Sürat Kargo

Sürat kargo Yorumları

Sürat kargo Şikayetleri 2021

Sürat kargo Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(33)

Sürat kargo 2003 senesinde faaliyetlerine başlamış ve kısa sürede sektörde yer edinmeyi başarmıştır. Dünya üzerinde 220 den fazla ülke ve bölgeye kargo gönderilerinizi başarı ile gerçekleştiren şirket, 700 şubesi 1600 aşkın araçtan oluşan araç filosu, 1100 den fazla mobil dağıtım alanı ve 5000 den fazla personeli ile hizmet sunmaktadır.

1 yıl önce yorumlandı

Sanırım kamu spotunu yanlış anladılar. Sürat araçlar için felaket sevgili Sürat kargo sizin işinizin bir parçası süratli olmak. Artık biraz daha bilinçle getirseniz şu kargolarımızı gerçekten yıldırdınız.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

11 ay önce yorumlandı

Siparişimi kargo takipten takip ediyorum. Günlerdir evdeyim. Ama kargo geri gitti görünüyor. Sürat Kargolar Kapatılsın

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

11 ay önce yorumlandı

Bu kargo şirketi gemen kapatılmalı işini doğru yapmıyor

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

11 ay önce yorumlandı

bugün sürat kargo siyavuşpaşa şubesine 3. gidişim bakın ben gidiyorum ama onlar kapıma gelmesi gerek yoksa bunun adı kargo olmaz.Esenyut aktarmasında diyor siyavuşpaşa şubesi...ayrıca şubede kimse telefona bakmıyor ve laubali ve ciddiyetsizlik hat safhada... ben hic memnun değilim...sürat kargodan bıktım usandım., bu son kargo alışım olacak bir daha kesinlikle gönderici tarafı sürat kargoyu tercih etmesin. kimse bana virus u bahane etmesin.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Sürat kargonun hızı gözlerimi yaşarttı. Gerçekten en zorlu kargo şirketi. Teslimatlar çok başarısız. Kesinlikle adrese getirmiyorlar ve getirdik diyorlar. Boşu boşuna beklemeyin sürat kargo ile bişey gelecekse gidip kendiniz alın şubeden

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Sürat kargo hem işini iyi yapıyor hem de en hızlı şekilde gerçekleştiriyor. Personelleri güler yüzlü ve saygılı. Yıllardır çalışıyorum ve çalışmaya devam edeceğim. Tebrikler sürat kargo

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

6 ay önce yorumlandı

Ürün siparişim vardı. Ama ürünüm elime ulaşmadan geri iadesi yapılmış. Şubeyi arıyorum hiç bir şekilde cevap yok. Adresimimi bulmamaları imkansız. Diğer tüm kargo şirketleri ürünlerimi sorunsuz getirdi. Üstelik hep evdeydim. Bu kadar sorumsuzluk olmaz.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

6 ay önce yorumlandı

İki ürünümde de hiçbir şekilde adresime ulaşılmadı ve hiçbir şekilde iletişim kurulmadı. Bu yüzden ürünlerim iadeye düştü. Sürekli alışveriş yaptığım sitede diğer kargo firmalarından hiçbir şikayetim olmadan ürünlerim sorunsuz elime ulaştığı halde sürat kargo inatla ürünümü bana ulaştırmıyor. Ve adresinizde size ulaşılamamıştır deniyor. Kamera kayıtlarında gelmediklerinin anlaşılacağının da belli olmayacağını mı düşünüyorlar acaba çok merak ediyorum. Aradığımda da sürekli bekletiliyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

6 ay önce yorumlandı

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum 15.09.2020 tarihin de Sivas'tan Manavgat'a gönderilen bir kargom var kargo takipten kontrol ettiğim de ürünün önce Kayseri aktarma ya ardın dan Afyon aktarmaya Afyon dan da Bursa aktarmaya gittiğini gördüm Bursa aktarmadan. Da Antalya aktarmaya geldi sonuç olarak 17.09.2020 tarihinde teslim edilmesi gereken ürünüm 19.09.2020 tarihin de Manavgat'a ulaştı ve adres benim verdiğim adres olmadığı için ürünü teslim etmeyip şubeden almamı istediler birincisi yanlış adresin sebebi ne gönderici ne de benyim tamamen Sürat Kargo dan kaynaklı bir hata ve hatalarını kabullenmiyorlar müşteri hizmetleri ile görüştüğüm de de hiçbir konuda yardımcı olmuyorlar bana sistemde yazan ne varsa onu söylüyor ekran dan zaten ben neyin ne olduğunu görebiliyorum adresin yanlış olduğunu ne zaman teslim edileceğini dağıtımda olup olmadığını görebiliyorum bana gördüğüm bilgileri aktarıyor bir çözüm yolu sunmuyor gönderici şubeye gidip adresi düzelttirmemi söylüyorlar bu adresi oraya ben girmedim gönderici de girmedi sizin sistemizden kaynaklı bir sorunu neden ben gönderici şubeye giderek düzelttiriyorum ben Antalya'dan kalkıp Sivas'a adres düzeltmeye mi gideceğim bu sorunu yaşayan bir tek ben değilim aynı sorunu 3 arkadaşım daha yaşadı verilen adres dogru girilen adres farklı şunuda belirtmek istiyorum diyelim ki gönderici adresi yanlış verdi sistemde yazan adreste sadece Mahalle ve sokak adı var ne bina adı bina numarası daire numarası veya belirleyici bir tarif hiç birşey yok bu adresi sizin çalışanınız nasıl sisteme girebiliyor işin garip tarafı da müşteri temsilciniz diyor ki gayet açık adres girilmiş diyor takdir sizlerin bu adres ne kadar açık ? sadece mahalle ve sokak adı var Si** Mh* 15*** So*** Sk* Ma****** / AN***** / TÜ***** sistemde ki adres bu asıl adreste bu görün bakın aradaki farkı bir insan bu kadar farklı yanlış adres verebilirmi ERTAN ŞAHİN Side Mahallesi Adnan menderes bulvarı no:24/1 SUENO HOTELS BEACH SİDE 07600 Manavgat/ANTALYA Antalya

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

7 ay önce yorumlandı

Herkese merhaba İstanbul Sarıyer de oturuyorum ve 4 yıldır kontrbas çalıyorum kontrbas 2 metrelik bir enstrüman çantası olmadığı için bir e ticaret sitesinden 23,08,2020 tarihinde bir çanta siparişi verdim ve 4 yıllık hazırladığım bir sınava girecektim enstrümanım ile Sipariş Unkapanı İstanbul dan geliyordu sınav günü 26.08.2020 saat 13:30 ta idi. Verdiğim sipariş ise Sürat Kargo ile 25,08,2020 tarihinde teslim edilecekti ve 2 gün 2 telleri transfer merkezinde bekledikten sonra ilgili şubeye 26.08.2020 tarihinde teslim edilmiş. Kargom saat 09:30 da dağıtıma çıkarılmış ve benim sınavım saat 13:30 idi kargom saat 16:30 da geldiği için sınava giremedim ve enstrümanı götüremediğim için 4 yıllık emeğim boşa gitti sınava giremedim benim hayallerim böylece mahvettiler şimdi kargom gelse ne olur hayallerimi mahvettiniz

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Sürat Kargo Hakkında

Sürat kargo aynı zamanda yurtiçi ve yurtdışı bireysel gönderilerinin yanı sıra ticari müşterileri için de express hizmeti, ekonomik express, sürat kargo ithalat hizmeti, kıbrıs’a son sürat, Uluslararası eposta hizmeti, gümrük vergileri ödenmiş teslimat, sürat hava kargo, kara kargo, deniz kargo hizmetleri sunmaktadır.

Sürat Kargo Nasıl Gönderilir?

Sürat Kargo gönderileriniz için sürat kargo şubelerinden o an size en yakın olanına gidip gönderinizi şube yetkilisine teslim edebilirsiniz. Gönderi ve alıcı bilgilerinizi doğru şekilde verip gönderi ücretinin kim tarafından ödeneceğini belirtip kargonuzu gönderebilirsiniz. İş yerinizde ya da evinizde yoğun bir günde sürat kargo şubelerine gidecek vaktiniz olmadığında sürat kargo kurye talep etme hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Sürat kargo gönderi hesaplama konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır gönderinizin ölçülerini, ebatını ve kilosunu/desisini müşteri hizmetlerine belirterek gönderinizin ücreti hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sürat Kargo Nerelere Kargo Yapabilirim?

Sürat Kargo yurtdışında 220’den fazla ülkeye ve bölgeye gönderilerinizi süratli ve güvenli şekilde gönderiyor. Sürat kargo şubelerinden gönderinizin alıcı bilgilerini verdiğinizde tahmini teslim süreleriyle birlikte nerelere gittiğini detaylı şekilde öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda sürat kargo KKTC için de kargolarınızı güvenle gönderebileceğiniz hizmet sunmaktadır.

Sürat Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Sürat kargo takip ve teslim bilgileri için kargo teslimatınız sırasında size verilen makbuzda yazılı olan sürat kargo takip numarası üzerinden web sayfalarında sorgulama yapabilirsiniz. Sürat kargo takip numaranızı bilmiyorsanız gönderi ve alıcı bilgilerinizi girerek sürat kargo müşteri hizmetlerinden ve sürat kargo şubelerinden öğrenebilirsiniz.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri

Müşterilerinin her türlü sorun ve görüşleri için 7/24 çağrı merkezi hizmeti veren sürat kargo müşteri hizmetleri kargo sorgulama kurye talep etme kargo gönderi ücreti sorgulama gibi işlemleriniz için hizmet vermektedir. Sürat kargo müşteri hizmetleri numarası ve sürat kargo iletişim bilgileri için web sayfalarını ziyaret ederek her türlü güncel bilgiye ulaşmanız mümkün. Sürat Kargo aynı zamanda müşterilerinin yaşadığı sorunlar için kendi web sayfalarında sürat kargo canlı destek hizmeti de sunmaktadır. Yaşadığınız sorun için web sayfalarına girerek canlı destek sekmesine tıklayıp sizin için bekleyen müşteri danışmanıyla sorununuz çözülmesi için iletişim kurabilirsiniz

Sürat Kargo Şikayetleri

Sürat Kargo şikayetleri ve müşteri deneyimleri hakkında her türlü bilgi ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmanız sürat kargo hakkında bilgi almak isteyen binlerce ziyaretçimiz için oldukça önemli! Ayrıca sürat kargo şikayetleri hakkında yazılmış yorumları okuyarak size sürat kargo hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri