Korkmaz Mutfak Eşyaları

Korkmaz mutfak eşyaları Yorumları

Korkmaz mutfak eşyaları Şikayetleri 2021

Korkmaz mutfak eşyaları Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok yüksek ᛫ Yorumlar(1)

Korkmaz mutfak ürünleri alanında pazarın güçlü aktörlerinden biri olmasının yanı sıra 50 yıla yakın bir deneyimin eseri. Aslında bir aile şirketi olan Korkmaz mağazacılık serüvenine İstanbul mercanda küçük bir atölye ile başlamış. Zaman içerisinde büyüyen yapı günümüze Türkiye’nin en büyük mutfak gereçleri sağlayıcılarından biri olarak gelmiştir.

Problem Çözüldü 👍

6 ay önce yorumlandı

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Korkmaz Hakkında

Korkmaz mutfak ürünleri alanında pazarın güçlü aktörlerinden biri olmasının yanı sıra 50 yıla yakın bir deneyimin eseri. Aslında bir aile şirketi olan Korkmaz mağazacılık serüvenine İstanbul mercanda küçük bir atölye ile başlamış. Zaman içerisinde büyüyen yapı günümüze Türkiye’nin en büyük mutfak gereçleri sağlayıcılarından biri olarak gelmiştir. 13 şehirde bulunan Korkmaz mağazaları ve Korkmaz satış noktaları yurtiçi ağını genişletme olmakla beraber, Korkmaz ihracatta da etkin bir aktör olup birçok ülkeye İstanbul Tuzla'da bulunan Korkmaz fabrikasında üretilen ürünlerini ihraç etmektedir.

Korkmaz.com.tr Güvenilir Bir Site Mi?

Kurumsal anlamda Korkmaz güvenilir bir yapı olması ile günümüze kadar gelmiştir. Korkmaz müşteri memnuniyetini esas almış, teknolojisini ve üretim faaliyetlerini sürekli bu doğrultuda güncellemiş bir yapı. Uzun geçmişi ve köklü yapısıyla Korkmaz güvenilir peki bu yapının online satış sahası Korkmaz.com.tr güvenilir bir site midir? İnternet sitelerinde güvenlik duvarları olmaz ise, kullanıcıların paylaşmış oldukları kart bilgileri ve kişisel veriler risk altındadır. Dışarıdan müdahalelere açık olan bu sitelerde alışveriş yapmak sakıncalıdır. Korkmaz kredi kartı çekimlerini ve kullanıcıların kişisel bilgilerini SSL sertifikası ile korur ve bankalarla şifreli bir şekilde paylaşır. Ayrıca 3D teknolojisi kullanan Korkmaz güvenli alışveriş imkanını daha da güçlendirmiştir. Yani Korkmaz.com.tr güvenilir bir web sitesinde bulunması gereken bütün önlemleri almış bir platformdur.

Kormaz’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Korkmaz sosyal medya hesapları ile giriş yapılabilen ve üyelik zorunluluğu bulunmayan bir site. Ama Korkmaz üyelerinin birçok indirimden ve özel kampanyalardan faydalandığını da eklememiz gerek. Kullanıcılar Korkmaz web sitesinde seçtikleri ürünleri bir sepette toplarlar ve Korkmaz alışverişi sonlanınca Korkmaz ödeme ekranına geçilir. Korkmaz üyesi olmayan kullanıcıların burda karşılarına, iletişim ve fatura bilgilerinin sorulduğu bir form çıkıyor. Bu formun eksiksiz ve tam doldurulması sonrası ödeme ile birlikte sipariş oluşuyor.

Korkmaz Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Daha önce de belirttiğimiz gibi Korkmaz müşteri memnuniyetini esas alan bir yapı ve bu anlayış içerisinde yapılanmış. Korkmaz kapıda ödeme seçeneği bulunmuyor ama Korkmaz müşteri temsilcileri kullanıcılarına başka ödeme seçenekleri de sunuyor. Korkmaz.com.tr ödeme seçenekleri nelerdir? Korkmaz kredi kartı ile ödeme alabilen bir yapı. Sadece Online olarak değil Korkmaz mail-order yöntemi ile de ödeme yapılabilen bir site. Ayrıca dileyen kullanıcılar için Korkmaz banka transferi de kabul ediyor. Korkmaz iyzico üzerinden ödeme alan yapısının yanı sıra, Korkmaz BKM Express ve Korkmaz Garantipay yoluyla da ödeme alabiliyor.

Korkmaz’da Hangi Ürünler Var?

Korkmaz mutfak ürünleri alanında bir dünya markası. Kendi ürettiği ürünlerle 50 senedir zirvede olan Korkmaz’da hangi ürünler bulunuyor? Ana başlıklar halinde saymak gerekirse Korkmaz ürünleri; Korkmaz Pişirme, Korkmaz Küçük Ev aletleri, Korkmaz Mutfak gereçleri, Korkmaz Sofra ürünleri, Korkmaz Lezzet mutfakları olarak sayabiliriz. Korkmaz popüler ürünleri ise; Korkmaz Tencere, Korkmaz Çelik tencere, Korkmaz Düdüklü tencere, Korkmaz Tava, Korkmaz Yemek Takımları, Korkmaz çaydanlık, Korkmaz Çay makineleri, Korkmaz Kahve makinası, Korkmaz Tost makinası, Korkmaz Termoslar, Korkmaz çaycı olarak sıralayabiliriz.

Korkmaz Hangi Kargo İle Çalışıyor?

75 TL üzeri Korkmaz alışverişlerinde Korkmaz ücretsiz kargo hizmeti sunuyor. Siparişleri 5 iş günü içerisinde teslim etme vaadinde bulunan Korkmaz hangi kargo ile çalışıyor? Korkmaz PTT kargo ile çalışmaktadır. Standart Korkmaz kargo ücreti ise 5.99 TL

Korkmaz Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Kullanıcılar, alışveriş sonrası SMS ve e-posta yoluyla Korkmaz takip numarasını alırlar. Bu Korkmaz takip numarası ile PTT web sitesinde sorgu yapılabiliyor. Bunun dışında Korkmaz kargom nerede? ve Korkmaz kargom ne zaman gelir? sorularının cevapları Korkmaz Kargo takibi sekmesinden alınabiliyor. Korkmaz sipariş numarası ve kullanıcının e-postasını girmesi sonucu sorgu yapılabilmektedir.

Korkmaz İade Koşulları Nelerdir?

Kanunen, online alışverişlerde kullanıcıların sahip olduğu bir hak olan cayma hakkı Korkmaz web sitesinden yapılan alışverişlerde de geçerlidir. Korkmaz cayma süresi ise 14 gün. Korkmaz iadelerinin online olarak ilerleyen süreç üzerinden gerçekleşmesi gerekiyor. Yani Korkmaz online alışveriş ile alınan ürünlerin Korkmaz mağazalarında iade gibi bir seçenek bulunmuyor. Korkmaz para iadelerini ise, geri gelen ürünün incelenmesinden itibaren 1 hafta içinde yapmaktadır.

Korkmaz Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Korkmaz yorumları ve şikayetleri hakkında aradığınız her şey Gelbaba'da. Gelbaba1.com web sitesinde Korkmaz tencere yorumları ve çok daha fazla ürün çeşidi ve hizmetleri hakkında yapılmış gerçek kullanıcı değerlendirmelerini bulabilirsiniz.

Korkmaz İletişim Bilgileri Nelerdir?

Korkmaz müşteri memnuniyetini esas alan bir yapı ve bu sebepten ötürü Korkmaz müşteri hizmetleri hafta içi 09.00 - 17.30 arası kullanıcılara hizmet veriyor. Yine aynı zaman diliminde Korkmaz WhatsApp destek hattı üzerinden de yardım alabilen kullanıcılar dilerlerse Korkmaz iletişim e-postası [email protected] e-posta üzerinden taleplerde bulunabiliyor. Ayrıca Korkmaz iletişim sekmesinde bulunan Korkmaz çağrı merkezi numarası da aranarak yardım alınabiliyor. Kullanıcılar güncel kampanyalardan ve indirimlerden öncelikli olarak haberdar olmak isterlerse site üzerinden Korkmaz sosyal medya hesaplarına bağlanıp takip edebilirler.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri