Tatilvitrini.com

Tatilvitrini.com Yorumları

Tatilvitrini.com Şikayetleri 2021

Tatilvitrini.com Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(1)

Tatilvitrini.com internet sitesi A grubu seyehat acentesi olup EMR Turizm Otomotiv İnşaat A.Ş., 8069 Belge numarası ve Egripo Turizm Seyahat Acentası ünvanı ile 2006 yılında kurulmuştur. Tatil Vitrini Türk turizmine yıllarını vermiş dinamik bir kadro tarafından yönetilmektedir.

9 ay önce yorumlandı

Rezervasyon için seçtiğimiz otel hakkında görüşürken başka bir otel önerdei internetten de görsellerine falan bakıp inceledim fena değil gibiydi fiyatı da benim bulduğum otele göre daha uygundu. Personel inanılmaz övdü oteli ok dedim. Berbat demiyorum ama o kadar övmeye girdiğim beklenti ile yaşadığım tecrübe %30 memnuniyet düzeyinde. Siz siz olun bildiğinizden şaşmayın, kendi kararınız ile yaşadığınız mağduriyetin derecesi daha düşük oluyor.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Tatil Vitrini Hakkında

En yüksek kalite ve güven anlayışı içerisinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını kesintisiz sürdüren Tatilvitrini, tatil planlarınızın değişilmez adresi olmayı planlamaktadır. Aynı kalite ve en uygun fiyat sloganı ile ekonomik tatil seçeneklerinin ve aracısız hizmet ile uygun tatil seçenekleri sunmaktadır.

Tatil Vitrini Hizmetleri

Tatilvitrini.com hizmetleri arasında Yurtiçi otelleri, Kıbrıs otelleri, yurtiçi ve yurtdışı turlar, uçak bileti ve vize işlemleri, fuar organizasyonları gibi bir çok seçenek mevcuttur. Tatilvitrini erken rezervasyon otelleri arasında Antalya, Bodrum, Kuşadası, Çeşme gibi popüler destinasyonları da içinde barındıran geniş bir yelpazede konuklarına seçme şansı sunmaktadır. Tatilvitrini ayrıca, bayi toplantıları, şirket toplantıları, açılış ve temel atma organizasyonları, seminerler, ürün tanıtım organizasyonları gibi çok çeşitli hizmetleri de sunmaktadır.

Tatilvitrini.com’dan Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Tatilvitrini rezervasyon işleminizi tatilvitrini.com internet sitesi üzerinden kendiniz yapabileceğiniz gibi çağrı merkezini arayarak seyahat danışmanları aracılığı ile de yapabilirsiniz. tatilvitrini.com rezrevasyon adımları şehir, bölge ya da otel adı yazabileceğiniz arama çubuğu ile başlamaktadır. Giriş tarihi ve gece sayısını belirtip, kaç yetişkin ve kaç çocuğun konaklayacağı bilgisini de girdikten sonra ‘’ara’’ butonuna basarak kriterlerinize uygunn otelleri kolayca listeleyebilirsiniz. Ayrıca kategorik olarak sıralanmış Tatilvitrini en iyi fiyat garantili otelleri de ineceleyebilir, kararınızı verdikten sonra rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Tatilvitrini Erken Rezervasyon

tatilvitrini.com erken rezervasyon otelleri ayrı bir sayfada kategorize edilmiştir. tatilvitrini erken rezervasyon fırsatları ile daha uygun fiyatlara ve avantajlı koşullarla tatil yapabilirsiniz. Tatil Vitrini erken rezervasyon otelleri de normal rezervasyonlar gibi site üzerinden yapılır ve otel özelliklerine göre basit bir şekilde filtrelenerek karar vermenizi daha da kolaylaştırır.

Tatilvitrini Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Tatilvitrini kredi kartı ile ödeme tüm banka kartları ile yapılabilmektedir. ayrıca tatilvitrini ödeme seçenekleri arasında tatilvitrini banka havalesi ile ödeme seçeneği de bulunmaktadır. Tatilvitrini banka havalesi ya da EFT için hesap numaralarını sitesinde belirtmiştir. Ayrıca tatilvitrini acenteleri olarak değerlendirebileceğimiz tatilvitrini İstanbul, ankara, İzmir ofislerinde rezervasyonunuz için nakit ödeme de yapabilirsiniz.

Tatilvitrini Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Tatilvitrini rezervasyon iptali seyahat sigortası güvencesi kapsamında belli kesintiler yapılarak gerçekleşmektedir. Tatilvitrini rezervasyon iptal şartları şu şekildedir. Otele giriş tarihinize 15 gün kalana kadar iptal / değişiklik talep etmeniz durumunda işlem ücretiniz tahsil edilerek paranız ödeme şeklinize göre iade edilir. İptal talebiniz 15 günden az bir süre kala ise ödemiş olduğunuz tutar üzerinden %35 kesinti yapılarak iptal işleminiz gerçekleştirilir ve iadeniz yapılır.

Tatilvitrini Müşteri Şikayetleri

Gelbaba.com’dan Tatilvitrini şikayetleri ile ilgili yazılanlara bakarak tatil planınızı otel ya da lokasyon bazlı netleştirebilirsiniz. tatilvitrini.com şikayet ve yorumları sizlerin daha kolay karar vermemizde eminiz ki etkili olacaktır.

Tatilvitrini İletişim Bilgileri Nelerdir?

Tatilvitrini iletişim noktasında çağrı merkezi, mail adresi bilgilerini sayfasında paylaşmaktadır. Tatilvitrini.com iletişim bilgileri arasında yer alan e-posta adresi iletiş[email protected]’dur.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri