Ftx.com

Ftx.com Yorumları

Ftx.com Şikayetleri 2021

Ftx.com Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

Ftx Kripto Para Borsası ya da sektördeki bir diğer yaygın ünvanı Ftx Token Antigua ve Barbuda'da kurulan FTX Trading LTD'ye ait bir kripto para borsası olarak dünyanın her yerinden kullanıcıları bulunan bir platformdur. Ftx bitcoin borsası bu yatırım türünde yerini yeni alanlar için anlaşılması kolay bir platform, profesyonel yatırım şirketleri için güçlü bir alternatiftir.

1 ay önce yorumlandı

Aktarım yaptığım Coin ne satışa izin veriyor nede geri çekmeme bir haftadır aktardığı Coin borsa da hiç bir işlem yapmama izin verilmeden duruyor

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Ftx.com Hakkında

Ftx Kripto Para Borsası ya da sektördeki bir diğer yaygın ünvanı Ftx Token Antigua ve Barbuda'da kurulan FTX Trading LTD'ye ait bir kripto para borsası olarak dünyanın her yerinden kullanıcıları bulunan bir platformdur. Ftx bitcoin borsası bu yatırım türünde yerini yeni alanlar için anlaşılması kolay bir platform, profesyonel yatırım şirketleri için güçlü bir alternatiftir. Ftx Token kaldıraçlı işlemler konusunda güvenli ve otomatik işlem imkanı ile tercih edilen bir yapı ile müşterilerin karşısına çıkmaktadır. Ftx.com bitcoin borsası ile binlerce yatırımcı gibi sizler de güven içerisinde finansal işlemler yapabilirsiniz.

Ftx.com Üzerinden Alabileceğiniz Hizmetler Nelerdir?

Ftx.com ürünleri ve hizmetleri geniş bir finansal alternatif havuzu olarak değerlendirebileceğimiz seçeneklerden oluşmaktadır. Ftx düşük işlem ücretleri, düşük spreadler, derin emir defterleri, 101X'e kadar kaldıraç, endeksli vadeli işlemler gibi hizmetlerin yanı sıra coin fiyatlarının zaman içindeki mutlak değer değişimi konusunda attığı bir adım olan Ftx.com Move sözleşmeleri ve tek cüzdanda trade etme gibi hizmetleri bulunmaktadır. Kullanıcıların kaldıraçlı işlemler sayesinde yüksek kazanç elde edebildiği Ftx.com borsası, kullanılan token'lerin istenilen her borsada karşılığı bulunmaktadır. Ftx.com bitcoin al, Ftc.com bitcoin sat gibi işlemlerin de sorunsuz işlediği aynı zamanda Ftx altcoin işlemlerinin de çeşitlilik içerisinde yapıldığını belirtmek gerekir.

Ftx.com Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Ftx.com cüzdan sayfasında bakiyenizi görüntüleyebilir, Ftx para yatırma ve Ftx para çekme işlemlerini yapabilirsiniz. Ftx para yatırma seçenekleri ile yatırabileceğiniz blockchain için cüzdan adresi bulunmaktadır. Ftx para yatırma yöntemleri için herhangi bir komisyon alınmamaktadır. Ftx banka havalesi ile para yatırma seçeneği bulunan bir kripto para borsasıdır.

Ftx.com Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Ftx.com para çekme işlemi için ''çekme'' alanında detayları girerek Ftx.com hesabınızdan farklı bir hesaba para çekim işlemi yapabilirsiniz. Ftx.com para çekme komisyonu bulunmamaktadır. Ücretsiz ve masrafsız para çekme işlemi yapabilirsiniz. Ftx banka havalesi ile para çekme işlemi yapabileceğiniz bir platformdur.

Ftx.com Üyelik Açma İşlemleri

Ftx.com hesap açma işlemleri basit birkaç adım sonunda yapılabilmektedir. Ftx.com üyelik oluşturma için ana sayfada yer alan ''kayıt ol'' alanına girdikten sonra açılan sayfada e-posta adresi girilerek ve şifre oluşturularak kayıt işlemi tamamlanır ve hesap ayarları sekmesinden hesap güvenliği 2FA ayarlanır.

Ftx.com Komisyon Oranları Ne Kadar?

Ftx.com komisyon oranları tüm vadeli işlemler ve spot marketleri için ayrıntılı olarak sitede belirtilmektedir. 2020 yılı boyunca market işlemlerde komisyon ücreti alınmama kararı bulunmaktadır. Spot tradeler içim komisyon alınan para biriminden düşülmektedir. Ek olarak FTT tutanlar içim komisyon indirimleri mevcuttur. FTT tutulması alıcı komisyonlarını %0,015'in altına düşürmemektedir. Ftx.com alış satış komisyonları için sitenin ilgili sayfasını inceleyebilirsiniz.

Ftx.com Güvenilir Bir Site Mi?

Ftx.com güvenli işlem seçenekleri sunan önemli bir kripto para borsasıdır. Kripto para borsaları arasında dünya devi pozisyonunda olan Binance'in de ortağı olduğu bu yapı ile günün 24 saati kripto para alım satım işlemi yapabilirsiniz. Ftx.com bitcoin nasıl alınır? gibi sorulara yanıtı güvenlik çerçevesinde bulabilirsiniz.

Ftx.com Şikayetleri ve Yorumları

Ftx.com müşteri şikayetleri ve kullanıcı yorumları için Gelbaba1.com en uygun platformdur. Gelbaba.com da Ftx.com kripto para türev borsasına ait tüm kullanıcı değerlendirmelerini yapabilirsiniz.

Ftx.com İletişim Bilgileri Nelerdir?

Ftx.com iletişim bilgisi hakkında sitenin en altında ''bize ulaşın'' sekmesini bulundurmaktadır. [email protected] mail adresi de sitenin sosyal medya hesapları ile birlikte yer alan iletişim yöntemleri arasındadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri