Mapfre Sigorta

Mapfre sigorta Yorumları

Mapfre sigorta Şikayetleri 2021

Mapfre sigorta Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

Türkiye pazarına 2007 yılında giren Mapfre Sigorta markası 72 seneye dayanan deneyimi ile Sigorta sektörünün etkili bir ismidir. Özellikle latin ülkelerinde zirvede bulunan Mapfre Sigorta İspanya merkezli bir yapıdır. Mapfre Sigorta adının açılımı Mutualidad de la Agrupación de Propietarios de Fincas Rústicas de España olarak eski adının baş harflerinden oluşmuştur.

6 ay önce yorumlandı

Kaskom ve sigortam Mapfre sigortadan yapılmıştır. 26.10.2020 tarihinde aracımla garajdan çıkarken dar olan yerden dönerken aracın sağ ön tarafını yavaş bir şekilde duvara çarptım ve tamponumda biraz çizik, farımında dış camı kırıldı. Oluşan tüm hasar bu kötü niyetli yapılmış herhangi bir durum olmadığı apacık ortadadır. Daha sonra fotoğraflayıp servise gittim ve olayı aynı şekilde beyanda bulunarak servise bıraktım, servis teslim tarihi 15 gün süre verdiler ve bende 14 gün hakkım olan ikame araç talebinde bulundum. İkame aracın talebi onaylandı. Her yerde reklamını yaparak 48 saat içerisinde araç teslimi yapılıyor gibi yalan yanlış reklamlar beyanlarda bulunan şirket 48 saatin sonunda beni arayarak eksperin doğrultusunda araç dosyası incelemeye alınmış ve bu durumdan dolayıda ikame araç iptal edilmiş, hayatımda duyduğum en saçma olaydır bu, 0 km olarak aldığım aracımı çok ihtiyacım olmasına rağmen minicik bir hasar için çözüm üretilmesini bekledim. Bütün engellerin yapıldığı sigorta mapfredir. Eminim sıradan olan Herhangi bir firma bu kadar komik işleri bu denli uzatıp sorun edeceğini zannetmiyorum, Öneri şikayeti bilgi almak için arıyorum telefona çıkan şahıs müşteriyle sinirli bir tavırla konuşuyor. Zaten gergin olan müşteriyi iyice germekten başka bir şey yapmıyor, Eğer ki konu ile ilgili yakın süreçte çözüm üretilmezse, elimden gelen bütün makamlara bu şikayetimde bulunacağım. Otomatik mesajla dönüş sağlanmasın.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Mapfre Sigorta Hakkında

Türkiye pazarına 2007 yılında giren Mapfre Sigorta markası 72 seneye dayanan deneyimi ile Sigorta sektörünün etkili bir ismidir. Özellikle latin ülkelerinde zirvede bulunan Mapfre Sigorta İspanya merkezli bir yapıdır. Mapfre Sigorta adının açılımı Mutualidad de la Agrupación de Propietarios de Fincas Rústicas de España olarak eski adının baş harflerinden oluşmuştur. Ülkemizde ise Çukurova Holding bünyesinde faaliyet gösteren T.Genel Sigorta’yı satın alan Mapfre Sigorta hakkında benzerlerinden farklı çözüm önerileri ve uygulamaları ile öne çıkan bir markadır. Mapfre Sigorta internet sitesi Mapfre.com.tr üzerinden yapılabilen Mapfre Sigorta online işlemler üzerinden Mapfre Sigorta poliçeleri ile ilgili işlemler yapabilirler. Mapfre Sigorta online işlemler üzerinden yapılabilen başvurular ise; Mapfre Sigorta acentecilik, Mapfre Sigorta Anlaşmalı oto servisi, Mapfre Sigorta Eksper gibi sayılabilmektedir.

Mapfre Sigorta Ürünleri, Hizmetleri ve Anlaşmalı Olduğu Kurumlar Nelerdir?

Mapfre Sigorta ürünlerini 2 ana başlık altında sayabiliriz. Mapfre Sigorta Bireysel ve Mapfre Sigorta Kurumsal hizmetler. Mapfre Sigorta Bireysel ürünleri saymamız gerekirse; Mapfre Sigorta Sağlık Sigortası, Mapfre Sigorta Oto Sigortası, Mapfre Sigorta Konut Sigortası, Mapfre Sigorta Ferdi Kaza Sigortası, Mapfre Sigorta Seyahat sigortası, Mapfre Sigorta Yat sigortası, Mapfre Sigorta İşyeri sigortaları, Mapfre Sigorta Elektronik cihaz sigortaları, Mapfre Sigorta Makine kırılma sigortası ve Mapfre Sigorta hayat sigortası olarak sayabiliriz. Mapfre Sigorta online işlemler için Mapfre Sigorta mobil uygulamaları üzerinden de yapılabilmektedir. Mapfre Sigorta kurumsal müşterileri için de özel Mapfre Sigorta paketleri bulunmaktadır. Kullanıcılar Mapfre Sigorta anlaşmalı sağlık kurumları ile ilgili detaylı arama yapabilir ya da Mapfre Sigorta network listesini de site üzerinden indirebilirler. Mapfre Sigorta Anlaşmalı Oto servislerinden ise; Mapfre Sigorta İkame araç, Mapfre Sigorta Orjinal parça garantisi, Mapfre Sigorta Hasarsızlık koruma gibi hizmetler sunmaktadır.

Mapfre Sigorta Güvenilir Mi?

Mapfre Sigorta reasürörler aracılığı ile hizmetlerini garanti altına almaktadır. Güçlü sermaye yapısını arkasına alan Mapfre Sigorta hasar ödeme kabiliyetini de üst düzeyde ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Fitch raporlarına göre Mapfre Sigorta finansal gücü AA olarak değerlendirilmiştir ve bu çok yüksek bir puan olarak dikkat çekmektedir. Süreklilik gösteren yönetim anlayışı ile de Mapfre Sigorta güvenilirliğini göstermekte ve başarılı öngörüleri ile de karlılık anlamında da güçlü olduğunu gösteren bir yapıdır. Hizmet sektöründe olmasından kaynaklı olarak müşteri memnuniyetlerinin de test edildiği Mapfre Sigorta ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Kalite Yönetim Sistemini uygulamaktadır. Bütün bu bilgiler doğrultusunda Mapfre Sigorta güvenilirliğini ispatlamış bir sigorta kuruluşudur.

Mapfre Sigorta Poliçe İptali Nasıl Yapılır ?

Mapfre Sigorta online işlemler sekmesi üzerinden Mapfre Sigorta poliçe iptalleri yapılamıyor. Mapfre Sigorta Poliçe iptalleri değişken olduğundan Mapfre Sigorta müşteri hizmetleri ve Mapfre Sigorta acenteleri üzerinden sağlıklı bilgi alınabiliyor.

Mapfre Sigorta Şikayetleri ve Yorumları

Gelbaba1.com web sitesinde sigortacılık sektörünün tüm aktörleri hakkında müşterilerinin yapmış oldukları değerlendirmeleri bulabilirsiniz. Mapfre Sigorta yorumları ve şikayetleri bu anlamda Gelbaba.com'da yer alan başlıklardan birisidir.

Mapfre Sigorta İletişim Bilgileri Nelerdir?

Mapfre Sigorta web sitesi üzerinden Mapfre Sigorta canlı destek hattı bulunmaktadır. Kullanıcılar kafalarına takılan her konu ile ilgili sabah 09.00 -19.00 arası bu hat üzerinden bilgi alabilirler. Sayıları 19’u bulan Mapfre Sigorta bölge müdürlükleri ile Mapfre Sigorta genel merkeze ait detaylı adres ve iletişim bilgileri Mapfre Sigorta web sitesinin iletişim sekmesinde bulunuyor. Tercih edenler Mapfre Sigorta iletişim e-postası [email protected] ya da Mapfre Sigorta iletişim formu üzerinden iletişim sağlanabiliyor. Mapfre Sigorta müşteri hizmetleri ekipleri ise 7/24 destek vermektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri