Hammaddeler.com

Hammaddeler.com Yorumları

Hammaddeler.com Şikayetleri 2021

Hammaddeler.com Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

Merkezi İzmir’de olan Hammaddeler.com alanında Türkiye’nin zirve yapmış bir platformu olarak dikkat çekmektedir. 2007 yılında kurulmuş olan Hammaddeler.com Gıda Tescil belgesini Türkiye’de alan ilk e-ticaret platformudur. Hammaddeler.com Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından sık sık denetlenmektedir. Türkiye’nin ilk online hammadde web sitesi olan Hammaddeler.com daha çok kurumsal müşterilerinin ilgi odağı olmasına karşın bireysel müşteriler tarafından da tercih edilmektedir.

8 ay önce yorumlandı

Öncelikle hatalı ve eksik ürün gönderdiler yanlış adreslere, sonrasında iade için sürekli oyalandım, bir şekilde kargoda olay çıkartarak 14. günde kargoyu kendilerine geri postaladım, şimdi de hesabıma iadem yapılmıyor, resmen göz göre göre dolandırıcılık yapıyorlar , ne gelen ürün istediğim ürün, ne iletişim telefonlarına çıkıyorlar yıl olmuş 2020! Pes!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Hammaddeler.com Hakkında

Merkezi İzmir’de olan Hammaddeler.com alanında Türkiye’nin zirve yapmış bir platformu olarak dikkat çekmektedir. 2007 yılında kurulmuş olan Hammaddeler.com Gıda Tescil belgesini Türkiye’de alan ilk e-ticaret platformudur. Hammaddeler.com Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından sık sık denetlenmektedir. Türkiye’nin ilk online hammadde web sitesi olan Hammaddeler.com daha çok kurumsal müşterilerinin ilgi odağı olmasına karşın bireysel müşteriler tarafından da tercih edilmektedir.

Hammaddeler.com Güvenilir Bir Site Mi?

ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO10002 Müşteri Memnuniyeti Kalite Yönetim Sistemleri’ne sahip olan Hammaddeler.com Güvenilir mi? Hammaddeler.com kredi kartı çekimlerinde Rapid SSL güvenlik sertifikası güvencesinde müşterilerinin kart bilgilerini şifreleyerek bankalara gönderir ve saklamaz. Hem yapısal hem de teknik anlamda güçlü bir platform olduğunu bir çok sefer kanıtlamış olan Hammaddeler.com güvenilir bir web sitesidir.

Hammaddeler.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Hammaddeler.com üyelik yapmadan alışveriş yapılabilen bir site ama Yurtdışı satışlarında Hammaddeler.com üyelik zorunluluğu bulunmaktadır. Hammaddeler.com web sitesi üzerinden kullanıcılar diledikleri ürün ya da ürünleri seçer ve gerekli formu doldurduktan sonra ödeme aşamasıyla beraber sipariş tamamlanır.

Hammaddeler.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Alanında ilklerin ve enlerin web sitesi olan Hammaddeler.com ödeme seçenekleri oldukça fazladır. Hammaddeler.com kredi kartı ile ödeme yapılabilen bir e-ticaret platformu. Kullanıcılar isterse Hammaddeler.com banka transferi ile de ödeme yapabilmektedir. Hammaddeler.com Banka bilgileri web sitesi üzerinde bulunmaktadır. Birçok e-ticaret firmasının güven sorununu kolayca aşmasına yardımcı olan kapıdan öde metodu da Hammaddeler.com ödeme seçenekleri arasında bulunmaktadır. Kullanıcılar Hammaddeler.com kapıda ödeme seçeneğini seçtikten sonra, ödemeyi kredi kartı ya da nakit olarak mı ödeyeceklerini bildirmeleri gerekmektedir.

Hammaddeler.com’da Hangi Ürünler Var?

Alanında Türkiye’nin en tepesinde bulunan Hammaddeler.com’da hangi ürünler bulunmaktadır? Türkiye’nin ilk online hammadde sitesi olan Hammaddeler.com başlıca ana başlıklar ve popüler ürünleri; Hammaddeler.com Aydınlatma, Hammaddeler.com Elektronik, Hammaddeler.com Bebek ve Nikah Şekeri Malzemeleri, Hammaddeler.com Gıda Şekerleme, Hammaddeler.com Glutensiz Ürünler, Hammaddeler.com Kurabiye Malzemeleri, Hammaddeler.com Pasta Kek Malzemeleri, Hammaddeler.com Bakım Setleri, Hammaddeler.com Kozmetik Ambalajları, Hammaddeler.com Arıcılık, Hammaddeler.com Evde Spor, Hammaddeler.com Cam Malzemeler, Hammaddeler.com Havuz Malzemeleri, Hammaddeler.com Gıda Ambalajları, Hammaddeler.com Gıda Etiketleri, Hammaddeler.com Bar ve Kokteyl Malzemeleri gibi.

Hammaddeler.com Hangi Kargo İle Çalışıyor?

İzmir çıkışlı çalışan Hammaddeler.com Sürat Kargo ile çalışmaktadır. Hammaddeler.com anlaşmalı kargo şirketi ile sipariş verilen ürünler kısa sürede teslim edilmektedir.

Hammaddeler.com Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Hammaddeler.com kargo takibi için web sitesinde bulunan Kargo Takip sekmesinden kontrol edilebilmektedir. Hammaddeler kargo fiyatları sipariş sırasında belirlenmektedir.

Hammaddeler.com İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Hammaddeler.com iptal ve Hammaddeler.com İade süreçleri için kullanıcılar öncelikle iade formunu doldurup onay beklemeleri gerekmektedir. Onay geldikten sonra Sürat Kargo üzerinden geri gönderim zorunluluğu bulunmaktadır. Hammaddeler.com İade süresi 14 gündür.

Hammaddeler.com Müşteri Şikayetleri ve Yorumları

Hammaddeler.com müşteri şikayetleri ve firma hakkında yapılan yorumlar için gelbaba1.com web sitesini inceleyebilir, üye olarak sizler de kullanıcı deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Hammaddeler.com İletişim Bilgileri Nerdir?

Kullanıcılar, Hammaddeler.com iletişim için web sitesi üzerinde bulunan iletişim formlarını doldurabilir ya da Hammaddeler.com Çağrı merkezi numarasını arayabilirler. Site üzerinde bulunan Hammaddeler.com WhatsApp destek hattından da iletişim kurulabilmektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri