Anasayfa gelbaba Kategoriler

Oto Bayi - Servis

Başlıca Oto Bayi - Servis markaları hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetlerine göz atın, kullanıcı deneyimlerinden yararlanın.

Kent Ford yorumları

Kent Ford

Yorumlar (4)

Atiker yorumları

Atiker

Yorumlar (1)

Auto King yorumları

Auto King

Yorumlar (1)

Peugeot Haldızlar yorumları

Peugeot Haldızlar

Yorumlar (1)

06 Aykut Aksesuar Tuning yorumları

06 Aykut Aksesuar Tuning

Yorumlar (0)

06 Yıldırım Motor (Pursaklar) yorumları

06 Yıldırım Motor (Pursaklar)

Yorumlar (0)

10 Numara Oto Yıkama yorumları

10 Numara Oto Yıkama

Yorumlar (0)

3M Akademi yorumları

3M Akademi

Yorumlar (0)

3M Bucak Oto yorumları

3M Bucak Oto

Yorumlar (0)

A2 Motors yorumları

A2 Motors

Yorumlar (0)

Acar Oto (Denizli) yorumları

Acar Oto (Denizli)

Yorumlar (0)

Acar Renault yorumları

Acar Renault

Yorumlar (0)

Adem Alkan Oto yorumları

Adem Alkan Oto

Yorumlar (0)

Akbay Renault (Akbayrenault.Com) yorumları

Akbay Renault (Akbayrenault.Com)

Yorumlar (0)

Akçinler Renault Özel Servis yorumları

Akçinler Renault Özel Servis

Yorumlar (0)

Akın Oto Genel Servis yorumları

Akın Oto Genel Servis

Yorumlar (0)

Aksu Motors Şimşek Motors yorumları

Aksu Motors Şimşek Motors

Yorumlar (0)

Aksu Oto Galeri yorumları

Aksu Oto Galeri

Yorumlar (0)

Albay Motor (Albaymotor.Com) yorumları

Albay Motor (Albaymotor.Com)

Yorumlar (0)

Albino Rent A Car yorumları

Albino Rent A Car

Yorumlar (0)

Alc Oto Servis yorumları

Alc Oto Servis

Yorumlar (0)

Alesta Oto yorumları

Alesta Oto

Yorumlar (0)

Altai yorumları

Altai

Yorumlar (0)

Altay Computest (Ankara) yorumları

Altay Computest (Ankara)

Yorumlar (0)

Antoto Antalya yorumları

Antoto Antalya

Yorumlar (0)

Oto Bayii ve Servisleri

Otomobiller hayatımızın değişmez bir parçası. Ulaşım alternatifleri arasında en çok tercih edilen otomobiller satın alma işlemi öncesinde başlayan ve titizlikle sürdürülen bir sürecin ardından sahip olduğumuz araçlardır. Otomobil satın almaya karar verdiğimizde bunun için çeşitli yollara başvurabiliriz. Sıfır kilometre otomobiller, ikinci el otomobiller, sahibinden ya da galeriden satın alınan otomobiller bu alternatifler arasındadır. Otomobil bayiileri öncelikle kendi markalarına ait sıfır kilometre araçları bulabileceğiniz showroomları ile dikkat çekmektedir. Bek çok otomobil bayiisi en son çıkan modelleri ihtiyaç sahipleri ile buluşturmayı hedeflemektedir. Bir anlamda markaların vitrini olan otomobil bayiileri, satış hizmetinin yanı sıra genellikle servis ve bakım hizmetinin de sunulduğu yapılar olarak tasarlanmaktadır. Bu anlamda otomobil bayiileri müşterilerinin tercihlerini belirleyen bir yapı olarak da sektördeki yerini almıştır.

Araç Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Araç alırken dikkat edilmesi geren konular genellikle ikinci el araçlar için geçerlidir ve çok çeşitlidir. aracın piyasa değerinden tutun da, hasar kaydı olup olmadığına, bakımlarının ne şekilde yapıldığına kadar çok çeşitli detaylar alıcıların kafasını meşgul etmektedir. Araç expertizi konusunun da önem kazandığı ikinci el araç alımlarında, aracın kaporta ve motor kontrolü, kilometre ve lastik durumu, aracın yedek anahtar ve ekipmanları hakkında bilgi, fiyat performans analizi gibi pek çok konuda dikkatli ve bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Otomobil bayiilerinden temin edilen sıfır araç alımlarında dikkat edilmesi gerekenler, ikinci el araç alırkenkilere göre daha basit ve beğeniye yönelik maddelerden oluşmaktadır. Sadece dış görünüşünü beğendiğiniz bir aracı da satın alabilirsiniz fakat beğeniler ve ihtiyaçlar zaman içerisinde değişebilmektedir. Onca para harcayıp aldığınız otomobil nedeniyle pişmanlık yaşamamak için araçtan ne beklediğinizi iyi analiz etmeniz gerekmektedir. Konfor, performans, teknoloji, aracın iç hacmi, bagaj kapasitesi, yedek parça ve servis olanakları, yakıt tipi, donanım özellikleri, yıllık vergi ve sigorta giderleri gibi pek çok konuda sizlere sonradan sürpriz yaşatmayacak ya da hayal kırıklığına uğratmayacak seçenekleri değerlendirmeniz en isabetli kararı vermeniz için önemlidir. Gerek otomobil marka ve modelleri, gerekse de araç sahiplerinin pek çok marka hakkında yaptıkları değerlendirmeler için en güncel ve kapsamlı içeriklere gelbaba1.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Aracınızı Servise Götürürken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Otomobil bayiileri bünyesinde hizmet veren servisler ve dışarıdan genelikle sanayi sitelerinde hizmet sunan servisler bulunmaktadır. Yetkili servisler sıfır kilometre araç alan müşteriler tarafından aracın genellikle ilk yıllarında yoğun olarak tercih edilen yapılardır. Otomobil bayiileri ve servis başlığı altında çeşitli bilgiler sunduğumuz bu yazımızda otomobil markalarının bünyesinde faaliyet gösteren yetkili servislere değinmeye çalışacağız. Yetkili servisler firmalar tarafından satış sonrası hizmet kapsamında belli standartlarda ve kalitede hizmet vermekle sorumludurlar. %100 orijinal yedek parçalar ile bakım ve onarım işlemi yapan yetkili servislerde, bekleme alanı, temizlik, servis alanına uzaklık, ustaların kalifiye olması ve en önemlisi de verilen hizmete ve markaya olan güven aranan özellikler arasındadır. Gelbaba1.com ile pek çok araç markası ve servisi hakkında yapılmış gerçek kullanıcı değerlendirmeleri ile aracınızı servise götürmeden önce fikir sahibi olabilir, ya da otomobil ve servis tercihlerinizi dilediğiniz gibi diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.