Küçük Oteller

Küçük oteller Yorumları

Küçük oteller Şikayetleri 2021

Küçük oteller Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yüksek ᛫ Yorumlar(1)

Butik oteller rehberi serisinin yazarı Yener Atakan’ın hayallerimin peşinden giderek yarattığım dediği butik otel sitesi olan kucukoteller.com.tr hakkında tatil severler arasında oldukça popüler. 2006 yılında yazmaya başladığı butik oteller rehberi kitaplarının bir adım ötesine taşıyarak internet sitesiyle yerli ve yabanci gezginlere hayalindeki tatili yapma fırsatı sunuyor.

11 ay önce yorumlandı

Bu blogda görüp beğendiğim ve çok memnun kaldığım Parna Hotel tatilim geldi aklıma. Gitmek istediğiniz yerlerin zihninizde son şeklini almasını sağlayacak bu tatlış sayfayı her zaman ziyaret edin derim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

KUCUKOTELLER.COM.TR HAKKINDA

Kucukoteller.com.tr sitesini ziyaret ettiğinizde Türkiye’de kalabileceğiniz çoğu keşfedilmemiş birbirinden kıymetli ve gerçekten özel butik otelleri görmeniz mümkün.

Kucukoteller.com kucuk oteller tatili satın alacağınız bir tatil sitesi olmanın yanı sıra gerçek tatil hikayelerinin kullanıcılar tarafından yazıldığı, butik otellerin deneyimlendiği ve paylaşıldığı bir gezi blog sitesidir de aynı zamanda. Bir çok bağımsız ve tarafsız tatil severin birbirinden güzel küçük otellerde yaşadığı anıları eksiklikleri ve beğenileri web sayfasından okumak mümkün.

kucukotellerr.com.tr Hizmetleri Nelerdir?

Yalnızca Türkiye’deki oteller ile çalışan kucukoteller.com yurtiçi otelleri içerisinde hizmet vermektedir. Kucukoteller.com balayı otelleri konseptinden çiftlere rüya gibi bir balayı yaşamaları için tüm otelleri kendileri bizzat deneyimledikten sonra kendi sitelerine ekliyorlar. Yine kucukoteller.com kış tatili içinde müşterilerine keşfedilmemiş minik huzurlu tatiller vaadediyor.

Kucukoteller.com’da Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Kucukoteller.com rezervasyon sorgulama işlemleri web sayfalarında çok basit bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz şekilde tasarlanmış bulunmaktadır. Çeşitli kampanyalarla tanımlı fırsatları yakalamak için takipte kalmak ise oldukça önemli. Gitmek istediğiniz bölgeyi hatta oteli seçerek tarih seçeneğini ekleyip rezervasyon işlemlerinizi çok kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyon sırasında ödeme yapabileceğiniz gibi kucukoteller.com’un düzenlediği bazı kampanyalarla da otele gittiğinizde de ödeme yapabilirsiniz.

Kucukoteller.com Erken Rezervasyon

Erken rezervasyon nedir dersek basitçe mükemmel yaz tatilimizi kışın daha ekonomik fiyat ve fırsatlarla satın alma işlemine erken rezervasyon denir.i kucukoteller.com erken rezervasyon fırsatları da tatil severler için her zaman oldukça fazla erken rezervasyon otelleri seçeneği sunan bir platformdur.

Kucukoteller.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

kucukoteller.com ödeme seçenekleri arasında oldukça fazla kredina taksit imkanı sunması yanı sıra bazı otellerle yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde ücretsiz rezervasyon ve otele giriş yaptığınız anda otelde ödeme fırsatı da sunarak tatil severler için her şeyi düşünmüştür. kucukoteller.com nakit ödeme seçeneği olması kredi kartı kullanmayan müşteler için otel girişinde ödeme büyük kolaylık.

Kucukoteller.com Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

kucukoteller.com rezervasyon değişikliği yapabileceğiniz gibi almış olduğunu tatil fırsatları için rezervasyon iptalini de hiç sorunsuz şekilde gerçekleştirmektedir. Web sayfasına giriş yapıp iletişim kanallarından dilediğinizi seçip isteğinizi bildirebileceğiniz farklı yollar sunar. Telefonla ya da e-mail ile kucukoteller.com rezervasyon iptali yapmanızı mümkün kılıyor

Kucukoteller.com Müşteri Şikayetleri

kucukoteller.com.tr şikayetlerizi ilettiğiniz andan itibaren sorununuzu çözmek için uzman ekibiyle ilgilendiğini belirtmektedir. Müşterilerinin kendilerini her zaman güzel bir anıya tatile vesile olmuş olarak hatırlamasını isteyen kucukoteller.com yorumları titizlikle takip edip oluşabilecek sorunları en kısa sürede çözme hedefiyle çalışmaktadır. Hizmet sektörünün gerekliliği gereği geri dönüşlere her zaman çok önem verdiklerini her müşterinin deneyiminin özel olduğunu özellikle vurguluyor.

Kucukoteller.com Iletişim Bilgileri Nelerdir?

kucukoteller.com iletişim numaları ve yazışma adresleri web sayfasında her zaman güncel şekilde paylaşılmaktadır. Firmanın [email protected] e-mail adresinden iletişim sağlamanız da mümkündür.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri