Cinemaximum

Cinemaximum Yorumları

Cinemaximum Şikayetleri 2021

Cinemaximum Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(1)

Cinemaximum, sinema severlere farklı ve kendine özgü bir deneyim yaşatmak için 2001 yılında kurulmuştur. Cinemaximum dünya standartlarındaki teknolojileri, konforu ve hizmet anlayışı ile birlikte sinema sektörüne yön vermektedir. Cinemaximum, 2013 yılında UNIC tarafından ‘Uluslararası Yılın Sinema Grubu’ ödülüne layık görülmüştür. Cinemaximum, 39 ilde bulunan yüzlerce sinema salonu ile Türkiye’nin en büyük sinema zincirine sahiptir.

1 yıl önce yorumlandı

Aşırı derecede uzun süre reklam veriyorlar, film süresi gereksi uzuyor. Umarım yakın zamanda fakına varıp çözerler bu problemi.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Cinemaximum Hakkında

Cinemaximum, sinema severlere farklı ve kendine özgü bir deneyim yaşatmak için 2001 yılında kurulmuştur. Cinemaximum dünya standartlarındaki teknolojileri, konforu ve hizmet anlayışı ile birlikte sinema sektörüne yön vermektedir. Cinemaximum, 2013 yılında UNIC tarafından ‘Uluslararası Yılın Sinema Grubu’ ödülüne layık görülmüştür. Cinemaximum, 39 ilde bulunan yüzlerce sinema salonu ile Türkiye’nin en büyük sinema zincirine sahiptir. Ayrıca Cinemaximum 2015 yılında 4DX teknolojisini izleyicileri ile buluşturarak bir ilke imza atmış bulunmaktadır.

Cinemaximum Hizmetleri Nelerdir?

Cinemaximum müşterilerini memnun etmek adına web sitesinde her türlü kolaylığı sinemaseverlerin hizmetine sunmaktadır. cinemaximum.com.tr hizmetleri arasında; Cinemaximum online bilet satın alma ve Cinemaximum online bilet iadesi gibi işlemler bulunmaktadır. Bu işlemleri web sitesinden gerçekleştirebileceğiniz gibi Cinemaximum’ un mobil uygulamasını da indirerek bütün işlemleri kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Cinemaximum müşterinin tümüne eşit davranmak adına  pandemi süresince rezervasyon işlemi kabul etmemektedir.

Cinemaximum’ dan Nasıl Bilet Satın Alınır?

Cinemaximum’ dan nasıl bilet satın alabilirim? diye soruyorsanız yapmanız gereken ilk olarak cinemaximum.com.tr web sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra cinemaximum.com.tr web sitesinden izlemek istediğiniz filmi aratarak, hızlı satın al sekmesinden hangi sinema salonunu ve hangi seansı istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Seçeceğiniz seanstan sonra bilet tipi ve adedini de seçerek ödeme işlemlerinin olduğu kısma geçebilirsiniz. Böylelikle kolay ve hızlı şekilde Cinemaximum bilet satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Cinemaximum Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Cinemaximum ödeme işlemlerinizi cinemaximum.com.tr web sitesinden Türkiye’ de hizmet veren tüm banka kartları ve kredi kartları ile gerçekleştirebilirsiniz. Web sitesinden kredi kartı ya da banka kartı ile yapacağınız işlemlerde kart güvenliğiniz 3D güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Güvenle online satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca biletinizi Cinemaximum gişelerinden almak isterseniz ödeme işlemlerinizi nakit, kredi kartı ve banka kartı ile tamamlayabilirsiniz.

Cinemaximum.com.tr Güvenilir Bir Site Mi?

Cinemaximum.com.tr güvenilir bir site mi? Güvenle kart bilgilerimi paylaşabilir miyim? diye soruyorsanız gelbaba1.com sitemizdeki kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra cinemaximum.com.tr web sitesinden kredi kartı ya da banka kartı ile yapacağınız ödemelerde güvenliğiniz 3D güvenlik sistemi ile sağlanmaktadır. 3D güvenlik sistemi ile yapılacak ödemelerde bilgileriniz direkt olarak bankaya iletilmektedir ve bankadan ödeme işlemi gerçekleştirebilmeniz için güvenlik kodu içeren bir sms gelmektedir ve bu şekilde ödemeniz onaylanmaktadır. 3D güvenlik sistemi sayesinde kart bilgilerinize 3. şahısların erişimi imkansızdır.

Cinemaximum Müşteri Şikayetleri Ve Yorumları

Cinemaximum müşteri şikayetleri ve yorumları hakkında aklınıza takılanları ve merak ettiklerinizi gerçek kullanıcı yorumlarının bulunduğu gelbaba1.com web sitemizde bulabilirsiniz. Sizler de Cinemaximum deneyimlerinizi ya da yaşadığınız problemleri sitemize yazabilirsiniz. Böylelikle diğer kullanıcılara Cinemaximum hizmet kalitesi hakkında fikir verebilirsiniz.

Cinemaximum İletişim Bilgileri Nelerdir?

Cinemaximum iletişim ve güncel adres bilgilerine cinemaximum.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cinemaximum müşteri hizmetlerine cuma, cumartesi ve pazar günleri 08:45 ile 00:15 arasında, haftanın diğer günleri ise 09:45 ile 23:15 saatleri arasında ulaşabilir, her türlü sorununuza çözüm arayabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri