Lotusparasay

Lotusparasay Yorumları

Lotusparasay Şikayetleri 2021

Lotusparasay Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

Merkezi İstanbul’da bulunan Lotus Para Sayma Ofis Ekipmanları Tedarikçisi öncülüğünde faaliyet gösteren Lotusparasay.com alanında zirveyi hedefleyen bir e-ticaret platformudur. Para sayma makinaları, sahte para test cihazlarının yanı sıra birçok elektronik ve ofis malzemelerinin birçoğunun Türkiye satış temsilcisidir.

4 ay önce yorumlandı

BİR BİLET SAYAÇ MAKİNASI SATIN ALIYORUM VE BANA HİÇBİR ŞEY İÇİN KULLANILMAYAN HASARLI BİR BİRİNİ GÖNDERDİLER, ÇÖP !! BOK DOLANDIRICILAR

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Lotusparasay.com Hakkında

Merkezi İstanbul’da bulunan Lotus Para Sayma Ofis Ekipmanları Tedarikçisi öncülüğünde faaliyet gösteren Lotusparasay.com alanında zirveyi hedefleyen bir e-ticaret platformudur. Para sayma makinaları, sahte para test cihazlarının yanı sıra birçok elektronik ve ofis malzemelerinin birçoğunun Türkiye satış temsilcisidir. Ülke genelinde bayilikleri bulunan Lotusparasay.com satış sonrası Lotusparasay.com teknik destek de vermektedir. 1998’de faaliyetlerine başlamış olan Lotus Para Sayma makineleri bankalar ve Finans sektörü ile ağırlıklı çalışmakta olan bir firmadır.

Lotusparasay.com Güvenilir Bir Site Mi?

1998 yılından beri alanında hep zirveye oynamış olan Lotusparasay.com pazarda bilinen köklü yapılardandır. Lotusparasay.com %100 müşteri memnuniyeti ve güveni ile çalışmak zorunda olduğunun farkında olmasının karşılığını, günümüzde pazar gücü olarak karşımıza çıkmaktadır. Lotusparasay.com Kredi kartı çekimlerinde 128 Bit SSL sertifikası güvencesiyle kart bilgilerini korur ve bankalara şifreli bir şekilde gönderir. Lotusparasay.com KKVK gereği, kullanıcılarının kişisel bilgilerini korur ve saklar. Sözleşmelerde geçerli durumlar haricinde 3. kişilerle paylaşılmamaktadır. Hem kurumsal hem de teknik anlamda Lotusparasay.com güvenilir bir web sitesi ve firmadır.

Lotusparasay.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Lotusparasay.com web sitesine ücretsiz üye olunabilmektedir. Alışveriş yapabilmek için Lotusparasay.com üyelik gerekliliği aramamaktadır. Kullanıcı dilediği ürün ya da ürünleri seçip sepete ekle modeliyle alışveriş yapabilmektedir. Üyeler için geliştirilmiş olan kuponlar yoluyla Lotusparasay.com’dan daha avantajlı alışverişler yapılabilmektedir.

Lotusparasay.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Online alışveriş sitesi olan Lotusparasay.com kredi kartı ile ödeme haricinde Lotusparasay.com’da ödeme seçenekleri nelerdir? Lotusparasay.com mail-order yöntemi ile de kredi kartı çekimi yapmaktadır. Ayrıca Lotusparasay.com banka transferi ile ödeme almaktadır. Lotusparasay.com Banka hesap bilgileri web sitesinde bulunmaktadır.

Lotusparasay.com’da Hangi Ürünler Var?

22 yıldır pazarın önde gelen platformlarından olan Lotusparasay.com’da hangi ürünler var? Lotusparasay.com Hangi Markalarla çalışmaktadır? Lotusparasay.com markaları; Lotusparasay.com Parasayin, Lotusparasay.com ihunter, Lotusparasay.com Glory, Lotusparasay.com Hyundai, Lotusparasay.com Ribao, Lotusparasay.com Kisan, Lotusparasay.com Semtom. Lotusparasay.com ürünleri ise; Lotusparasay.com para Sayma Makinası, Lotusparasay.com Bozuk Para Sayma Makinası, Lotusparasay.com Para Kontrol Cihazı, Lotusparasay.com Para Bantlama Makinası. Lotusparasay.com 2. el ürürlerin de bulunduğu bir platform. 400 TL ve üzeri alışverişlerde Lotusparasay.com ücretsiz kargo hizmeti de sunmaktadır. Lotusparasay.com teknik destek vererek de satış sonrası müşterilerinin yanında olmaktadır.

Lotusparasay.com Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Lotusparasay.com müşterilerinin diledikleri kargo firması ile gönderim yapmaktadır. Lotus Para Sayma kargo fiyatları ile ilgili site içerisinde bilgilendirme bulunmaktadır.

Lotusparasay.com Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Lotusparasay.com Kargo Takibi, Web sitesinde Sipariş Sorgula sekmesinden yapılır. Lotus Para Sayma makinesi ne zaman gelir? gibi sorularınıza bu sayfadan yanıt bulabilirsiniz.

Lotusparasay.com İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Lotusparasay.com iptal ve iade süreçleri nasıl ilerlemektedir? Lotusparasay.com sipariş iptallerini 14 gün içerisinde koşulsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Lotusparasay.com Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Lotus Para Sayma makineleri şikayetleri ve kullanıcı yorumları gelbaba1.com'da tüm detayları ile yer almaktadır. Sektörler, firmalar, ürünler ve hizmetler hakkında en kapsamlı müşteri deneyimleri gelbaba1.com'da.

Lotusparasay.com İletişim Bilgileri Nerdir?

Lotusparasay.com iletişim için [email protected] mail adresine e-posta yoluyla ya da web sitesinin iletişim sekmesinde bulunan Lotusparasay.com çağrı merkezi numarasından 7 gün 24 saat destek alabilmektedirler.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri