Felixo

Felixo Yorumları

Felixo Şikayetleri 2021

Felixo Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(22)

Ekim 2018 tarihinde lansmanını yapmış olan Türkiye’nin yerli kripto para birimleri borsası Felixo, kripto para tüccarları ve global likitide sağlayıcılar için gelişmiş hizmetler sunan, kripto varlık işlem platformudur. Yazılım, blockchain geliştirme ve kripto para ticareti konusunda engin tecrübeye sahip kurucu ortaklara ve yönetici ekibe sahip olan Felixo, yatırımcılar ve likitide sağlayıcılar için eşsiz yenilikler ve özgün araçlar sağlamak amacında olan uluslarararsı bir platformdur.

1 yıl önce yorumlandı

Bitcoin in 60bin seviyeside olduğu bu günlerde giriş yapmak mantıklı mı bilmiyorum ama ben adımımı felixoda attım. Umarım şansım yaver gider de 3-5 karla çekeriz paramızı

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Kripto para borsasına küçük yatırımlarla dahil olduğum site. Komisyonları gayet makul. hacim büyük kesinlikle değil ama küçük de sayılmaz. önü açık felixonun

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Çekim işlemlerinde çok fazla sorun yaşanmaya başladı. 3 borsada işlem yapıyorum Felixo bunlar içerisinde en vasatı ne yazık ki.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

4 ay önce yorumlandı

Felixo web sitesinden girişlerde az da olsa yaşadığım siteye giriş problemi mobil app ile telefondan daha sık yaşıyorum. Bu konuda geliştirme yapmaları şart.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Tamamen kuzenimin ısrarıyla araştırmaya başladığım kripto para borsalarında BTCTurk'ten sonra Felixo da da hesap açtım. Umarım kazançlı bir hamle olur benim açımdan

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Çok severek ve heyecanla başlamıştım ama göndersek gitmiyor çeksek yatmıyor gerçekten canım sıkıldı bakıyorum benim kadar sorun yaşayan yok felixo ile sanırım sorun sende değil bende felixo. Ayrılmanın zamanı geldi mi? Ne dersin :)))

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Çekim talebimin işleme alınması 2 günü buldu, bence bu piyasada büyümeyi ve yer edinmeyi hedefleyen bir borsa için ciddi bir sorun. Üstelik ilk çekim talebim olması beni bir adım geri atmaya yöneltti.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Ocak ayının başında üye olup tanıştığım ve o günden bu yana yaklaşık 9000 TL kar elde ettiğim için Felixo benim için bambaşka bir yerde. Tüm çevreme tavsiye ettim sizlere de ederim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Denedim beğenmedim. Olumlu fikirlere, göremediğim detayları duymaya her zaman açığım, paylaşan olursa seve seve dikkate alırım, belki fikrim değişir ya da neden beğenmediğimi paylaşırım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Bu borsaya para gönderdim, cüzdan tagini yanlış yazdım diye. 5 gündür param yatırılmıyor. Destek hatları çözüm üretmiyor. İsmine ya da reklamlarına aldanmayın. Mağduriyet baştan gerçekleşti :)

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Felixo Hakkında

Ekim 2018 tarihinde lansmanını yapmış olan Türkiye’nin yerli kripto para birimleri borsası Felixo, kripto para tüccarları ve global likitide sağlayıcılar için gelişmiş hizmetler sunan, kripto varlık işlem platformudur. Yazılım, blockchain geliştirme ve kripto para ticareti konusunda engin tecrübeye sahip kurucu ortaklara ve yönetici ekibe sahip olan Felixo, yatırımcılar ve likidite sağlayıcılar için eşsiz yenilikler ve özgün araçlar sağlamak amacında olan uluslararası bir platformdur. Yeni nesil ödeme yöntemlerini de bünyesinde bulundurarak müşterilerinin hizmetine sunan ve düşük komisyonları ile öne çıkan firma, gelişmiş ve kullanıcı dostu teknik özelliklerinin yanı sıra, Escrow Wallet ve OTS pazarına da erişim sağlama hedefindedir.

Felixo Üzerinden Alabileceğiniz Hizmetler Nelerdir?

Felixp müşterilerine; Felixo platformunda; TRY, BTC, FLX, USDC ve USDT olmak üzere beş ayrı pariteye göre işlem yapabilme imkanı tanınmaktadır. 18 adet coin için işlem yapılmasına olanak veren Felixo sitesi, ilerleyen süreçte daha birçok dijital varlığı bünyesine katarak, daha da büyüyen çeşitlilikte portföyüyle müşterilerine daha kaliteli hizmet verme amacındadır.

Felixo’ya Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Kullanıcılar, felixo platformundaki hesaplarına kripto para ve TL ile yatırım yapabilmektedirler. Felixo para yatırma seçenekleri için; papara ve banka transferi yöntemleri, TL ile yatırım yapmak için kullanılabilecek yöntemlerdir. Banka transferi ödemeleri sadece havale ya da EFT yolu ile yapılabilir ve müşterinin kendi adına açılmış bireysel ya da vadesiz hesaptan işlem yapması gerekmektedir. Kripto para yatırımları için ise kullanıcılar; yatırmak istedikleri kripto paranın Felixo cüzdan adresini kopyalayarak ya da QR kodu taratarak transfer işlemlerini yapabilirler.

Felixo’dan Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Müşteriler felixo’dan çekim işlemlerini de yine kripto para ya da TL olarak gerçekleştirebilirler. Felixo para çekme işlemleri arasında ; TL çekimi için kullanılabilecek yöntemler yatırma adımında olduğu gibi papara ve banka transferi yöntemleridir. Kripto para olarak çekim yapmak için; önce “Fonlar” kısmından kripto para birimi seçilir, ardından çekim yapılacak cüzdan adresi ve miktar girilir, güvenlik adımları sonrasında ise işlem tamamlanır. Çekim ve yatırım işlemlerinde, TL ve kripto paralar için farklı limitler vardır ve bunlar detaylı olarak Felixo sitesinde bulunabilir.

Felixo Üyelik Açma İşlemleri

Oldukça kolay birkaç adımdan ibaret olan felixo üyelik işlemlerinizi yaptıktan sonra kripto borsalarında yatırımlarınızı yönetebileceksiniz. Felixo ücretsiz üyelik için web sayfalarında bulunan felixo üyelik formunu sizden istenildiği gibi doldurarak, 1- 2 dk içinde tamamlayabilirsiniz.

Felixo Komisyon Oranı Ne Kadar?

Felixo komisyon oranları piyasa ortalamasının oldukça altındadır diyebiliriz. Felixo komisyon ücret oranları alım satım işlemleri için %0,2 ile en düşük seviyededir.

Felixo Güvenilir Bir Site Mi?

Felixo güvenilir mi? felixo yasal mı? felixo oranları nelerdir? Felixo işlem hızı nasıldır? gibi sorular sorarak yatırımlarımızı, bizler için maksimum fayda sağlayacak borsalarda yapmayı isteriz. felixo hakkında ve diğer kripto borsaları hakkında gerçek kullanıcı deneyimlerini bulabileceğiniz gelbaba1.com sitemizi inceleyebilir ve aklınıza takılan birçok konu hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bitcoin Ve Altcoin Hakkında Bilmeniz Gerekenler?

Kripto bara borsalarının öneminin ve kazancının farkedildiği son yıllarda kullanıcılar bu yeni borsa hakkında oldukça kaynak ve bilgi açlığı çekmektedir. bitcoin nedir? altcoin nedir? dersek; bitcoin ilk dijital paradır ve şu an için en yüksek işlem hacmine sahiptir. Altcoin ise, bitcoinden sonra piyasaya çıkan diğer tüm dijital para birimlerinin adıdır.

Felixo Şikayetleri Ve Yorumları

Felixo şikayetleri ve felixo yorumları hakkında gerçek kullanıcılar tarafından sitemize yazılan mesajları okuayarak, felixo hakkında güncel bilgi alabilir, tüm detayları öğrenebilirsiniz. Sizler de felixo hakkında kullanıcı deneyimlerinizi gelbab1.com sitemize yazarak mesajınızın binlerce kişi tarafından görüntülenmesini sağlayabilrsiniz.

Felixo İletişim Bilgileri Nelerdir?

Felixo iletişim bilgileri ve felixo müşteri hizmetleri ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Dilerseniz felixo canlı destek ile web sayfaları üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri