Hurriyet Emlak

Hurriyet emlak Yorumları

Hurriyet emlak Şikayetleri 2021

Hurriyet emlak Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş bünyesinde faaliyet gösteren Hurriyetemlak.com Goldman Sachs’in azınlık ortağı olmasıyla birlikte Avrupa ve Ortadoğu pazarına yönelen bir emlak sitesidir. 2006 yılı itibariyle, emlak arayanlar ile emlak sahiplerini buluşturan Hurriyetemlak.com Türkiye’nin en çok ilana sahip web sitesi olarak alanında zirveye oturmuş güçlü bir yapıdır. Kullanıcılar Hurriyetemlak.com mobil uygulamalarıyla da hizmet alabilmektedirler.

9 ay önce yorumlandı

Kontör almak istiyoruz Seda akdere isimli şahıs arıyoruz size dönüş yapacağım diyor bilgi vereceğim diyor geri dönüş yapmıyor biz Karaman gibi bi yerde 2 tane paket kullanıyoruz bi ayrımcılığımız yok mu diyoruz hayır herkes eşit diyor böyle yaparsanız biz bir daha sizinle çalışmayacaz diyoruz siz bilirsiniz diyor müşteri hizmetlerine şikayette bulunuyoruz geri dönüş yapılmıyor bizi temsilciden daha yetkili biri ararsa memnun oluruz biz bu şartlarda sizinle çalışmak istemiyoruz

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Hurriyetemlak.com Hakkında

Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş bünyesinde faaliyet gösteren Hurriyetemlak.com Goldman Sachs’in azınlık ortağı olmasıyla birlikte Avrupa ve Ortadoğu pazarına yönelen bir emlak sitesidir. 2006 yılı itibariyle, emlak arayanlar ile emlak sahiplerini buluşturan Hurriyetemlak.com Türkiye’nin en çok ilana sahip web sitesi olarak alanında zirveye oturmuş güçlü bir yapıdır. Kullanıcılar Hurriyetemlak.com mobil uygulamalarıyla da hizmet alabilmektedirler.

Hurriyetemlak.com Güvenilir Bir Site Mi?

Türkiye’nin lider emlak web sitesi olarak faaliyetlerine devam eden Hurriyetemlak.com güvenilir bir site midir? Yaklaşık 15 yıla yakındır alanında zirve konumunda bulunan Hurriyetemlak.com almış olduğu yatırımlarla da gücüne güç katmış bir platformdur. Hurriyetemlak.com alışverişin 2 tarafını da sitesinde bulunduran bir yapı ama işlemler online olarak gerçekleşmediğinden Hurriyetemlak.com’un bu süreçle ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Hurriyetemlak.com kaliteli ve güvenli hizmet sunmak için yayımlanan ilanları titizlikle inceler ve site ziyaretçileri ile doğru bilgi ve belgelerin paylaşılması için titizlikle sağlar. Hurriyetemlak.com web sitesi üzerinden herhangi bir online ödeme işlemi de bulunmamaktadır. Bütün bu bilgiler doğrultusunda, Türkiyenin lider emlak sitesi olan Hurriyetemlak.com güvenilir bir web sitesidir.

Hurriyetemlak.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Hurriyetemlak.com kullanıcıları 2 ye ayrılmaktadır. Hurriyetemlak.com sitesini gezip kendilerine uygun ilan arayanlar ve Hurriyetemlak.com İlan yayınlayan kullanıcılar. Hurriyetemlak.com emlak arayan kullanıcılar, gerekli filtreleri girdikten sonra kendilerine uygun ilanların içinde dilediklerini seçip, ilan sahipleriyle iletişime geçebilmektedirler. Kullanıcılar dilerlerse Hurriyetemlak.com Mobil uygulaması üzerinden de aradıkları evi bulabilirler.

Hurriyetemlak.com'da Emlak İlanı Nasıl Verilir ?

Bir emlak sitesi olan Hurriyetemlak.com ilan sahipleriyle emlak arayanların buluştuğu bir platformdur. Hurriyetemlak.com web sitesi 2 tarafın arasındaki ilişkilerde bulunmamaktadır. Yani tarafların anlaşması durumunda Hurriyetemlak.com herhangi bir ödeme almaz ya da ödemenin herhangi bir sürecinde bulunmaz. Hurriyetemlak.com Emlak arayan ziyaretçilerin herhangi bir üyelik zorunluluğu bulunmamaktadır. Emlak ilanı paylaşan kullanıcıların ise Hurriyetemlak.com üyelik sürecini işletmesi gerekiyor. Kullanıcı Hurriyetemlak.com üyelik işlemlerini 4 ana grup altında başlatmaktadır. Üye olan yapının Hurriyetemlak.com Emlak Ofisi, Hurriyetemlak.com İnşaat Firması, Hurriyetemlak.com Kurumlar, Hurriyetemlak.com Yurtlar seçeneklerinden birini seçmesi ve karşılarına çıkacak formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. Kullanıcılar Hurriyetemlak.com üye girişi yaparak kolaylıkla ilanlarını verebilirler. Hurriyetemlak.com ‘un kendilerinden istediği şartlar dahilinde olması gerekmektedir.

Hurriyetemlak.com’da Bulacağınız İlanlar Nelerdir ?

Türkiye’nin en çok emlak reklamı bulunduran ve en çok ziyaret edilen emlak sitesi olan Hurriyetemlak.com’da bulacağınız ilanlar nelerdir ? Hurriyetemlak.com ana başlıkları; Hurriyetemlak.com Satılık, Hurriyetemlak.com Kiralık, Hurriyetemlak.com Projeler, Hurriyetemlak.com Günlük Kiralık, Hurriyetemlak.com Global. Hurriyetemlak.com Satılık Konut, Hurriyetemlak.com Satılık Arsa, Hurriyetemlak.com Satılık Devre-mülk, Hurriyetemlak.com Satılık İşyeri, Hurriyetemlak.com Satılık Turistik İşletme, Hurriyetemlak.com Kiralık Konut, Hurriyetemlak.com Kiralık Arsa, Hurriyetemlak.com Kiralık Devre-mülk, Hurriyetemlak.com Kiralık İşyeri, Hurriyetemlak.com Kiralık Turistik İşletme, Hurriyetemlak.com Kiralık Öğrenci Yurtları, Hurriyetemlak.com Günlük Kiralık Konut, Hurriyetemlak.com ürün filtreleri sizi daha detaylı aramanızı sağlar ve istenilen emlak kolayca bulunur.

Hurriyetemlak.com Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Hurriyetemlak.com şikayetleri ve yorumları gelbaba1.com içerikleri ile müşterilerinin daha kaliteli fikir sahibi olacakları ve tercihlerine yön verebilecekleri bir netlikte yer almaktadır. Gelbaba1.com ile tüm firma, ürün ve hizmetleri hakkında değerlendirme yapabilirsiniz.

Hurriyetemlak.com İletişim Bilgileri Nerdir?

Kullanıcılar, Hurriyetemlak.com iletişim için [email protected] mail adresinden ya da Hurriyetemlak.com web sitesinde bulunan Hurriyetemlak.com Sabit hattı arayabilirler. Ayrıca Hurriyetemlak.com kurumsal çalışan yapılar ile ilgilenmek üzere satış temsilcilerinin numaralarını da ayrıca bulabilirler.

 

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri