Bitmart

Bitmart Yorumları

Bitmart Şikayetleri 2021

Bitmart Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

Yakın tarihe kadar hayatımızda bulunmayan kripto paraların çok hızlı bir şekilde hayatımıza girmesi ve değerlerini bulması sonucunda bu alanda bir pazar oluşmuştur. Hatta öyle ki kripto para borsası pazarına hemen hemen hergün yeni ve iddialı bir aktör ve kripto para girmektedir. BitMart kripto para borsasına giren aktörlerden. Peki BitMart kimin? BitMart nedir? Biraz da bu soruların cevabına bakalım. 2 milyonu geçen BitMart üyesi ile kripto borsasının etkin isimlerinden.

1 hafta önce yorumlandı

Kimlik onayı olmadan çekim yapamıyorum. Kimlik onayını da yapmıyorlar. Neden yapmadıkları hakkında geri dönüş yapmıyorlar. Desteğe defalarca mail attım geri dönüş yapmıyorlar. Para yatırırken gel,çekmek istersen yok diyorlar resmen. Böyle rezil borsa olmaz olsun. Ayrıca 450 dolarlık tek bir işlem için 44 dolar komisyon aldılar. Sakın paranızı bunlara kaptırmayın uzak durun!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

BitMart Hakkında

Yakın tarihe kadar hayatımızda bulunmayan kripto paraların çok hızlı bir şekilde hayatımıza girmesi ve değerlerini bulması sonucunda bu alanda bir pazar oluşmuştur. Hatta öyle ki kripto para borsası pazarına hemen hemen hergün yeni ve iddialı bir aktör ve kripto para girmektedir. BitMart kripto para borsasına giren aktörlerden. Peki BitMart kimin? BitMart nedir? Biraz da bu soruların cevabına bakalım. 2 milyonu geçen BitMart üyesi ile kripto borsasının etkin isimlerinden. 13 ayrı ülkede ve dilde kullanıcıları ile buluşan BitMart hakkında bu üye sayısına 4 sene gibi kısa bir sürede geldiklerini belirtmemiz gerekiyor. BitMart Fenbushi Capital öncülüğünde 2017’den beridi kripto para borsalarında varlık göstermektedir. BitMart Türkçe arayüzü ile de kullanıcılarının hizmetine girmiş ve çok kısa sürede zirvede yer alacağını belli etmiştir. BitMart markasının online platformu olan Bitmart.com/tr web sitesi üzerinden 200’ün üzerinden kripto para ve 400’ün üzerinde de alım satım çifti işlemleri yapılabilmektedir.

BitMart Güvenilir Mi ?

Çok hızlı gelişen kripto para borsasında haliyle birçok yeni platform da kendisine yer arıyor. Hepsinin birbirine çok yakın oldukları noktalar mevcut olsa da farklı politikalar içeriyorlar çoğu zamanda. Peki BitMart güvenilir bir kripto para borsası mı? 2 milyonun üzerinde üyesiyle BitMart güvenilirliğini aslında ispatlamış bir platform ama tabi bu kadarı da yeterli değildir. BitMart güvenli bir sisteme sahip olmak için sistemini en profesyonel ekiplerce kontrol etmektedir. Öncelikle kişisel veriler ve kart bilgileri gibi önemli bilgileri SSL sertifikası ile dışarıdan gelecek saldırılara karşı korur. BitMart hesaplarına sadece BitMart üyeleri kendileri giriş yapabiliyor. Bütün BitMart hesaplarına giriş çıkış IP’leri kaydedilmekte, BitMart farklı IP girişlerinde kullanıcılardan onay alınmaktadır. BitMart sistem güvenliğinde SSL sertifikası haricinde DDOS saldırılara karşı önlemlerini almış bir platform. Hem hesapların hem de sisteminin güvenlik içinde işlem yapabilmesine uygun bir altyapı oluşturmuş olan BitMart güvenilir bir kripto para borsasıdır.

BitMart Hizmetleri Nelerdir?

BitMart kimlik doğrulaması yapılarak girilen bir sisteme sahip. Kullanıcılar e-posta ya da telefonlarına gelen onay kodları olmadan gidiş ve para çekme işlemi yapamıyorlar. Peki BitMart hizmetleri nelerdir? BitMart hangi kripto paralarının işlemine uygun? Öncelikle BitMart hakkında eklememiz gereken bir konu bulunuyor. BitMart mobil uygulamaları ile de kullanıcılarının hizmetinde. Hatta BitMart mobil uygulamalarına alışan kullanıcıların bu platformu daha çok kullandıklarını söyleyebiliriz. BitMart referans sistemi ile birlikte BitMart kullanıcılarının getirdikleri yeni kullanıcılar üzerinden komisyon kazandıklarını da ekleyelim. BitMart LPK, BitMart LEML, BitMart ZIL, BitMart BBK, BitMart XRR, BitMart MOBI, BitMart NEO, BitMart ABT, BitMart MKR, BitMart BTM, BitMart ZRX, BitMart IOST, BitMart OMG, BitMart MMC, BitMart KAN, BitMart MT, BitMart UBEX, BitMart DPST BitMart XYO, BitMart AVH, BitMart SANC, BitMart XLM,BitMart BTC, BitMart ETH, BitMart USDT, BitMart OAS, BitMart EOS, BitMart ONT, BitMart GNT, BitMart EFX, BitMart RHOC, BitMart AE, BitMart EBC kripto paraları üzerinden işlem yapılabilmektedir.

BitMart Hesap Nasıl Açılır?

BitMart hesap açma işlemi son derece kolay. BitMart telefon numarası ile ya da e-posta ile kayıt yapılabilen bir yapı. Gelen BitMart güvenlik kodunun girilmesi sonucunda BitMart hesabı oluşmaktadır. BitMart Jeton satın alma yöntemi ile kullanıcılar para yatırdıkları takdirde BitMart swap ve BitMart kripto para borsalarında işlem yapabilmektedirler.

BitMart Nasıl Para Yatırılır?

BitMart jeton satın alınarak işlem yapılabilen bir sistem kurmuş. Kullanıcılar birçok BitMart ödeme yönteminden birini seçip hesaplarına para yatırabilir ve jeton satın alabilmektedir. Peki BitMart para yatırma yöntemleri nelerdir? BitMart Moon Pay, BitMart Apple Pay, BitMart Kredi kartları, BitMart Paypal, BitMart Banka transferi ve bazı BitMart hediye kartları ile ödeme yapılabilmektedir.

BitMart Nasıl Para Çekilir?

BitMart güvenli giriş yapılabilen bir site. BitMart onay kodu ve IP kontrolleri ile BitMart hesaplarına giriş yapılır ve tanımlı hesaba para transferi gerçekleşir. Bu bir banka kartı da olabilmektedir. BitMart para çekme ücretleri ile detaylı bilgi web sitesinde bulunuyor.

BitMart Şikayetleri ve Yorumarı

Kripto para borsaları hakkında kullanıcılarının yapmış oldukları değerlendirmeler BitMart yorumları ve şikayetleri kapsamında bu platform için de Gelbaba1.com'daki yerini almış bulunmaktadır.

BitMart Eğitim?

Kripto para borsasına yeni başlayanlar için de BitMart markasını ilk kez tecrübe edecekler için de BitMart eğitim setleri mevcut. 7/24 destek alınabilen BitMart müşteri hizmetleri ekibi alanında uzman profesyonellerden oluşmaktadır. BitMart web sitesinde bulunan BitMart yardım sekmesinin içinde eğitim programları bulunmaktadır. Bazılarını saymak gerekirse; BitMart Eğitim videosu, BitMart BitMart El kitapları, BitMart Arkadaşlara öner sistemi nasıl ilerler gibi sayabiliriz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri