Bonservis Gıda

Bonservis gıda Yorumları

Bonservis gıda Şikayetleri 2021

Bonservis gıda Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok yüksek ᛫ Yorumlar(1)

Şevket Sabancı öncülüğünde kurulmuş bir aile şirketi olan Bonservis 2005 yılından bu yana ev dışı tüketim sektörü için yüksek gıda güvenliği önceliğinde hizmet vermektedir. Yerli ve ithal olarak birçok gıda ve gıda dışı ürünlerin satış ve tedariğini yapan Bonservis  kendi dağıtım ağları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

4 ay önce yorumlandı

Aradığım ürünü bulduğumda İşk defa duyduğum bir site be olur acaba dedim ama Ürünü siparişİ öncesinde başlayan ilgi ürün teslim alana kadar bitmedi.Hem çok ilgiliLer hem iyi niyetli hem kaliteli Çok teşekkür ederim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Bonservis.com.tr Hakkında

Şevket Sabancı öncülüğünde kurulmuş bir aile şirketi olan Bonservis 2005 yılından bu yana ev dışı tüketim sektörü için yüksek gıda güvenliği önceliğinde hizmet vermektedir. Yerli ve ithal olarak birçok gıda ve gıda dışı ürünlerin satış ve tedariğini yapan Bonservis  kendi dağıtım ağları ile müşterilerine hizmet vermektedir.  Kendi filosunda satın alınan ürünleri müşterilerine soğuk zinciri kırılmadan iklimlendirilmiş depolardan yine özel araçlarla teslim etmektedir. Makalarını tescillemiş olan Bonservis aynı isimli web siteleri ile de işletmelere oldukça uygun fiyatlı ürün ve hizmet sunmaktadır.

Bonservis.com.tr Güvenilir Bir Site Mi?

İlk kez alışveriş yapacağınız siteler ve markalar hakkında güncel ve en tarafsız bilgileri Gelbaba sitemizde gerçek kullanıcı deneyimi mesajlarını inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bonservis güvenli mi? Bonservis.com.tr sitesi güvenli midir?  ve benzer bir çok soru işareti için sitemizde müşteri deneyimlerini okuyarak cevaplayabilirsiniz. Sabancı şirketler grubuna ait olan Bonservis  marka olarak güvenilir ve güçlü bir isim olarak bilinmektedir.

Bonservis.com.tr’ den Nasıl Alışveriş Yapılır?

Bonservis.com.tr alışveriş  için tasarlanmış ve oldukça kolay bir şekilde ihtiyaçlarınızı satın alarak ödeme işleminizi güvenle gerçekleştirebileceğiniz bir tasarıma ve alt yapıya sahiptir.  Üyelik işlemlerinizi çok kısa bir süre içerisinde tamamlayarak satın alacağınız ürünlerin adetlerini seçtikten sonra sepetinize eklemeli ve daha sonra online alışveriş sepetinize giriş yaparak ödeme sayfasına ilerlemelisiniz. Adres ve ödeme bilgilerinizi de tamamlayarak alışverişinizi güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

Bonservis.com.tr Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Bonservis ödeme yöntemleri  arasında özellikle müşterilerinin tercih ettiği; Visa, MasterCard ticari kartlar  ya da bireysel kredi kartlarınız ile ürünleri satın alabilirsini. Gerekli güvenlik alt yapısı ile online olarak  satın alabileceğiniz  bonservise.com.tr alışveriş sitesi farklı ödeme yöntemleri ile de işletmelerin yanında yer almaktadır.

Bonservis.com.tr’ de Hangi Markalar ve Ürünler Var?

Bonservis sitesi ürün içerikleri ve çeşitleri özellikle yiyecek içecek hizmeti veren işletmelerin ya da firmaların kantinleri ya da yemekhaneleri için satın alabileceği bir çok ürün vardır. Yüksek kalitede ve standartlarda insan sağlığı gözetilerek üretilen bu hazır yiyecekler gerekli standartlarda müşterilere ulaştırılmaktadır. Bonservis sitesinde alabileceğiniz ürünler arasında İşlenmiş et ürünleri, dondurulmuş gıdalar, süt ve kahvaltılık ürünler, gıda ve şekerleme ürünleri, içecekler, sağlıklı yaşam ürünleri, gıda dışı ürünler, paket servis sarf malzeme ürünleri, vegan ürünler, organik ürünler, glutensiz ürünler, balık ürünleri, et ürünleri, konserve et ürünleri gibi oldukça farklı çeşitlikte ürünler vardır.

Bonservis.com.tr Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Bonservis.com.tr anlaşmalı kargo firması ve Bonservis dağıtım araçları ile sitelerinden satın alınan ürünleri sipariş sahiplerine en kısa sürede teslim etmektedir. Hem kendi dağıtım ağını kullanan hem de kargo firmaları ile çalışan Bonservis en kısa sürede ürünlerin teslimatını yapmaktadır.

Bonservis.com.tr Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Bonservis kargo takibi için, müşterilerine ürünlerini kargo firmalarına teslim ettikten sonra kargo takip numarası içeren bir bilgi mesajı göndermektedir.  Bu sayede müşterileri ürünlerin kendilerine hangi zaman dilimi içerisinde teslim edileceğini görebilmektedir.

Bonservis.com.tr İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Bonservis iptal işlemleri ni web siteleri üzerinden ya da Bonservis müşteri hizmetleri aracılığı ile yapabilirsiniz. Bonservis iade ve değişim işlemleri için de yine müşteri hizmetleri ile görüşerek talep iletmelisiniz.

Bonservis.com.tr Şikayetleri ve Yorumları

Bonservis şikayetleri ve yorumları ile ilgili olarak merak ettiğiniz birçok güncel bilgiyi ve deneyimleri Gelbaba sitemizde okuyabilirsiniz. Gelbaba olarak tüketici dayanışması ile büyüyen oluşumumuz da sizler de deneyimlerinizi bizlerle paylaşarak katkı sağlayabilirsiniz.

Bonservis.com.tr İletişim Bilgileri Nelerdir?

Bonservis müşteri hizmetleri numaraları için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Bonservis iletişim bilgileri ile satış ve satış sonrası destek alabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri