Hürriyet Gazetesi

Hürriyet gazetesi Yorumları

Hürriyet gazetesi Şikayetleri 2021

Hürriyet gazetesi Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yüksek ᛫ Yorumlar(1)

Hürriyet gazetesi, 1 Mayıs 1948 yılında, Sedat Simavi tarafından kurulmuş ve Sedat Simavi’ nin ölümünden sonra oğulları Haldun Simavi ve Erol Simavi yönetilmeye devam etmiştir. Hürriyet gazetesi renkli fotoğrafı baskısı ve seri ilan yayınlamak gibi birçok ilke imza atmıştır.

1 yıl önce yorumlandı

Eskiden her sabah gider alırdık artık bilgisayar çağındayız o bizim evimize geliyor. Son zamanlarda iç açacak haberler alamasak da Hürriyet'i takip etmeye devam ediyoruz. Ama sitede inanılmaz bir yavaşlık var eskiden böyle değildi umarım düzeltirler.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Hürriyet Hakkında

Hürriyet gazetesi, 1 Mayıs 1948 yılında, Sedat Simavi tarafından kurulmuş ve Sedat Simavi’ nin ölümünden sonra oğulları Haldun Simavi ve Erol Simavi yönetilmeye devam etmiştir. Hürriyet gazetesi renkli fotoğrafı baskısı ve seri ilan yayınlamak gibi birçok ilke imza atmıştır. Günümüzde ise, Demirören Holding bünyesinde faaliyet göstermeye devam eden gazete, Hürriyet internet sitesi ile daha kolay ulaşılabilir olarak okurlarını memnun etmeyi başarmıştır. Hürriyet gazetesi genel merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Hürriyet gazetesi köşe yazarları ile birçok kaliteli işe imza atmaktadır. Ayrıca hurriyet.com.tr web sitesinden isterseniz reklam, seri ilan, gazeteye ilan ve internete ilan verebilirsiniz.

Hurriyet.com.tr’ ye Nasıl Üye Olunur?

Hurriyet.com.tr üyelik işleminizi web sitesinde bulunan üye ol sekmesindeki formu doldurarak hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Hurriyet.com.tr’ye üye olmadıysanız, sadece bir dakikanızı ayırarak Hürriyet ücretsiz üyelikten yararlanabilir ve çeşitli duyuru ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Hürriyet üyeliğiniz sayesinde gündemden anında haberdar olabilirsiniz. Ayrıca Hürriyet Extra aboneliğinizi ufak bir ücret karşılığında başlatabilir ve bir hafta boyunca Hürriyet deneme üyeliğinden faydalanabilirsiniz. Hürriyet Extra aylık ve Hürriyet Extra yıllık ücreti için hurriyet.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hürriyet Extra’ ya abone olmanız durumunda reklamsız haber okuma, özel marka indirimleri, Hürriyet Extra’ya özel içerikler ve sınırsız bulmaca gibi birçok avantajından yararlanabilirsiniz.

Hurriyet.com.tr’ de Üyelik Nasıl İptal Edilir?

Hürriyet üyelik nasıl iptal olur? diye soruyorsanız eğer ilk olarak yapmanız gereken hurpass.com adresine giriş yapmanız olacaktır. Daha sonra açılan sayfadan profilim kısmına gelerek, hesabımı dondur butonuna tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra Hürriyet üyeliğinizi iptal etme sebebini belirterek hesabınızı silebilirsiniz. Ya da dilerseniz Hürriyet üyelik iptali ve Hürriyet abonelik iptali için müşteri hizmetlerini arayarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Hürriyet İçerikleri Nelerdir?

Hürriyet içeriği geniş, birçok farklı konuyu işleyen bir haber kaynağıdır. Hürriyet bünyesinde güncel konuları işlediği gibi belirli kesimleri ilgilendiren içerikleri de barındırmaktadır. Bu içeriklerden bazıları ise; Hürriyet güncel haberler, Hürriyet Dünya, Hürriyet borsa, Hürriyet hava durumu, Hürriyet spor, Hürriyet şans oyunları, Hürriyet seyahat, Hürriyet ekonomi, Hürriyet son dakika haberleri, Hürriyet astronomi, Hürriyet köşe yazıları gibi kategorileri bulunmaktadır. Ayrıca eğlence ve magazin için de seçenekleri bulunmakta ve bunlar; Hürriyet Kelebek, Hürriyet magazin, Hürriyet bulmaca, Hürriyet rüya tabirleri’ dir.

Hürriyet Müşteri Hizmetleri

Hürriyet Gazetecilik ile iletişime geçebilmek için hurriyet.com.tr web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak, gazete ile ilgili tüm görüş ve önerilerinizi Hürriyet müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Dilerseniz hurriyet.com.tr müşteri hizmetlerine web sitesinde bulunan Hürriyet müşteri hizmetleri numarasını arayabilir ya da [email protected] mail adresine e-posta atabilirsiniz. Hürriyet müşteri hizmetleri haftanın her günü 09:00 ile 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Hürriyet Şikayet Ve Yorumları

Hürriyet, yılların deneyimi ile kalitesini ortaya koymuş bir gazetedir. Yine de aklınıza takılan aklınıza takılan soru işaretler varsa gelbaba1.com sitemizi ziyaret ederek, Hürriyet şikayetleri ve Hürriyet yorumları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sizler de Hürriyet Gazetesi hakkındaki değerlendirmelerinizi ya da Hürriyet yorumlarınızı gelbaba1.com sitemize yazarak diğer kullanıcılara fikir verebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri