Marka Sende

Marka sende Yorumları

Marka sende Şikayetleri 2021

Marka sende Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

Ysc Global E Ticaret Lojistik San. Ve Tic. Ltd. Şti. öncülüğünde faaliyet gösteren Markasende.com web sitesi, Kadın ve Erkek ayakkabıları satışının gerçekleştiği bir e-ticaret platformudur. Merkezi İzmir’de bulunan Markasende.com mağazası ile ticaret hayatına başlamış ve daha sonra bolca kullanmış görseller ve şık tasarımıyla Markasende.com e-ticaret sitesi olarak dikkat çekmektedir.

4 ay önce yorumlandı

iki adet ayakkabı aldım görselleri ile hiç alakası yok takoz gibi iade etmek istedim iade almıyoruz dendi sonra büyük uğraşlar ile hadi gönderin bakalım dediler ama para iadesi yapilmadı .Kesinlikle kurumsal bir şirket değil telefona yanıt veren kişi sizinle sokak agizi ile konuşuyor kesinlikle dolandırıcı bunlar ben hakkımı mutlaka alırım ama sizde benim gibi uğraşmayın diye yazıyorum. saygılar ...

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Markasende.com Hakkında

Ysc Global E Ticaret Lojistik San. Ve Tic. Ltd. Şti. öncülüğünde faaliyet gösteren Markasende.com web sitesi, Kadın ve Erkek ayakkabıları satışının gerçekleştiği bir e-ticaret platformudur. Merkezi İzmir’de bulunan Markasende.com mağazası ile ticaret hayatına başlamış ve daha sonra bolca kullanmış görseller ve şık tasarımıyla Markasende.com e-ticaret sitesi olarak dikkat çekmektedir. Markasende.com en trend erkek ve kadın ayakkabı modelleri iddiasıyla pazarın yeni yıldızı olmaya aday bir web sitesidir.

Markasende.com Güvenilir Bir Site Mi?

Pazarın güçlü isimlerinin uzun zaman önce çözmüş oldukları güven sorunu Markasende.com e-mağazası için hala güncel bir konu başlığı. Peki Markasende.com güvenilir bir web sitesi midir? Markasende.com güven sorununu aşmak için Markasende.com kapıda ödeme yöntemini kullanan bir site. Kredi kartı çekimlerinde Markasende.com SSL sertifikası güvencesiyle kullanıcılarının kart bilgilerini koruyan site kişisel bilgileri de korur ve üyelik sözleşmesindeki bazı haller haricinde 3. kişilerle paylaşmaz. Bütün bu veriler ışığında Markasende.com güvenilir bir web sitesi dersek haksızlık etmiş olmayız.

Markasende.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Markasende.com İzmir’de bulunan merkezi ve mağazasıyla sektörde uzun zamandır faal bir yapı peki web sitesi Markasende.com’da nasıl alışveriş yapılmaktadır? Markasende.com üyelik zorunluluğu olmayan bir web sitesi. Markasende.com üyeleri avantajlı kampanya ve fiyatlardan faydalanabilmekle beraber bu bir zorunluluk değil. Yalnız üye olmayan Kullanıcıların Markasende.com web sitesi üzerinden alışveriş sonunda karşılarına çıkacak formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurması gerekiyor. Kullanıcılar Markasende.com sepete ekle modeliyle seçtikleri ürün ya da ürünleri toplar ve sipariş tamamlanınca ödemeleri yaparlar. Sipariş tamamlanırken site kullanıcılarına WHatsapp desteği de sunuyor. Böylelikle kafanıza takılan bir durum varsa Markasende.com Whatsapp desteğiyle bu sorunu da giderebiliyorsunuz.

Markasende.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Bir e-ticaret sitesi olan Markasende.com Ödeme seçenekleri Nelerdir? Her e-ticaret sitesinde olduğu gibi Markasende.com kredi kartı ile ödeme alan bir site. Ayrıca daha önce de belirttiğmiz gibi Markasende.com kapıda ödeme yöntemiyle de ödeme almaktadır. Markasende.com kapıdan öde yönteminin müşterilere 10 tl gibi bir yansıması bulunmaktadır. Son olarak Markasende.com banka transferi de ödeme kabul eden bir site. Kredi kartı satışlarında Markasende.com taksitli satış imkanı sunmaktadır.

Markasende.com’da Hangi Ürünler Var?

En trend kadın ve erkek ayakkabıları sloganıyla pazarda bulunan Markasende.com’da hangi ürünler bulunmaktadır? Ana başlıklar halinde saymak gerekirse Markasende.com ürünleri; Markasende.com Kadın Spor ayakkabısı, Markasende.com Kadın Bot, Markasende.com Spor bot, Markasende.com Kar botu, Markasende.com Yazlık, Markasende.com Fırsat ürünleri, Markasende.com Kadın Ayakkabı, Markasende.com Erkek Ayakkabı, Markasende.com Outlet.

Markasende.com Hangi Kargo İle Çalışıyor?

50 TL ve üstü alışverişlerde Markasende.com ücretsiz kargo hizmeti sunmaktadır. Peki Markasende.com anlaşmalı kargo firmaları hangileridir? Markasende.com Sürat Kargo ile çalışmaktadır.

Markasende.com Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Markasende.com kargo takibi için Sürat kargo tarafından kullanıcılara e-posta ya da sms yoluyla gönderilecek olan takip numarası ile Sürat Kargo web sitesi üzerinden ya da sitede bulunan sipariş takibi sekmesinden Markasende.com kargo takibi yapılabilmektedir.

Markasende.com İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Markasende.com iade ve Markasende.com İptal süreçleri ile ilgili detaylı bilgileri Markasende.com Müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebiliyorsunuz.

Markasende.com Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Gelbaba1.com'da yapılan Online alışveriş siteleri kullanıcı değerlendirmeleri en zengin içerikleri oluşturmaktadır. Markasende şikayetleri ve yorumları da bu  anlamda web sitemizdeki yerini almıştır.

Markasende.com İletişim Bilgileri Nerdir?

Kullanıcılar, Markasende.com iletişim için [email protected] e-posta yolu ve site üzerinde bulunan Markasende.com müşteri hizmetleri numarasını arayarak iletişim kurabilirler.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri