Kütahya Porselen

Kütahya porselen Yorumları

Kütahya porselen Şikayetleri 2021

Kütahya porselen Yorumları 2021

Onaylı
Onaylı

Tüm bilgileri doğrulanmış Gelbaba İşletme Hesabı

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

Tüm dünyada tanınan bir değerimiz olan KÜTAHYA PORSELEN aynı zamanda bu zamana kadar global pazarda en çok porselen üretimi yapan marka olmanın da avantajına sahiptir. Akıllara kazınmış tasarımları ve her kullanıma uygun olarak incelikle düşünülmüş ürünleri ile her evde bulunan bir porselen ve zücaciye markasıdır. 

9 ay önce yorumlandı

Merhaba Öncelikle online sipariş kanalınızda ki hizmetiniz, müşteri temsilcisi back ofisiniz tam bir vasat. Yıllardır şubelerinizden yaptığım alışverişi online alışverişim sonrası sonlandırdım. 1,5 aylık bekleyişimi de %20lik 45 gün geçerli indirim ile çözmeye çalıştınız. Öncelikle Kampanya dönemlerinde karşılayabileceğiniz kadar sipariş almanızı, kapasitenizin üstüne çıktığınızda ya personel arttırımı yada kampanya durdurma seçeneğini kullanmanızı öneriyorum. Sizin kadar rezalet bir firma web tarafında henüz görmedim. Planlama ve Raporlama konusunda acilen bir destek alamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. 4 Temmuz tarihinde verdiğim sipariş için 25 Temmuzda kargoda denilmesi , 28 Temmuzda tüm suçu kargo firmalarını yıkması , 9 Ağustosta siparişlerin hatalı baskı olması sebebiyle yeni fabrikadan imalat edilecek ürünlerin beklendiğini, 14 Ağustos'ta ise Stok yetersizliği sebebiyle ürünü teslim edemedikleri için ücret iadesi yaptıklarını ilettiler.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

KÜTAHYA PORSELEN Hakkında

Tüm dünyada tanınan bir değerimiz olan KÜTAHYA PORSELEN aynı zamanda bu zamana kadar global pazarda en çok porselen üretimi yapan marka olmanın da avantajına sahiptir. Akıllara kazınmış tasarımları ve her kullanıma uygun olarak incelikle düşünülmüş ürünleri ile her evde bulunan bir porselen ve zücaciye markasıdır. KÜTAHYA PORSELEN Kütahya markası olarak birbirleri ile özleşmişlerdir. KÜTAHYA PORSELEN artık yalnızca zücaciye mağazalarında ve kendi satış mağazalarında değil, tüketicilere kendi alışveriş siteleri olan kutahyaporselen.com alışveriş sitesi ile de hizmet vermektedir. Birbirinden zarif ve şık ürünleri için sitelerini ziyaret edebilir ve satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kutahyaporselen.com Güvenilir Bir Site Mi?

kutahyaporselen.com sitesi güvenilir mi? İnternet alışverişlerimiz için ilk olarak hepimiz sitenin ödeme güvenliği için yeterli olup olmadığına bakarız. SSL sertifikası ile hizmet veren kutahyaporselen.com sitesi üyelerine uçtan uca korumalı bir ödeme güvenliği hizmeti sunduğunu sitelerinde belirtmiştir. kutahyaporselen.com kargo güvenli gelir mi? 

KÜTAHYA PORSELEN’ den Nasıl Alışveriş Yapılır?

KÜTAHYA PORSELEN alışveriş sitesi olarak dizayn edilmiş bir e-ticaret platformudur. KÜTAHYA PORSELEN'den nasıl ürün satın alırım? Üyelik işlemi ve üyelik onayı işlemlerinizi tamamlamanız ve giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra satın alacağınız ürünleri inceleyerek sepete eklemelisiniz. Ödeme adımını da tamamladıktan sonra işlem onayı vermeniz gerekmektedir. KÜTAHYA PORSELEN alışveriş işlemi için bu adımları kolaylıkla sitenin sizi yönlendirmesi ile yapabilirsiniz.

KÜTAHYA PORSELEN Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

KÜTAHYA PORSELEN ödeme işlemleri  ile beğendiğiniz KÜTAHYA PORSELEN ürünlerini online ortamda satın alabileceksiniz. KÜTAHYA PORSELEN kredi kartı ile ödeme, KÜTAHYA PORSELEN banka kartı ile ödeme,  KÜTAHYA PORSELEN kredi kartı ile taksit gibi seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

KÜTAHYA PORSELEN’ de Hangi Markalar ve Ürünler Var?

KÜTAHYA PORSELEN markasının kendi resmi satış sitesi olan kutahyaporselen.com ürünleri arasında  KÜTAHYA PORSELEN yemek takımları, KÜTAHYA PORSELEN kahvaltı takımları, KÜTAHYA PORSELEN çatal kaşık bıçak takımı, KÜTAHYA PORSELEN sofra sunumu, KÜTAHYA PORSELEN mama takımı, KÜTAHYA PORSELEN  çay bardak takımı, KÜTAHYA PORSELEN hediyelik, KÜTAHYA PORSELEN koleksiyon ürünleri gibi birçok ürün çeşidi vardır. Son zamanlarda tencere ürünleri de üreten KÜTAHYA PORSELEN tekli tencere ve KÜTAHYA PORSELEN tencere setleri ile de hizmet vermektedir.

KÜTAHYA PORSELEN Hangi Kargo İle Çalışıyor?

KÜTAHYA PORSELEN kargo gönderimi için anlaşmalı olduğu firmalarına teslim ettiği ürünlerinizi çok özenli bir şekilde, kırılmayı engelleyecek bir paketleme ile teslim eder. KÜTAHYA PORSELEN kargo gönderim ücreti belli bir tutar üzerinde ücretsiz olarak

KÜTAHYA PORSELEN Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

KÜTAHYA PORSELEN kargo takip işlemleri için siteleri üzerinde bulunan KÜTAHYA PORSELEN sipariş takibi simgesine tıklayarak kargonuz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

KÜTAHYA PORSELEN İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

KÜTAHYA PORSELEN iade işlemleri için ve KÜTAHYA PORSELEN değişim işlemleri için online alılveriş sitesinden almış olsanız dahi KÜTAHYA PORSELEN mağazalarını da kullanabilirsiniz. KÜTAHYA PORSELEN iptal işlemleri ve diğer iptal ve iade işlem taleplerinizi KÜTAHYA PORSELEN müşteri hizmetleri  ile görüşebilirsiniz.

KÜTAHYA PORSELEN Şikayetleri ve Yorumları

KÜTAHYA PORSELEN şikayetleri ve yorumları hakkında birçok tüketici mesajı bulunan gelbaba1.com sitemizde sizler de KÜTAHYA PORSELEN hakkında ürün yorumu yazabilirsiniz.

KÜTAHYA PORSELEN İletişim Bilgileri Nelerdir?

KÜTAHYA PORSELEN iletişim bilgileri firmanın web sitesinde iletişim sekmesinde belirtimiştir. KÜTAHYA PORSELEN müşteri hizmetleri ile hafta içi mesai saatleri içerisinde iletişim kurabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri