İsem Kitap

İsem kitap Yorumları

İsem kitap Şikayetleri 2021

İsem kitap Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(1)

isemkitap.com sitesi sınavlara hazırlık kitapları ile ön planda olsa da edebiyat kitapları ve çeşitli yayınevilerine ait kitaplarla kitapseverlere oldukça seçenek sunmatkadır. isemkitap.com alışveriş sitesi tüm ülkeye gönderim sağlamaktadır ve müşterilerine karşı duydukları sorumluluk gereği çok uygun fiyata sundukları fiyatlarla herkese kitap okuma şansı sunuyorlar.

11 ay önce yorumlandı

Kitaptaki bazı soruların cevapları yanlış bazı sorular net basılmamış bazı soruların da cevapları da şıklarda yok. Ama sorun olamayan soruları çözmek gayet zevkli.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

İsem Kitap Hakkında

isemkitap.com sitesi sınavlara hazırlık kitapları ile ön planda olsa da edebiyat kitapları ve çeşitli yayınevilerine ait kitaplarla kitapseverlere oldukça seçenek sunmatkadır. isemkitap.com alışveriş sitesi tüm ülkeye gönderim sağlamaktadır ve müşterilerine karşı duydukları sorumluluk gereği çok uygun fiyata sundukları fiyatlarla herkese kitap okuma şansı sunuyorlar.

İsem Kitap Güvenilir Bir Site Mi?

isemkitap.com güvenilir bir site mi? isemkitap.com güvenli mi? soruları için incelediğimiz web sayfasında SSL sertifikasına sahip sitenin ödeme işlemleri sırasında da 3D secure seçeneğinin bulunması alt yapı olarak güvenilir bir site olduğunu göstermektedir. Ayrıca gelbaba1.com sitemizi inceleyerek gerçek kullancıı yorumları ile isemkitap.com hakkında detaylı bilgilere göz atabilirsiniz.

İsem Kitap’ta Nasıl Alışveriş Yapılır?

isemkitap.com alışveriş sitesi olarak düzenlenen alt yapısı ile satın almak istediğiniz ürünleri kategorilere ayrılmış olduğundan kolay bir şekilde bulabileceksiniz. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra almak istediğiniz ürünleri sepetinize atmanız ve ödeme işlemine geçmeniz yeterli.

İsem Kitap Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

isemkitap ödeme yöntemleri arasında visa ve mastercard kredi kartları ile ödeme, banka kartınız ile ödeme seçenekleri vardır. Ayrıca banka havalesi/eft yöntemi ile de alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

İsem Kitap’ta Hangi Ürünler Var?

isemkitap.com ürün çeşitleri olarak edebiyat kitapları, yks kitapları, kpss kitapları, ales kitapları, dgs kitapları, lgs kitapları, kırtasiye ürünleri, oyun ve hobi ürünleri ile oldukça seçenek sunmuştur. matara, kalem, sırt çantası, defter, ofis gereçleri, puzzle, kumbara, akülü oyuncaklar, park ve bahçe oyuncakları gibi seçenekler de mevcuttur.

İsem Kitap Hangi Kargo İle Çalışıyor?

isemkitap.com anlaşmalı kargo firması ile belirtmiş olduğunuz adreslere almış olduğunuz ürünleri en kısa sürede iletmektedir. 70 TL ve üzeri yapmış olduğunuz alışverişlerinizde ücretsiz kargo seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

İsem Kitap Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

isemkitap.com kargo takibi için ürünleriniz kargoya verildikten hemen sonra sms ve e-mail adresinize kargo bilgilerinizi içerek bir mesaj göndermektedir. Ayrıca isemkitap.com sitesi içerisinde siparişlerim kısmında da ürünlerinizin son durumunu görebilirsiniz.

İsem Kitap Şikayetleri Ve Yorumları

isemkitap.com şikayet ve yorumları hakkında gelbaba1.com’a yazılmış gerçek kullanıcı yorumlarını okuyarak isemkitap hakkında güncel ve detaylı bilgilere hakim olabilirsiniz.

İsem Kitap İptal Ve İade Koşulları Nelerdir?

isemkitap iptal ve iade işlemleri için isemkitap.com müşteri hizmetleri ile görüşmeniz ve taleplerinizi iletmeniz yeterlidir. isemkitap iptal işlemi talebi için ürünlerinizin henüz karhgoya verilmemiş olması yeterlidir. isemkitap.com iade ve değişim için müşteri hizmetlerine ileteceğiniz talep doğrultusunda kısa sürede iade ve değişim işleminizi yapabileceksiniz.

İsem Kitap İletişim Bilgileri Nelerdir?

isemkitap.com iletişim bilgileri ve isemkitap.com müşteri hizmetleri numaraları için web sayfalarını kontrol edebilirsiniz. [email protected] e-mail adresi ile de görüşlerinizi iletebilir, yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri