Aras Kargo

Aras kargo Yorumları

Aras kargo Şikayetleri 2021

Aras kargo Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(46)

Türkiye’de taşımacılığın öncülerinden, geniş bir erişim ağına sahip olan Aras Kargo, dağıtım ve pazarlama şirketi kimliği ile 1979 yılında Celal Aras tarafından kurulmuştur. Yıllar içerisinde ulaştığı dağıtım ağı kapasitesi ve gücü ile bu birikimi 1989 yılında taşımacılıkta da kullanma kararı alınmıştır.

Problem Çözüldü 👍

Kenan
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

11 ay önce yorumlandı

Kargonuzun evinize gelmesini bekliyorsanız, hiç beklemeyin. Bu ***** koyduğumun şirketi ancak kuryelerin özel cep telefonlarından size "Kargonuz şubeye gelmiştir, gelin alın." SMS'i atarlar. Böyle bir dünya olabilir mi be ****** koyduklarım. Madem şu corona döneminde 60-70 gündür evden çıkmazken beni çıkartıp, o kargoyu şubeden aldıracaksınız o zaman neden ev adresimi yazıyorum ki. Ulan 60-70 gündür tüm kargo şirketleri geliyor. Aras'a gelince gelin şubeden alın diyor. Oldu ***** ****** gidip satıcıdan direkt alayım isterseniz hiç yorulmayın. Merkez telefonları kapalı. Canlı Destek kapalı. Kuryelerin ve şubenin telefonları kapalı. Maile cevap yok. Twitterda pasifsiniz, çalışmıyorsunuz. Geç kargo getirmeyi anlarım da gelin şubeden alın ne demek onu anlayamadım elini ayağını ****** ya

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

6 ay önce yorumlandı

ADANA YEŞİLOBA ARAS KARGO ŞUBESİ TRENDYOL'DAN ALIŞ VERİŞ YAPTIM , 15.10.2020 TARİHİNDE TESLİMAT KODU SMS OLARAGEDİ AMA

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

11 ay önce yorumlandı

Adamlar ürünü getirip güvenliğe bırakıyorlar arayıp soranda yok, insan bi mesaj atar en azından güvenliğe teslim edildi diye.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 ay önce yorumlandı

adres doğru olmasına rağmen adres yanlış deyip kargoyu getirmiyorlar HATAY/KIRIKHAN için sadece yurtiçi kargoyu kullanın gerisi çöp. eğer adres yanlış olsaydı niye sürat kargo, ups ve yurtiçi kargo evime geliyor bunu açıklayın ? TESLİM EDİLEMEME BİLGİLERİ TARIH TESLİM EDİLEMEME NEDENİ AÇIKLAMA 4.03.2021 00:00:00 ADRES YANLIŞ/YETERSİZ

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 ay önce yorumlandı

1668890937373 nolu kargomu başka birine teslim etmişler hiç bir şekilde ulaşamıyorum kimse yardımcı olmuyor bu şekilde kötü bir kargo firması olamaz. trendyola iade de etmemişler paramı da alamadım kargoda adım yazıyor nasıl başka birine teslim edebiliyorsunuz? madem ettiniz şahısa teslim neden yazıyor bu ne ciddiyetsizlik insanlarla oyun mu oynuyorsunuz!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 ay önce yorumlandı

Kocaman arac parcasi korgoladik ne jarsiya gitti nede beni aradilar.. Korgom kayip oldu sirra kadem basti.. Para iyadeside yapmadilar oyalayip iki tarafida madur ettiler. Gölcuk subesi kocaeli.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 ay önce yorumlandı

bu nasıl kargo anlayışı kendi başlarına evde yoklar müsait değiler diyerek oturdukları yerden para kazanıyorlar ben nato yolundayım ve kanser hastasıyım evden dışarı çıkmıyorum ama ne hikmetse evde değiler diyerek kargom gelmiyor ben nasıl alıcam kargomu

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 ay önce yorumlandı

Aras kargo Elazığ cayda çıra şubesi trendyoldan bana gelen kargoyu iade etmiş kafasına göre.bu nasıl calisma sistemidir

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 ay önce yorumlandı

Sokağa çıkma yasağının olduğu günlerde yan söylemeyin bari..sozde 31 aralıkta ve 2 ocakta kargomu getirmişler ben reddetmişim..ucretini ödediğim ürünü iade etsem bildirim yapardım ne diye evde bekleyeyim vs..aras kargo dondurma şubesi işini hakkıyla yapmıyor yarın gidip şubeden kendim almaya calısıcam şayet göndermişlerse orda kıyameti koparticam artık nedirki bu ya..hic getirmedikleri hâlde evde yok yalanı yada adres bulunamadı yalanı hep söylüyorlar sisteme öyle giriyorlar..

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 ay önce yorumlandı

Ben Aras kargodan şikayetçiyim. Trendyoldan ürün aldım Perşembe kargom gelmiş evde yoktum ama beni ne aramadılar nede not bırakmadılar. Cumartesi Pazar sokağa çıkma yasağı var Pazartesi gittim şübeye kargomu almaya dediler ürünü iade ettik. Aras kargoyla ilk sorunum değil bikaç yıl önce de bu gibi sorunlar yaşamışlığım var. Diğer kargolar gelince arıyorlar hatta komşu kapıya bırak dedim diğer kargolarla onu bile yapıyorlar. Bunlar ne insanı ararlar ne geldiklerine dair bi not bırakırlar nede beklerler hemencik de iade ediyorlar. Keşke Aras kargoyla çalışmasalar.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Aras Kargo Hakkında

Bu tarihten itibaren Aras Kargo markası faaliyet göstermeye başlamıştır. 1994 yılında taşımacılık işini sadece Türkiye’de değil aynı zamanda yurt dışında da yapmaya başlayan Aras Kargo, taşımacılık alanındaki başarısının üzerine koyarak devam etmiştir. İlk kurulduğu yıldan bu güne sektöre kazandırdığı yenilikler ve teknolojik altyapı yatırımları ile hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini sürekli geliştiren Aras Kargo, 13 bölge müdürlüğü, 29 transfer merkezi, 900’e yakın şube, 4000’den fazla araç filosu ve 14 Bin’in üzerinde uzman personel kadrosu ile her ay 12 milyon kişi, kurum veya kuruluşa hizmet veren Türkiye’nin en geniş erişim ağlarından birine sahip öncü taşımacılık kuruluşudur. Kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap veren ve çözüm üreten yapısı ile marka değerini her geçen gün arttıran Aras Kargo, sektörün güven veren şirketlerinin başında gelmektedir. Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinde 1.500’ün üzerinde yerleşim yerine hizmet götüren Aras Kargo, 1600’e yakın yerleşim biriminde faaliyet gösteren mobil servislerle, hizmet sınırlarını her geçen gün daha da genişlemektedir.

Aras Kargo Nasıl Gönderilir?

Aras Kargo gönderimleriniz için aras kargo yetkilileriyle görüşüp evinize ya da iş yerinize kurye talep edebilirsiniz. Adresinize gelen aras kargo yetkilisine gönderinizi teslim edebilir ve gönderinizi iletebilirsiniz. Ayrıca aras kargo şubelerinden gönderilerinizi gönderebilirsiniz. Aras kargo gönderi ücreti hesaplama için kuryeden şube yetkilisinden ya da müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Aras Kargo Nerelere Kargo yapabilirim?

Aras kargo yurtdışında 5 kıtada 265 ülkeye ürünlerinizi taşımaktadır. Aras kargo yurtdışı gönderileriniz için taahhütlü ekspres gönderim hizmeti de sunmaktadır. hava, kara ve deniz yolu kargo hizmetleriyle müşterilerin ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenilir şekilde cevap veren firma büyük filosuyla türkiye'de en çok tercih edilen kargo firmalarının başında gelmektedir. Ayrıca aras kargo yurtiçinde her il ilçe ve köye kargo hizmeti vermektedir. Aras kargo nerelere gider gibi tüm sorularınız cevaplarını araskargo.com.tr üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz.

Aras Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Aras kargo takibi için şube teslimatınız sırasında size verdiği makbuz üzerindeki kargo takip numaranızı web sayfalarındaki aras kargo takip kısmına yazıp arama yapabilrisiniz. aras kargo takip numarasını bilmiyorsanız müşteri hizmetlerinden ya da size en yakın aras kargo şubelerinden öğrenebilirsiniz. Aras kargo takip numaranızı sistemlerinden sorgulattığınızda kargonuzun hangi tarih ve saatte nerede ve hangi aşamada olduğunu kolaylıkla görebilirsiniz

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

Aras kargo müşteri hizmetleri müşterilerinin yaşadığı sorunlar için yılın her günü ve he saati hizmet vermektedir. Kayıp kargolarınız, geciken kargolarınız, aras kargo kurye talep edebilirsiniz. Aras kargo müşteri hizmetleri numarası ve diğer tüm sorunlarınız için web sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Aras Kargo Şikayetleri

Aras kargo şikayetleri ve yorumlarını gelbaba1.com üzerinden yazan misafirlerimizin deneyimlerini okuyabilirsiniz. Dilerseniz aras kargo şikayet ve memnuniyetlerinizi de bizlerle paylaşarak aras kargo hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçilerimize oldukça faydalı olacak yardımda bulunabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri