Letgo

Letgo Yorumları

Letgo Şikayetleri 2021

Letgo Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok yüksek ᛫ Yorumlar(1)

2. el alım satım platformu olarak tüm dünyada ve Türkiye’de kullanılan letgo birçok avantajı ile oldukça talep gören ve kullanılan bir 2. el alım satım platformudur. Mükemmel şekilde düşünülmüş kategorileri ile aradığınız ürünü kolaylıkla bulabileceksiniz. Aynı zamanda yine harika bir özelliği olan letgo filtre seçeneklerinden yakın çevrenizi km kısmını kendiniz belirleyerek yakınınızda hemen ulaşıp alabileceğiniz ikinci el ya da sıfır ürünler alabileceksiniz.

1 yıl önce yorumlandı

Sabah 6'da girdiğim telefonu 12'de teslim ettim. Ben de şaşkınım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Letgo Hakkında

2. el alım satım platformu olarak tüm dünyada ve Türkiye’de kullanılan letgo birçok avantajı ile oldukça talep gören ve kullanılan bir 2. el alım satım platformudur. Mükemmel şekilde düşünülmüş kategorileri ile aradığınız ürünü kolaylıkla bulabileceksiniz. Aynı zamanda yine harika bir özelliği olan letgo filtre seçeneklerinden yakın çevrenizi km kısmını kendiniz belirleyerek yakınınızda hemen ulaşıp alabileceğiniz ikinci el ya da sıfır ürünler alabileceksiniz. Yalnızca ikinci el değil sıfır ürünlerin de satıldı letgo oldukça popüler ve hem sitesinden hem de mobil uygulamasından kolaylıkla kullanıp ürünlerinizi satıp ya da almak istediklerinizi bulabileceğiniz bir yapıya sahip.

Letgo Güvenilir Bir Site Mi?

Letgo güvenilir mi? letgo güvenli mi? gibi soruları özellikle konu ikinci el alışveriş olduğunda sık sık düşünmekte ve cevabını merak etmekteyiz. letgo birebir satıcı değil satıcı ve alıcıların bir araya getiren bir platform görevi yapmaktadır ve bu sebeple, konu tamamen alıcı ve satıcı arasındaki güvene dayalı bir alışveriş olacaktır. Bu durumda ürünleri görmeden para ödememek ve elden teslimat almak daha yerinde ve güvenilir bir yöntem olacaktır.

Letgo’ da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Letgo alışverişi için letgo kategorileri ya da arama çubuğundan satın almak istediğiniz ürünlere göz atıp mesafe olarak da ulaşabileceğiniz bir km çap seçerek seçenekleri değerlendirebilirsiniz. İlginizi çeken ürünler için satıcı ile iletişime geçebilir ve ürün hakkında sorular sorabilirsiniz. Sizler de letgoda ürün satmak için yükleme yapabilir ve profilinizde elden çıkarmak istediğiniz ürünleri yükleyebilirsiniz.

Letgo Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

letgo ödeme yöntemleri tamamen alıcı ve satıcı arasındaki anlaşmaya bağlı olarak gelişmektedir. letgo satıcı ve letgo alıcı kendi arasında dilediği gibi ödeme şekline karar verebilir ve bundan tamamen iki taraf kendisi sorumlu olur.

Letgo’ da Hangi Markalar Ve Sektörler Var?

Letgo içerisinde bir çok satıcı elden çıkarmak istediği ve artık kullanmadığı ürünleri bulunduran bir platformdur ve sayısız marka ve ürün vardır. letgo araba, letgo ev, letgo bilgisayar, letgo elektronik ürünler, letgo ikinci el cep telefonu, letgo motorsiklet, letgo ikinci el giyim, letgo ikinci el ev eşyası, letgo ikinci el beyaz eşya, letgo bebek eşyaları, letgo bebek arabası, letgo anakucağı, letgo bisiklet, letgo koşu bandı, letgo tablet, letgo airpod, letgo çiçek, letgo sepet, letgo masa sandalye takımı, letgo tv ünitesi, letgo televizyon, letgo çalışma sandalyesi gibi daha birçok ürün bulabilirsiniz.

Letgo Şikayetleri Ve Yorumları Nelerdir?

Letgo şikayetleri ve yorumları hakkında birçok deneyim sahibi kişi hikayelerini gelbaba1.com sitemize yazarak sorunlarını binlerce kişiye duyurdu ve çözüm aradı. Sizler de letgo hakkında müşteri yorumlarınızı bizlere ileterek mesajınızın çok geniş bir kitlede okunmasını sağlayabilirsiniz.

Letgo İptal Ve İade Koşulları Nelerdir?

Letgo iptal için herhangi bir sorumluluk almaz. letgo iade ve değişim işlemleriniz için tamamen alıcı ve satıcı arasındaki anlaşmaya göre şekillenmektedir. letgo platformunda taraflar alıcı ve satıcıdır letgo yalnızca aracı bir uygulamadır.

Letgo İletişim Bilgileri Nelerdir?

Letgo müşteri hizmetleri ya da bir çağrı merkezi hizmeti vermemektedir. Letgo iletişim adresi için letgo iletişim formunu web sitelerinden doldurabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri