Hotiç Ayakkabı

Hotiç ayakkabı Yorumları

Hotiç ayakkabı Şikayetleri 2021

Hotiç ayakkabı Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

Hotic.com.tr online satış sitesinin temelleri 1938 yılında Slih Hotiç tarafından kurulan Hotiç firması ile atılmıştır. 80 yılı geride bırakan firma bu süreç içerisinde farklı yaşam tarzlarına uygun, özgün tasarımlar üreten sektöründe lider bir ayakkabı firması olmayı başarmıştır.

gokhank02
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

4 ay önce yorumlandı

Uzun yıllar ayakkabı aldım 3 er 5 er nerdeyse hepsinde sorun yaşadım mesela eve gidiyorum giyiyorum çiftler arasında ton farkı var geri götürdüğümde sanki spotçudan almışımda ürüne iftira atıyo gibi bir davranışla karşılaşıyosunuz, Ama en büyük sorun ayakkapılardada botlardada tapan kopması şu an birisini incelemeye gitti kamera kayıtlarına bakıcaklar sanki ne incelemesi Allah alkına neyse kısacası adı var kendi yok bir marka.buyrun tecrube edin inanmazsanız

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Hotic.com.tr Hakkında

Hotic.com.tr online satış sitesinin temelleri 1938 yılında Slih Hotiç tarafından kurulan Hotiç firması ile atılmıştır. 80 yılı geride bırakan firma bu süreç içerisinde farklı yaşam tarzlarına uygun, özgün tasarımlar üreten sektöründe lider bir ayakkabı firması olmayı başarmıştır. Tasarım ve üretiminin tamamını Türkiye’de yapan Hotiç ayakkabıdan çantaya, kemerden cüzdana pek çok ürürnü Hotic.com.tr alışveriş sitesinde müşterilerin beğenisine sunmakta ve bu online satış kanalı ile daha geniş kitlelere ulaşmaktadır.

Hotic.com.tr Güvenilir Bir Site Mi?

Hotic.com.tr güvenli mi? Bu noktada asıl merak edilen firmanın internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde özellikle kredi kartı güvenliğinin ne ölçüde sağlandığı ve %100 güvenli alışveriş yapılıp yapılmadığıdır. Hotic.com.tr’de tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) sistemi ile şifrelenmektedir. Bu bilgiler ışığında Hotiç internet sitesi güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır. Güvenilirlik konusundaki bir diğer nokta da sitede orijinal Hotiç ürünlerinin satılması hakkındadır. Hotiç mağazalarında gördüğünüz ürünlerin tamamı bire bir olarak Hotic.com.tr internet sitesinde de yer almaktadır.

Hotic.com.tr’de Nasıl Alışveriş Yapılır?

Hotic.com.tr’dan nasıl ürün satın alabilirim? bu soruya yanıtı iki yöntem kullanarak alışveriş yapılabilir şeklinde vermek mümkündür. Hotic.com.tr’ye üye olarak ve Hotic.com.tr üye olmadan alışveriş yapma şansınız bulunmaktadır. Sepetinize eklediğiniz ürünleri alışverişi tamamla tuşuna basarak ve adres bilgisi ile ödeme yöntemini seçerek sonlandırabilirsiniz.

Hotic.com.tr Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Hotic.com.tr ödeme yöntemleri arasında kredi kartı ve banka kartı seçenekleri yer almaktadır. Kredi kartı ile tek ödeme seçeneğini seçebilir Tüm Visa ve Mastercard’lar ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile taksitli ödeme seçeneği ile Hotiç’in anlaşmalı olduğu bankaların kredi kartları ile taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Hotic.com.tr’de Hangi Ürünler Var?

Hotic.com.tr sitesinde hem hotiç ürünlerini hem de Yaya Hotiç markalı ürünleri bulabilirsiniz. Hotic.com.tr ayakkabı modelleri arasında Hotiç kadın ayakkabıları, Hotiç erkek ayakkabıları kategorilerinde oldukça fazla seçenek yer almaktadır. Hotiç babet, Hotiç topuklu ayakkabı, Hotiç spor ayakkabı, Hotiç bot, Hotiç çizme Hotiç spor ayakkabıları, Hotiç Çanta, kemer, cüzdan gibi alternatifleri de bulabilirsiniz.

Hotic.com.tr Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Hotic.com.tr anlaşmalı kargo firması MNG Kargo’dur. Kargo kampanyaları haricinde her siparişiniz için gönderim masrafı olarak sabit 5 TL’lik bir ücret belirlenmiştir. Hotic.com.tr kargo fiyatları belli tutarların üzerindeki alışverişlerde ücretsizdir.

Hotic.com.tr Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Hotic.com.tr kargo ne zaman gelir? Hotic.com.tr kargom nerede? gibi sorularına yanıtı siperişlerim bölümünden ve tarafınıza gönderilen kargo takip linki aracılığı ile bulabilirsiniz.

Hotic.com.tr İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Hotic.com.tr ürün değişimi herhangi bir Hotiç mağazasından ürünün faturası ile birlikte yapılabilmektedir. Hotic.com.tr ürün iadesi ise 30 günlük süre içerisinde yine mağazalardan ve kargo ile gönderilerek internet sitesi üzerinden yapılabilir. Hotic.com.tr kargo ile ücretsiz iade yapabilirsiniz.

Hotic.com.tr Şikayetleri ve Yorumları

Hotic.com.tr müşteri şikayetleri ve kullnıcı yorumları gelbaba1.com’da. Sektörün en sevilen markaları ile ilgili gerçek kullanıcı deneyimleri için Gelbaba1.com’a üye olabilirsiniz.

Hotic.com.tr İletişim Bilgileri Nerdir?

Hotic.com.tr iletişim bilgisi olarak müşteri hizmetleri hattı, mail adresi ve aktif olarak kullanılan sosyal medya hesaplarını paylaşmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri