Ford

Ford Yorumları

Ford Şikayetleri 2021

Ford Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yüksek ᛫ Yorumlar(1)

Dünya pazarında en büyük araç üretim hacmine sahip olan Ford Otosan,  Koç Holding ve Ford  Motor Company ortaklığında üretim yapmaktadır. 1928 de ilk distribütörlüğü ile Türkiye pazarına Ford markasını sokan Koç Holding  1959 yılında Otosan ile  Türkiye'de otomotiv endüstrisini başlatmış ve her adımı ile piyasaya örnek olmuştur. Amerika Birleşik Devletleri menşeili bir şirket olan Ford, 1903 yılında Henry Ford tarafından kurulmuştur.

4 ay önce yorumlandı

Merhabalar Ford kamyonet 2008 100T330 tek kabin aracımın şoför tarafındaki paspasın altında su ve biraz da toz dan dolayı çamurlu su ve kare şeklinde beyaz bir parça tabanı sanki biraz aşınmış gibi gördüm sorunu arıza olan yerimi var? Ne yapmam gerekir? Araca motora zarar verirmi? Yaklaşık 1 senedir böyle hiçbir yere göstermedim zamandan dolayı sıkıntısı nedir ne yapmam lazım? Lütfen yorum yazın ford bayisi yardım etmiyor!!!!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Ford Hakkında

Dünya pazarında en büyük araç üretim hacmine sahip olan Ford Otosan,  Koç Holding ve Ford  Motor Company ortaklığında üretim yapmaktadır. 1928 de ilk distribütörlüğü ile Türkiye pazarına Ford markasını sokan Koç Holding  1959 yılında Otosan ile  Türkiye'de otomotiv endüstrisini başlatmış ve her adımı ile piyasaya örnek olmuştur. Amerika Birleşik Devletleri menşeili bir şirket olan Ford, 1903 yılında Henry Ford tarafından kurulmuştur. Efsanevi modelleri ve dayanıklı motorları ile bilinen Ford hakkında  daha fazla bilgi ve müşteri yorumu için bizi takip edebilirsiniz.

Ford’ da Hangi Ürünler Bulunuyor?

Ford araç modelleri SUV ve Binek Araçlar olarak dışında hafif ticari ve ticari olarak farklı kategorilere ayrılmaktadır. Ford Fiesta, Ford Ranger, Ford Focus, Ford Yeni Kuga, Ford Yeni Puma, Ford Ecosport, Ford Mondeo, Ford S-MAX, Ford Galaxy, Ford Mustang, Ford GT, Ford Fiesta ST, Ford Ranger Raptor seçenekleri ile aktif üretimleri devam eden araçlarıdırç Ford Ticari Araç Modelleri arasında ise ticaret ile uğraşan kişilerin yoğun ilgi gösterdiği Ford Transit Connect, Ford Transit Courier, Ford Transit Custom, Ford Transit Van, Ford Transit Kamyonet, Ford Yeni Focus ST ve daha tüm araç modelleri ve özellikleri için Ford Türkiye resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ford Güvenilir Mi?

Ford güvenilir mi? Ford  araç güvenliği yeterli mi?  Araç alacaklar ya da mevcut aracını değiştirmek isteyecekler  Ford hakkında kullanıcı deneyimleri, farklı müşteri görüşleri ve daha birçok şey hakkında araştırma yaparak bilgi sahibi olmak isteyebilir. Bu noktada Gelbaba ile gerçek deneyim sahibi kişilerin yorumları ile Ford hakkında Ford araç içi donanım, Ford araçları güvenli mi? araç alımı öncesi önemli konularda bilgi sahibi olabilirler.

Ford’ de Nasıl Alışveriş Yapılır?

Dünyanın en çok takip edilen ve en çok satış rakamlarına ait araba markalarından biri olan Ford araç satın alma  için dikkat etmeniz gerekenler neler biliyor musunuz? Ford alım satım ve diğer tüm işlemleriniz için Ford resmi  sitesi üzerinden Türkiye genelinde tüm Ford yetkişi bayilerinin listesini ve adresini kontrol ederek randevu talep edebilirsiniz. Ford sitesi üzerinden incelediğiniz ürünler için Ford test sürüşü talep edebilir ve bu işlemleriniz için rezervasyon talep edebilirsiniz. Tüm satış işlemleri hakkında detaylı bilgi için Ford müşteri hizmetleri ile görüşebilir ve yetkili satış bayisi bilgisi alarak ürünlerin tanıtımını da talep edebilirsiniz.

Ford Neden Tercih Edilmeli?

Ford araba avantajları kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir. Son sistemlerce tasarlanmış  araçların hem iç  donanım özellikleri ve konforu olsun hem de dış tasarımı ve kasası olsun birçok farklı alanlarda incelenebilir ve kıyaslanabilir. Ford yol tutuş güvenliği ve  güçlü motor avantajlarını bünyesinde bulundururken hanesine artı bir puan yazdırmaktadır. Ford araçları tercih edilme sebepleri ve diğer tüm merak ettikleriniz için gelbaba1.com ile kullanıcı deneyimleri yorumlarını takip edebilirsiniz.

Ford Şikayetleri Ve Yorumları

Ford araçları hakkında müşteri yorumları ve şikayetleri ile ilgili olarak yazılmış tüm deneyimleri gelbaba1.com sitemizi okuyarak takip edebilirsiniz.

Ford Ford İletişim Bilgileri Nelerdir?

Ford yetkili satış servisi adresleri  ve Ford yetkili servisleri iletişim bilgileri için Ford resmi internet sitesi üzerinden bilgi almanız gerekmektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri