My Love Butik

My love butik Yorumları

My love butik Şikayetleri 2021

My love butik Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

Merkezi İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Mylovebutik.com kadın giyim üzerine faaliyet gösteren bir e-ticaret platformudur. Ömer Nazenin öncülüğünde henüz yeni bir yapı olmasına karşın Mylovebutik.com sosyal medya hesapları üzerinden olmak üzere kadın giyim konusunda sayıları milyonları bulan takipçilerine daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarını her geçen gün arttırmakta ve büyümektedir.

3 ay önce yorumlandı

My Love Butik üzerinden yaptığım 500tl civarındaki alışverişten hiç memnun kalmadım. Web sitesi ve mobil uygulaması marka imajına göre çok yetersiz kalmaktadır. Ürünlerin beden ölçü bilgileri çok tutarsız ve yanlış yazılmış, beden tablosu rehberi de yapması gereken rehberliği yapamıyor. Kendi beden ölçülerime benzer olan ürünleri aldığımda ürünler bedenime büyük geldi. Bunun yanısıra iade etmek adına Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçtiğimde indirimle aldığım ürünlerin iadesini kesinlikle yapamayacağımı ancak değişim yapabileceğimi söylediler. Yasal haklarımın bilincinde olduğumu belirtip yasal iade hakkımın 14 gün olduğunu söylediğimde ancak ikna oldular. Fakat bu vakte kadar kaba bir dille inatçılık yapmaya devam ettiler. Bir de para iadesi belirtilen iş günü süresini geçince daha da sinirlendim. Bana iadesini gönderdiğim ürünlerin yanına iade olduğunu belirten bir not yazmam gerektiğini söylediler. Aksi takdirde iade yapılmadığını söylediler. İade ve değişim birimleri farklı olduğunu söylediler. Daha sonra iade 3 iş günü içerisinde yapıldı. Neyse ki arada PAYTR vardı ve param iade edildi. Bir de kargo ücreti 10tl kesilmesi peki.. Kısacası, sorumluluk alamayan ve müşterisine kabaca konuşan bir işletme olarak kalacaklar hep gözümde ve zihnimde...

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Mylovebutik.com Hakkında

Merkezi İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Mylovebutik.com kadın giyim üzerine faaliyet gösteren bir e-ticaret platformudur. Ömer Nazenin öncülüğünde henüz yeni bir yapı olmasına karşın Mylovebutik.com sosyal medya hesapları üzerinden olmak üzere kadın giyim konusunda sayıları milyonları bulan takipçilerine daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarını her geçen gün arttırmakta ve büyümektedir. Mylovebutik.com hakkında anlatılacak birçok konu başlığı var ama en önemlisi herhalde Mylovebutik.com müşteri memnuniyeti ve müşteri görüş ve fikirleri ile yolunu çizmiş bir platform olması. İyi kötü bütün fikirleri değerlendiren ve özümseyen politikalar izlemesidir.

Mylovebutik.com Güvenilir Bir Site Mi?

Mylovebutik.com partnerlik yapmış olduğu bütün markaların orijinal ürünlerini sunar ve bu konuda garanti vermektedir. Bünyesine gelen her bir ürünü 2 kere test eden Mylovebutik.com müşteri memnuniyetini esas alan bu yapısıyla güvenilir bir web sitesi olduğunu göstermiştir. Online alışveriş esnasında kullanıcıların haklı şüpheci yaklaşımlarını da dikkate alan Mylovebutik.com kapıda ödeme yöntemi ile bu sorunu bir nebze çözmüş görünmektedir. SSL sertifikası bulunan Mylovebutik.com kredi kartı çekimlerinin güven içinde yapılmasını da sağlamaktadır. Bütün bunları göz önünde bulundurduğumuz vakit Mylovebutik.com güvenilir bir web sitesidir diyebiliriz.

Mylovebutik.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Son derece sade ve şık bir tasarıma sahip olan Mylovebutik.com’da nasıl alışveriş yapılmaktadır? Öncelikle hemen hemen bütün online alışveriş sitelerinde olduğu gibi Mylovebutik.com sepete ekleme sistemi ile çalışan bir web sitesi. Alışveriş sonunda Mylovebutik.com üyelik girişi ya da üyeliksiz devam et seçeneğinin yanı sıra Mylovebutik.com sosyal medya hesapları ile de giriş yapılabilen bir web site. Mylovebutik.com üyelik zorunluğu aramıyor ama Mylovebutik.com üyelerinin yararlandığı avantajların da olduğunu söylemek gerekiyor. Kullanıcılar seçtikleri ürün ya da ürünleri bir sepette toplarlar. 250 TL ve üzeri alışverişlerde Mylovebutik.com ücretsiz kargo hizmeti verdiğinden site bu durumla ilgili kullanıcılara alışveriş esnasında ufak hatırlatmalar da yapmakta.

Mylovebutik.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Daha önce de belirttiğimiz gibi Kapıda ödeme metodu kullanılabilen Mylovebutik.com’da ödeme seçenekleri nelerdir? Kullanıcılar Mylovebutik.com Kapıda ödeme seçeneğini 2 yolla yapabiliyorlar. Kapıda Kredi kartı ile ödeme ve Kapıda Nakit ödeme. Her iki seçenek de mümkün. Online alışveriş sitesi olan Mylovebutik.com kredi kartı ile ödeme yapılabilen bir site. Üstelik kredi kartı ödemelerinde Mylovebutik.com taksitlendirme imkanı da sunuyor. Son olarak dileyen kullanıcılara Mylovebutik.com banka transferi ile ödeme imkanı da tanıyor. Bu ödeme yönteminde kullanıcıların Mylovebutik.com banka transferi dekontunu destek ekibiyle paylaşması gerekmektedir.

Mylovebutik.com’da Hangi Ürünler Var?

Modern ve şık tasarımları bünyesinde toplamayı hedefleyen Mylovebutik.com’da hangi ürünler bulunur? Kadın giyim ve modası alanında pazarın güçlü isimlerinden olan Mylovebutik.com kategori olarak ürünlerini ayırdığı ürünler; Mylovebutik.com Homewear, Mylovebutik.com Alt Giyim, Mylovebutik.com Elbise, Mylovebutik.com Üst Giyim, Mylovebutik.com Dış giyim, Mylovebutik.com Aksesuar, Mylovebutik.com Ayakkabı.

Mylovebutik.com Hangi Kargo İle Çalışıyor?

250 TL altında gerçekleşen alışverişlerden 14 TL kargo ücreti alan Mylovebutik.com hangi kargo ile çalışmaktadır? Ağırlıklı olarak Mylovebutik.com Yurtiçi Kargo ile çalışıyor. Bazı durumlarda ve bölgelerde ise Mylovebutik.com MNG Kargo ile de partnerlik yapmaktadır.

Mylovebutik.com Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Alışveriş sonrası kullanıcılara SMS yoluyla gönderilen takip numarası ile ilgili kargo şirketinin sitesinden Mylovebutik.com kargo takibi yapılabilmektedir.

Mylovebutik.com İade Koşulları Nelerdir?

Koşulsuz ve şartsız bir şekilde cayma hakkını kullanmak için Mylovebutik.com iade süresi 6 gündür. Gerekli şartlar sitede bulunuyor. Mylovebutik.com iade sürecinin başlayabilmesi için gerekli prosedürü ve işleyişi destek ekibinden almakta fayda var. Ne olursa olsun ilk adım, iade istenildiğini Mylovebutik.com ekiplerine bildirmek olmalıdır.

Mylovebutik.com Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Mylovebutik web sitesi hakkındaki şikayet ve yorumları, bu kategoride yer alan diğer pek çok online alışveriş sitesinde olduğu gibi gelbaba1.com platformunda bulabilirsiniz.

Mylovebutik.com İletişim Bilgileri Nerdir?

Mylovebutik.com iletişim e-postası [email protected] mail adresidir. Bunun dışında Mylovebutik.com iletişim formu ve web sitesi üzerinde bulunabilen Mylovebutik.com mobil hat ve Mylovebutik.com sabit hat numaraları bulunmaktadır. Site üzerinden Mylovebutik.com canlı destek de alınabiliyor. İlk başta da belirttiğimiz gibi takipçi sayısı milyonları bulan Mylovebutik.com sosyal medya hesaplarını takip ederek avantajlı fiyatlar ve beğeneceğiniz ürünleri satın alma imkanınız da bulunuyor.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri