Devitale Splus

Devitale splus Yorumları

Devitale splus Şikayetleri 2021

Devitale splus Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yüksek ᛫ Yorumlar(1)

2010 yılında Ankara' da kurulmuş olan PMC İlaç Kozmetik Medikal San. Ve Tic. Ltd. Şti.  firması, sektörünün gereği ürünleri insan sağlığı için en iyi şekilde ve en uygun fiyatlarla sunmayı kendine ilke edinmiştir. Müşterilerinin beklentilerine uygun olarak ürünler üreten, geliştiren ve geri dönüşlere verdikleri önem ile kendilerini sürekli olarak geliştirmeye adayan firma Devitale Splus  ile markalaşmaya doğru ilerlemiş ve oldukça başarılı olmuştur.

1 ay önce yorumlandı

Bende herkes gibi fayda umarak kullandım Kendimi hastahaneye zor Attım 19.gun tedavi gördüm tüm bedenim kızardı ödem topladı Ürünü kullanmayı kestim o sıra hastanede Sonra tekrar kullandım çünkü ondan olacagi aklıma gelmemişti Sonra tekrar çoğaldığı bedenimin kızardıni gördüm Araştırmalar yaptım tek benim diye fakat benim gibi çok insanın şikayet yorumlari attığını gördüm Cevaplar aynı hemen hemen Diyete uymadiginiz için dir Yok efendim kusuyor düzelecek vs. Alakası yok diyete de uydum elimden geleni yaptım birde beni tehdit ediyorlar Hem haksızlık yapıyor hemde üzgün mahcup olacak yerde tehditler savuruyorlar ..

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Devitale Splus Hakkında

2010 yılında Ankara' da kurulmuş olan PMC İlaç Kozmetik Medikal San. Ve Tic. Ltd. Şti.  firması, sektörünün gereği ürünleri insan sağlığı için en iyi şekilde ve en uygun fiyatlarla sunmayı kendine ilke edinmiştir. Müşterilerinin beklentilerine uygun olarak ürünler üreten, geliştiren ve geri dönüşlere verdikleri önem ile kendilerini sürekli olarak geliştirmeye adayan firma Devitale Splus  ile markalaşmaya doğru ilerlemiş ve oldukça başarılı olmuştur. Artık sadece eczane raflarında değil online satış siteleri ile de müşterilerine hizmet vermetedirler. Devitalesplus.com   özellikle takviye edici gıda kategorisindeki ürünleri ile  talep görmekte ve birçok online sitede ve tüm eczane raflarında bulunmaktadır.

Devitale Splus Nedir?

Takviye edici gıda kategorisinde satılan  ve doğal bileşenleri ile her yaş aralığındaki kişilerde kullanılan Devitalesplus  sıvı C vitamini ve L-Karnitin olarak tanımlanmaktadır. Kendi web sitelerinde Devitalesplus hakkında içeriği hakkında  belirttikleri üzere,  Bt vitamini olarak bilinen  L-karnitin içermektedir. Hayvansal gıdalarda bulunan ve vücudun önemli birçok fonksiyonunun sağlıklı bir şekilde işlemisi için  çok büyük bir öneme sahiptir.  Kalp, kas ve sperm içerisinde bulunan bu vitamin doğal beslenme ile alınamadığında ciddi sağlık sorunlarını da  beraberinde getirmektedir. Günlük ihtiyacımız ölçüsünü gıdalarla tek seferde almanın mümkün olamadığı durumlarda ve diyetlerde mutlaka ek gıda takviyesi ile alınması büyük öneme sahiptir. Aynı zamanda içerisindeki C vitamini ile bağışıklık ve emilim olarak insan sağlığına oldukça faydalıdır. Sıvı formda olan Devitale Splus maksimum fayda sağlamaktadır.

Devitale Splus Nasıl Kullanılıyor?

Devitale Splus kullanımı doktorunuz ya da eczanız aksini söylemediği sürece ilaç üzerinde yazıldığı gibi  50 - 75 kg arası kişiler için sabah ve akşam 15 cc, 75 - 90 kg arası kişiler için 20 cc ve 90 kg ve üzeri kişiler için 25 cc alınmalıdır. Su ile karıştırılarak alınması tavsiye edilmekte ve gebelik / emzirme dönemlerinde doktor görüşü alınmadan kullanılmamalıdır.

Devitale Splus Şikayetleri Ve Yorumları

Covid- 19 salgını ile birlikte günlük rutinlerine  sağlıklı takviyeler ekleyen kişiler ve bağışıklık sistemini geliştirmek isteyen kiler özellikle C vitamini içerikli ürünlere yönelmiş bulunmaktadır. Devitale Splus  kullanıcı deneyimleri  için Gelbaba'yı tercih ederek tarafsız yorumlardan faydalanabilirsiniz. Devitale Splus kullanıcı yorumları ve şikayetleri ile merak ettiğiniz birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Sizler de Devitale Splus şikayetleri ve yorumları için sitemize değerli yorumlarınızı yazarak mesajınızın her gün binlerce kişi tarafından görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Covid - 19 için takviye edici gıda ve vitaminler arıyor ve ne kullanacağınız konusunda kararsız kaldıysanız ziyaretçi mesajlarımızdan faydalanarak bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatmanın yollarını bulabilirsiniz.

Devitale Splus Nerede Satılıyor?

Devitale Splus tüm eczanelerde bulunmaktadır. Eczanede bulunmasa dahi eczacınız ecza deposundan sizin için talep edebilir ve Devitale Splus ürününüze kısa sürede erişebilirsiniz. Ayrıca farklı alışveriş sitelerinden de Devitale Splus ürününüzü online olarak satın alabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri