Netsan Market

Netsan market Yorumları

Netsan market Şikayetleri 2021

Netsan market Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

2019 yılında faaliyete geçmiş olan Netsanmarket.com yapı market ürünleri alanında uzmanlaşmış online satış sitesidir. Türkiye’nin her yerine ürünlerini gönderebilen Netsanmarket.com web sitesini hem görsel hem de güvenli olarak yenileyerek dijital rekabette istediği yere hızla giden bir site olarak dikkat çekmektedir. Satış sonrası Netsanmarket.com teknik destek ile de müşterilerinin yanında olduğunu hissettiren bir kurum.

4 ay önce yorumlandı

Merhaba 3 Aralıkta verdiğim siparişim gelmedi geri dönülmesi telefon telesekretere yönlendirilmiş bize cevap vermiyorlar uğraşıyorum iki gün önce email attılar tedarik aşamasında diye ben iade isteği yaptım ama sonuç haftaya belli olur bence iyi niyetli olmadıklarına kanaat getirdim netsan marketten ürün almayınız Şahsivar Makine

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Netsanmarket.com Hakkında

2019 yılında faaliyete geçmiş olan Netsanmarket.com yapı market ürünleri alanında uzmanlaşmış online satış sitesidir. Türkiye’nin her yerine ürünlerini gönderebilen Netsanmarket.com web sitesini hem görsel hem de güvenli olarak yenileyerek dijital rekabette istediği yere hızla giden bir site olarak dikkat çekmektedir. Satış sonrası Netsanmarket.com teknik destek ile de müşterilerinin yanında olduğunu hissettiren bir kurum. İstanbul merkezli Netsanmarket.com online alışverişlerde karşılacağı engelleri aşması bilen bir e-mağaza olarak dikkate değer bir platform.

Netsanmarket.com Güvenilir Bir Site Mi?

Henüz yeni faaliyetlerine başlamış olan Netsanmarket.com web sitesi güvenilir bir site midir? Tabi bunun için bazı stratejik adımlar atılmış. Netsanmarket.com kapıda ödeme seçeneği ile birlikte güven sorununu kendi açısından çözmüş görüntüsü vermektedir. Netsanmarket.com kredi kartı çekimlerinde kullanıcıların kedi kart bilgilerini SSL sertifikasıyla koruyor. Netsanmarket.com Kişisel bilgileri kanunun hükümlerine göre koruma ve saklama taahhüdünde bulunmaktadır.

Netsanmarket.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Yapı Market alanında birikimlerini e-ticarete taşımak isteyen Netsanmarket.com’da nasıl alışveriş yapılır? Netsanmarket.com üyelik gerektirmeden site kullanıcılarının alışveriş yapabilmelerine imkan sunan bir web sitesi. Her e-ticaret platformu gibi Netsanmarket.com sepete ekleme modeliyle siparişleri toplayabileceğiniz bir sistemle çalışıyor. Kullanıcılar eğer Netsanmarket.com üyesi değilse alışveriş sonunda eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gereken bir form bulunuyor.

Netsanmarket.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Online ödeme alan her e-ticaret platformu gibi Netsanmarket.com kredi kartı ile ödeme yapılabilen bir web sitesi. Kredi kartı ile ödeme harici Netsanmarket.com ödeme seçenekleri nelerdir? Netsanmarket.com kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yapılabilen bir site. Ödeme ekranında Netsanmarket.com kapıdan öde seçeneklerinin birisinin seçilmesi gerekiyor. Netsanmarket kapıda ödeme kredi kartı ile ya da nakit yapılabilmektedir. Ayrıca kredi kartı ödemelerinde Netsanmarket.com taksitlendirme ile kullanıcılarına ekonomik alışveriş imkanı da sunmaktadır.

Netsanmarket.com’da Hangi Ürünler Var?

Yapı market alanında faaliyet gösteren Netsanmarket.com’da hangi ürünler var? Netsanmarket.com Ev aletleri, Netsanmarket.com Elektrikli Aletler, Netsanmarket.com Akülü vidalama, Netsanmarket.com Nalburiye & Hırdavat, Netsanmarket.com ölçü ve terazi, Netsanmarket.com Lokma Takımları vs.

Netsanmarket.com Hangi Kargo İle Çalışıyor?

150 TL ve üzeri alışverişlerde Netsanmarket.com ücretsiz kargo hizmeti sunuyor. Netsanmarket.com Sürat kargo ile çalışmaktadır.

Netsanmarket.com Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Netsanmarket.com kargo takibi site üzerinde bulunan sipariş takip sekmesinden yapılabilmektedir.

Netsanmarket.com İade Koşulları Nelerdir?

Netsanmarket.com kullanıcılarının cayma hakkını kullanmak istemeleri sonucu Netsanmarket.com iade süresi 14 gündür. İadenin gerçekleşebilmesi için gerekli şartlar Netsanmarket.com web sitesinde bulunuyor.

Netsanmarket.com Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Özellikle online olarak da hizmet ve ürün satışı gerçekleştiren pek çok firma ve markanın gerçek kullanıcı değerlendirmeleri gelbaba1.com'da. Netsanmarket müşteri şikayetleri ve yorumları için de gelbaba1.com'u ziyaret edebilirsiniz.

Netsanmarket.com İletişim Bilgileri Nerdir?

Netsanmarket.com iletişim için [email protected] e-posta yoluyla ya da site üzerinde bulunan Netsanmarket.com müşteri hizmetleri numarasıyla sağlanabilmektedir. Ayrıca web sitesi üzerinden Netsanmarket.com sosyal medya hesaplarına da ulaşılabiliyor.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri