Mercedes-Benz

Mercedes-benz Yorumları

Mercedes-benz Şikayetleri 2021

Mercedes-benz Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

Dünyanın en prestijli otomobil markaları arasında olan Mercedes-Benz 1967 yılından bu yana Mercedes-Benz Türk A.Ş. ile yurtiçi otomobil pazarında üretim, ithalat ve araç pazarlaması yapmakta ve ülke ekonomisine çok büyük bir katkı sağlamaktadır. Mercedes-Benz  binek araçlar, hafif ticari araçlar, kamyon ve otobüs ithalatı da yapmaktadır. 

6 ay önce yorumlandı

Plaka numarası 34 cbj 433 numaralı olan aracımı balata değişimi için servise götürdüm. Balata değişimi sağlandı. 1 hafta boyunca balatadan ses geldi ancak yer yaptığını düşündüğümden dolayı 7 gün sonra servise tekrar götürdüm. Baktılar bir şey yok dediler gönderdiler. 1 hafta sonra tekrar götürdüm atölye şefi arabaya bindi turlayalım dedi çok ufak bir ses geldi duydum dedi ama yer yapar o dedi gönderdiler. Ancak yaklaşık olarak 1 aydır balatadan ses gelmektedir ve ekte (06 Ekim 2020 tarihinde çekildi) konu ile alakalı videoyu da bırakmış bulunmaktayım. Gelecek otomotiv servisi aşırı berbat bir servis, diyorlar ki diski değiştirelim. Diskte sıkıntı var mı abi diyorum yok diyorlar e o zaman neden değiştirelim. Değiştirirsek ses gelmez diyorlar ( Bunun garantisini veriyor musun diyorum cevap yok ). Bu kadar acemi bu kadar kötü bir servis bu kadar amatör bu kadar ürün arkasında durmayan bir servis görmedim. Hadi servisi geçtim. Genel merkezi aradım diyorlar ki atölyeden bize şikayet gelmedi bir şey yapamayız. Diyorum ki video çektim size de gönderdim, ancak servisin video çekmesi gerekir diyor telefonda melike hanım. Başka servise götürün diyor ama ücret alabilir diyor. Altı üstü balata için beni sefil ettiniz. Ve ürün arkasında durmuyorsunuz. Türkiye servisi çok kötüüüüüüüüüü.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Mercedes-Benz Hakkında

Dünyanın en prestijli otomobil markaları arasında olan Mercedes-Benz 1967 yılından bu yana Mercedes-Benz Türk A.Ş. ile yurtiçi otomobil pazarında üretim, ithalat ve araç pazarlaması yapmakta ve ülke ekonomisine çok büyük bir katkı sağlamaktadır. Mercedes-Benz  binek araçlar, hafif ticari araçlar, kamyon ve otobüs ithalatı da yapmaktadır.  Marka değeri ile büyük bir saygınlık ve prestije sahip olan, Mercedes-Benz Türkiye pazarında ticari hacimleri ve sağladıkları iş gücü ile de en az araçları kadar  övgü ile anılmaktadır. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş  2020 itibari ile  500'e yakın personel istihdam ederken, ülke çapında bulunan Mercedes-Benz bayiileri ve Mercedes-Benz satış sonrası hizmetleri ile 4000'i aşkın bir kişi ile faaliyet göstermektedir.

Mercedes-Benz’ de Hangi Ürünler Bulunuyor?

Mercedes-Benz  binek araç modelleri arasında bulunan, Mercedes-Benz A Serisi, Mercedes-Benz B Serisi, Mercedes-Benz A Serisi Sedan, Mercedes-Benz C Serisi, Mercedes-Benz E Serisi, Mercedes-Benz S Serisi, Mercedes-Benz C- Serisi Estate, Mercedes-Benz CLA Shooting Brake, Mercedes-Benz CLA, Mercedes-Benz C Serisi Coupe, Mercedes-Benz E Serisi Coupe, Mercedes-Benz CLS, Mercedes-Benz GLC Coupe, Mercedes - AMG GT Coupe, Mercedes AMG GT 4 Kapı Coupe, Mercedes-Benz C Serisi Cabriolet, Mercedes-Benz E Serisi Cabrioplet, Mercedes-AMG GT Roadster  modeleri vardır ve bunun yanında Mercedes-Benz SUV modelleri arasında ise, Mercedes-Benz GLA, Mercedes-Benz GLB, Mercedes-Benz GLC, Mercedes-Benz G- Serisi, Mercedes-Benz EQC  gibi modeller vardır. Mercedes-Benz model ve ürünleri ile araba tutkunlarının ilgisini çeken modellerini, her yıl yeni kasa ile sunmaktadır.

Mercedes-Benz Güvenilir Mi?

Mercedes-Benz güvenilir mi? Mercedes-Benz  araç güvenliği yeterli mi?  ve Mercedes-Benz hakkında kullanıcı deneyimleri gibi farklı müşteri deneyimleri ve merak ettiğiniz daha birçok şey hakkında gelbaba1.com ile güncel bilgiler edinebilirsiniz. Mercedes-Benz araç içi donanım, Mercedes-Benz araçları güvenli mi?  gibi konularda da ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri Mercedes-Benz kullanıcı deneyimleri ile Gelbaba' da bulabilirsiniz.

Mercedes-Benz’ de Nasıl Alışveriş Yapılır?

Mercedes-Benz araç alım satımı,  konularında Mercedes-Benz yetkili bayilerini  tercih edebilirsiniz. Mercedes-Benz yetkili servisleri ve Mercedes-Benz bayileri ile araçlarınızı Mercedes-Benz'in sıklıkla güncellediği kampanyalarından faydalanarak satın alabilirsiniz. Araç satışlarınızı bayilere yapabilirsiniz. Mercedes-Benz Türkiye resmi internet sitesini ziyaret ederek modelleri inceleyerek kıyaslayabilir beğendiklerinizi  Mercedes-Benz test sürüşü ile araçları deneyimleyerek de alabilirsiniz.

Mercedes-Benz Neden Tercih Edilmeli?

Mercedes-Benz avantajları ile rakiplerinin birçoğunun önüne geçmiştir. Gerek mükemmel araç içi donanımı ve tasarımı, gerekse araç kasalarının güvenilirliği ve tasarımları ile yalnızca Türkiye'de değil tüm dünyada talep edilen modellere sahiptir. Mercedes-Benz spor araçların tasarımları da yine kendi segmenti için rakiplerinin çok ilerisinde tasarımlara sahiptir. Alman teknolojisine sahip olan Mercedes-Benz Alman titizliğinde üretilmiştir.

Mercedes-Benz Şikayetleri Ve Yorumları

Mercedes-Benz araç  şikayetleri ve Mercedes-Benz kullanıcı yorumları hakkında  farklı görüş, öneri ve şikayetlerin yer aldığı Gelbaba ile önemli bilgilere ve detaylı konularda aradığınız soruların cevabına erişim sağlayabileceksiniz. Sizler de Mercedes-Benz hakkında görüş ve önerilerinizi Gelbaba sitemize yazabilirsiniz.

Mercedes-Benz Mercedes-Benz İletişim Bilgileri Nelerdir?

Mercedes-Benz yetkili satış servisi adresleri  ve Mercedes-Benz yetkili servisleri iletişim bilgileri için Mercedes-Benz resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri