Anasayfa gelbaba Kategoriler

Emlak

Başlıca Emlak markaları hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetlerine göz atın, kullanıcı deneyimlerinden yararlanın.

Eminevim yorumları

Eminevim

Yorumlar (10)

Birevim yorumları

Birevim

Yorumlar (4)

Fuzul Ev yorumları

Fuzul Ev

Yorumlar (3)

Birikimevim yorumları

Birikimevim

Yorumlar (1)

Mitula yorumları

Mitula

Yorumlar (1)

Morevim yorumları

Morevim

Yorumlar (1)

06 Ev (06Ev.Com) yorumları

06 Ev (06Ev.Com)

Yorumlar (0)

1071 Gayrimenkul Yalova yorumları

1071 Gayrimenkul Yalova

Yorumlar (0)

1Kent Gayrimenkul yorumları

1Kent Gayrimenkul

Yorumlar (0)

212 Gayrimenkul yorumları

212 Gayrimenkul

Yorumlar (0)

242 Emlak yorumları

242 Emlak

Yorumlar (0)

Ab Gayrimenkul (İstanbul) yorumları

Ab Gayrimenkul (İstanbul)

Yorumlar (0)

Adana Yücel Gayrimenkul yorumları

Adana Yücel Gayrimenkul

Yorumlar (0)

Adres Atakent Evleri yorumları

Adres Atakent Evleri

Yorumlar (0)

Ahlatlıbel Evi yorumları

Ahlatlıbel Evi

Yorumlar (0)

Ak Tower yorumları

Ak Tower

Yorumlar (0)

Akabe Siteleri yorumları

Akabe Siteleri

Yorumlar (0)

Akademi Gayrimenkul (Ankara) yorumları

Akademi Gayrimenkul (Ankara)

Yorumlar (0)

Akbük Country Villas yorumları

Akbük Country Villas

Yorumlar (0)

Akçakent Sitesi yorumları

Akçakent Sitesi

Yorumlar (0)

Akçakoca Suit Apart yorumları

Akçakoca Suit Apart

Yorumlar (0)

Akcan Gayrimenkul yorumları

Akcan Gayrimenkul

Yorumlar (0)

Akdeniz Villam yorumları

Akdeniz Villam

Yorumlar (0)

Akdenizvillam.Com yorumları

Akdenizvillam.Com

Yorumlar (0)

Akel Emlak yorumları

Akel Emlak

Yorumlar (0)

Emlak Hakkında

Emlak ev, arsa, bahçe, bina gibi her türlü taşınmaz malları kapsayan, ticari olarak değerlendirilen mülklerin genel adıdır. Emlak kişilerin en çok tercih ettikleri, uzun vadeli, güvenli yatırım aracıdır. Emlak kategorisindeki taşınmaz mallar genel olarak konut, arsa ve ticari olarak değerlendirilir.Her türlü ev, daire, yazlık, villa, residence gibi taşınmazlar konut kategorisine girer. Ofis, atölye, dükkan, mağaza, depo, imalathane, fabrika, kamu binaları gibi taşınmazlarda ticari emlak olarak değerlendirilir. Her türlü taşınmazların alım, satım ve kiralama işleriyle emlakçılar ilgilenir. Emlakçılar alım, satım ve kiralama işleriyle ilgili görüşme yapacakları müşteri için çeşitli hazırlıklar yaparlar, idari işlemleri takip ederler, yaptıkları saha çalışmaları ile müşterilere kiralamak yada satın almak istedikleri evleri gezdirirler.Günün her saati sabah erken saatlerden, gece geç saatlere kadar ulaşılabilir olur ve müşterilerin telefonlarını yanıtlar. Müşterilerinin adına görüşmeleri yapar ve ön şartları aktarıp mülkünüz hakkında bilgiler verirler.

Gayrimenkul Firmaları

Gayrimenkul sektörünün hızla ivme kazandığı günümüzde birçok gayrimenkul firması da, müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için hızla kendi içlerinde gelişmekte ve büyüme sağlamaktadır. Ülkemiz de yaklaşık 100 civarında gayrimenkul firması franchising vermektedir. Ve yine birçok gayrimenkul firması müşterilerine taksitle ev sahibi olabilme kolaylığı sağlamaktadır. Ülkemizdeki gayrimenkul firmalarından bazıları şöyle; Eminevim, Fuzulev, Birevim Birikim Evim, Mitula, Mor Evim, Gayrimenkul Yalova, 1Kent Gayrimenkul, Ab Gayrimenkul, Ak Tower, Akman Gayrimenkul İnşaat, Remax, Kaçmaz Emlak, Alkent Emlak, Aktur Residence, Alpak Armonia Residence, Alyans Plaza, Amara Home Villas, And Gayrimenkul, Anka Apart, Antasya Residence, Apartments Anatolia, Aqua Kavaklı, Aras Emlak, Arena Gayrimenkul, Atlas Gayrimenkul, Avrasya Avrupa Emlak Konut Gayrimenkul, Avrupa Konutları, Avrupa Konutları Tem, Ayas Emlak Gayrimenkul, Ayas Grup Gayrimenkul, Ayazma Emlak Konut, Azmi Yeşilyurt Gayrimenkul, Belgin Hancı Gayrimenkul, Berk Gayrimenkul, Birlik Gayrimenkul, Birlik İnşaat Gayrimenkul, Bolat Gayrimenkul, Boss Gayrimenkul, Bt Gayrimenkul, Bu İlk Gayrimenkul, Caasa Gayrimenkul, Çebi Gayrimenkul İnşaat, Centaş İnşaat Gayrimenkul Danışmanlığı, Çiğdem Emlak, Dağdeviren Gayrimenkul, Denizmen Gayrimenkul, Esse Gayrimenkul Keçiören Grubu, İmax Gayrimenkul, İpekyolu Gayrimenkul, Kale Yapı ve Gayrimenkul, Kent Gayrimenkul, Kubbe Emlak Gayrimenkul, Kudret Gayrimenkul, Mehal Yapı Gayrimenkul, Neva Gayrimenkul, Odeon Gayrimenkul, Özdemir Emlak, Prestige Gayrimenkul (Nişantaşı), Rk Gayrimenkul, Sibay Gayrimenkul, Tablin Gayrimenkul, Talya Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık, Toki, Yedikule Emlak Gayrimenkul, Yer Emlak Gayrimenkul, Yılmazlar Gayrimenkul, Yön Gayrimenkul, Yonca Gayrimenkul, Zingat’tır. Gayrimenkul firmaları hakkında en güvenilir adım, deneyim sahibi kişilerin mesajlarıdır. Gayrimenkul firmaları hakkında merak ettiğiniz ve cevabını aradığınız konularla ilgili Gelbaba1.com müşteri deneyimleri ile en tarafsız en güncel ve en güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Siz de kendi görüş ve yorumlarınızı Gelbaba sitemize iletebilirsiniz.

Gayrimenkul Firmaları Hizmetleri

Gayrimenkul firmaları öncelikle satılması yada kiralanması düşünülen gayrimenkulün ilanlarını yayınlamak için fotoğraf ve video çekip sosyal medya ve ilan siteleri ile paylaşırlar. Gayrimenkul firmaları ev, arsa, dükkan, depo, fabrika, konut, tarla, ofis, atölye, daire, yazlık, villa, tersane, liman, alışveriş merkezi ve benzeri birçok farklı gayrimenkul üzerinden işlem yapar. Bu yapıların alım, satım ve kiralama işleriyle ilgili çalışmalar yapar ve objektif bir değerlendirme sonucu iki taraflı olarak alıcı ve satıcı için avantaj oluşturur. Satılması düşünülen gayrimenkulün yada satın alınması düşünülen gayrimenkulün yapısal özellikleri, konumu ve fiziki özellikleri dikkate alınarak yapılan incelemede gayrimenkulün gerçek değeri gayrimenkul firması tarafından belirlenir. Gayrimenkul ile ilgili hazırlanan detaylı rapor taraflara sunarlar. Gelbaba1.com da gayrimenkul firmaları hakkında deneyim sahibi kişilerin yorumlarını sizlere sunmaktadır. En tarafsız ve en güncel müşteri yorumları için Gelbaba1.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.