Monese

Monese Yorumları

Monese Şikayetleri 2021

Monese Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

2015 yılın İngiltere’de banka sistemlerine alternatif olarak kurulan monesenin oldukça farklı ve iddialist bir kuruluş hikayesi var. monese kurucu ve ce’su olan Norris Koppel İngiltere’ye taşındıktan sonra banka hesabı açması gerekiyor, böylece maaşını alacağı, kirasını ödeyeceği, faturalarını ödeyebileceği bir hesabı olacak ve bütçesini yönetebileceği.

1 ay önce yorumlandı

3 ay oldu monese hesabım kartım mobil bankacılığım engellendi hesabında 3521 ero para vardı şuanda mağdur um ne para iadesi yapıyorlar ne de mesajlarıma cevap veriyorlar anlayacağınız paranın üstüne çöktüler

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Monese Nedir?

2015 yılın İngiltere’de banka sistemlerine alternatif olarak kurulan monesenin oldukça farklı ve iddialist bir kuruluş hikayesi var. monese kurucu ve ce’su olan Norris Koppel İngiltere’ye taşındıktan sonra banka hesabı açması gerekiyor, böylece maaşını alacağı, kirasını ödeyeceği, faturalarını ödeyebileceği bir hesabı olacak ve bütçesini yönetebileceği. Ancak İngiltere’de banka hesabı açması için; bir ev adresine, faturalara ve kredi geçmişine gerek vardı. Bu kısır döngü içerisinde sıkışan Koppel o gün bu sistemi düzelteceğine dair kendine söz verir ve mone fikri ortaya çıkar. Bu gün dünyanın sayısız ülkesinde hizmet vermekte olan monese.com.tr oldukça kullanılan ve ödüllü bir finansal aracı olarak hizmet vermektedir.

Monese Hesabı Nasıl Açılır?

monese hesap açma işlemi için yapmanız gereken tek şey monese.com.tr adresinden ya da monese app üzerinden kimliğiniz ile hesap açma işlemini tamamlamanız. Diüer banka sistemleri gibi sizi evrak ve belge yükünden kurtaran monese video chat yaparak kimlik doğuruluğu tespiti yapmaktadır ve bu şekilde sahtecilik ve dolandırıcılığın önüne geçmektedir. Kısa bir video konferans sonrası hesabınız onaylanmaktadır.

Monese Hizmetleri Nelerdir?

Monese hizmetleri arasında; bir bankadan istediğiniz herşey bulunmaktadır. monese kartınız ile market alışverişlerinizde temassız ödeme hizmetinden yararlanabilir, monese ödeme işlemleri, monese para gönderme ve yatırma işlemleri yapabilirsiniz. moense ticari hesaplar, monese ortak hesaplar gibi hizmetleri ile de müşterilerin her türlü ihtiyaçlarına hızlı çözümler bulmaktadır.

Monese İşlem Limitleri Nelerdir?

Monese işlem limit bilgileri için güvenlik sebebi ile bazı kısıtlamalar getirmiştir. Monese hesabınıza para transfer edebileceğiniz maksimum tutar günlük 300 Euro en fazla iki transfere kadar ve aylık 600 Euro’dır ve bu da en fazla on transfere kadardır. monese debit kart limiti ise daha farklıdır.

Monese Hesabına Para Yatırma Yöntemleri Nelerdir?

Monese para yatırma seçenek ve yöntemleri arasında; sepa kredi havaleleri, uluslararası SWIFT ödemeleri, hızlı hesap kartı para yükleme gibi seçenekler vardır. Kişisel iban numaralarınız ya da diğer saydığımız yöntemleri ile monese hesabına para yükleme işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca monese debit kart para yükleme işlemi için monese hesabınıza diğer bankaların visa/ mastercard debit kartlarını kullanarak da hızlı bir şekilde para yükleyebilirsiniz.

Monese Hesabından Para Çekme Yöntemleri Nelerdir?

Monese hesabından para çekme işlemi için hesabınızdan basit şekilde bir alıcı oluşturmanız ve göndermek istediğiniz tutarı girmeniz yeterli. monese para gönderme ve monese para transfer işlemleri oldukça hızlı ve basit şekilde yapabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Monese Hesabından Başka Bir Monese Hesabına Nasıl Para Yollanır?

monese4 hesabından başka monese hesabına para transferi için yapmanız gereken tek şey monese hesabınızdan ya da monese uygulaması üzerinden alıcı bilgisini girmeniz ve işlemi gerçekleştirmeniz. monese hesabı olmayan kişiler ile para transferi için ihtiyacınız olan tek şey karşı tarafa ait bir cep telefonu numarasıdır.

Monese Hesabıma Nasıl Ödeme Alırım?

Monese ile ödeme alma işlemlerinin hepsini desteklemektedir. monese GBP ve euro hesaplarında ödeme emirlerini ya da tekrarlayan ödemeleri desteklemektedir. monese ödeme butonuna tıklayarak tüm işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Monese Şikayetleri Ve Yorumları

Monese şikayetleri ve monese müşteri yorumları hakkında gelbaba1.com’a yazılmış birbirinden farklı güncel ve detaylı kullanıcı deneyimlerini okuyabilirsiniz. monese hakkında aklınıza takılan birçok konuya kısa sürede açıklık getirebilirsiniz. Sizler de deneyimlerinizi bizlere ileterek mesajınızı birçok kişiye ulaştırabilir sorunlarınıza çözümler bulabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri