Siemens

Siemens Yorumları

Siemens Şikayetleri 2021

Siemens Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

19. yüzyılın ortasına doğru kurulmuş olan Siemens Avrupa’nın en büyük teknoloji holdingi olarak dünyanın sayılı platformlarından biridir. Merkezi yönetimleri Berlin ve Münih’te olan Siemens mağazalarında, 200’e yakın ülkede 500.000’e yakın kişi istihdam edilmektedir. Dijital dünyanın daha etkin olmasıyla beraber Siemens e-ticaret anlamında da etkili adımlar atarak pazardaki gücünü korumuştur.

4 ay önce yorumlandı

Merhaba lar benım SN25M831TR A 5 programlı bulaşık makinem var alalı 4 yıl oldu ılk yıl sorunsuz calışdı ıkıncı yıl E 15 arızası verdı garantısı olduğu ıcın degıstırdıler tekrar olmaz dedıler gıtıler 4 ay sonra ıcındekı her iki sepetı de pas içinde kaldı degısım istedık kulanıcı hatası dendı 850 TL sepet üçtetı odedık 1 ay sonra kurutması bozuldu garantısı var dendı degıstırdık ve Garantı bıtı e15 arızası verdı 3 ay sonunda garantınbıtıgı ıcın 750 TL verdık degıstırdık bu sefer yine bıdaha olmaz dendı 1 yıl bu parçanın garantısı var dendı gıtıler 2 ay sonra yine aynı arıza oldu degısım yapıldı ve bu parçalar ıcın hep 1 hafta 1 buçuk hafta bekletıldık makıneyı doğru duzgun kulanamadım bu sekılde 4 sefer dağa Agrıza yaptı her seferınde üçret ıstedı bıdaha olmaz dendı gıdıldı şimdi bidaha arıza yaptı acaba beyin kartımı bozuk denıyor sımdıde kı onla alakalı bı agrıza vetmedıgı halde onuda sorduk 900 TL dıyorlar makıneyı kullanamadığımamı yanayım omu bozuk olabılırmı acaba dedıklerıne mı yanayım bıktık gerçekten ne alın bu SIMENS MARKA SINI NEDE ALDIRIN kımsenın hem ıcın hem cebi yanmasın lütfen okuyun yorum yapın teşekkürler

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Siemens Hakkında

19. yüzyılın ortasına doğru kurulmuş olan Siemens Avrupa’nın en büyük teknoloji holdingi olarak dünyanın sayılı platformlarından biridir. Merkezi yönetimleri Berlin ve Münih’te olan Siemens mağazalarında, 200’e yakın ülkede 500.000’e yakın kişi istihdam edilmektedir. Dijital dünyanın daha etkin olmasıyla beraber Siemens e-ticaret anlamında da etkili adımlar atarak pazardaki gücünü korumuştur. https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/ Siemens web sitesi son derece kullanıcı dostu bir sitedir. Kullanıcılar Siemens hakkında web sitesinden daha detaylı bilgi alabilmektedirler.

Siemens Güvenilir Bir Site Mi?

Kurumsal anlamda dünyanın en köklü yapılarından biri olan Siemens güvenilirlik sorununu çok uzun zaman önce aşmış bir platform. Dünyanın hemen hemen bütün ülkelerinde mağazaları olan Siemens güvenli alışveriş yapabileceğiniz bir platformdur. Kurumsal anlamda Siemens güvenilir bir yapı olduğunu kanıtlamış bir firma. Teknik anlamda da Siemens güven veren özelliklere sahip. Siemens kredi kartı çekimlerinde SSL sertifikası güvencesiyle güvenli alışveriş imkanı sağlar. Siemens 3D Secure teknolojisiyle müşterilerine güven vermektedir. Hem Kurumsal hem de Teknik olarak Siemens güvenli bir platformdur.

Siemens’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Kullanıcıların alışveriş yapabilmeleri için Siemens üyelik zorunluluğu bulunmamaktadır. Siemens web sitesinden nasıl alışveriş yapılır, nelere dikkat edilmelidir? Siemens e-ticaret platformundan yapılan alışverişlerde kullanıcıların seçtikleri ürün ya da ürünler sepete ekle modeliyle toplanır ve sonuç olarak da ödeme sonrası satın alma işlemi gerçekleşir.

Siemens Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Web sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde Siemens ödeme seçenekleri nelerdir? Siemens kredi kartı ile ödeme haricinde başka bir ödeme yöntemi kabul etmemektedir. Siemens banka transferi ile ödeme ve Siemens kapıdan ödeme yöntemleri için çalışmalarda bulunmaktadır. Siemens ödeme yöntemlerine bu 2 ödeme yöntemini ekleyerek en kısa sürede devreye sokmak istemektedir.

Siemens’da Hangi Ürünler Var?

Siemens beyaz eşya başta olmak üzere elektronik pazarında çok büyük pazarı elinde bulunduran bir yapı. Endüstri, Sağlık ve Enerji pazarlarında zirveye oynayan Holding’in bir parçası olan https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/ web sitesinde hangi ürünler bulunmaktadır? Siemens ürünlerinin ana başlıkları; Siemens Buzdolabı ve Derin Dondurucular, Siemens Yıkama ve ütüleme Grubu, Siemens Bulaşık Makineleri, Siemens Pişirme Grupları, Siemens Elektrikli Süpürgeler, Siemens Kahve Makineleri, Siemens Mutfak Aletleri, Siemens Klimalar, Siemens Su Arıtma Grubu, Siemens Su Sebilleri, Siemens Temizlik ve Bakım setleri, Siemens Aksesuarlar.

Siemens Hangi Kargo İle Çalışıyor?

45 TL ve üzeri alışverişlerde Siemens ücretsiz Kargo hizmeti vermektedir. Peki Siemens hangi kargo ile çalışıyor? Montajsız ürünlerde Siemens Aras kargo ve Yurtiçi Kargo ile çalışmaktadır. Montaj gereken ürünlerde Siemens kendi lojistik firması ve Siemens teknik servisi ile hizmet sunmaktadır.

Siemens Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Web sitesi üzerinden yapılan alışverişlerden sonra Siemens kargo takibi için üyelerin sipariş sekmesinden detaylı kontrol edebilirler.

Siemens İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Kullanıcıların cayma hakkını kullanması durumunda, Siemens iade süresi 14 gündür. Siemens iade şartları ile ilgili daha detaylı bilgi Siemens web sitesinde bulunmaktadır. Siemens alışveriş iptal edildiğinde Siemens iade ödemesi 14 gün içerisinde gerçekleşir.

Siemens Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Siemens şikayetleri ve Siemens ürünleri kullanıcı yorumları bu markanın ürünlerini deneyen müşteriler tarafından yapılmakta ve pek çok yeni müşteri açısından en doğal referans kaynağı oluşturmaktadır. Gelbaba1.com web sitesinde Siemens ürünleri şikayetleri ya da tevsiye yorumlarını bulabilir, sizler de deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

Siemens İletişim Bilgileri Nedir?

Siemens iletişim için kullanıcılar 7 gün 24 saat Siemens müşteri hizmetlerini arayabilirler. Ayrıca Siemens sosyal medya hesaplarını web sitesinde bulabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri