Anasayfa gelbaba Kategoriler

Teknoloji Market

Başlıca Teknoloji Market markaları hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetlerine göz atın, kullanıcı deneyimlerinden yararlanın.

Media Markt yorumları

Media Markt

Yorumlar (53)

Vatan Bilgisayar yorumları

Vatan Bilgisayar

Yorumlar (50)

İstanbul Bilişim yorumları

İstanbul Bilişim

Yorumlar (20)

Teknosa yorumları

Teknosa

Yorumlar (13)

Erikrende yorumları

Erikrende

Yorumlar (4)

Apple Store yorumları

Apple Store

Yorumlar (2)

Teknomosh yorumları

Teknomosh

Yorumlar (2)

Teknostore yorumları

Teknostore

Yorumlar (1)

11Nar.Com yorumları

11Nar.Com

Yorumlar (0)

Aft Teknoloji yorumları

Aft Teknoloji

Yorumlar (0)

Alpata Teknoloji yorumları

Alpata Teknoloji

Yorumlar (0)

Aptek Teknoloji Ürünleri yorumları

Aptek Teknoloji Ürünleri

Yorumlar (0)

Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri yorumları

Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri

Yorumlar (0)

Asitane Teknolojik Ürünler yorumları

Asitane Teknolojik Ürünler

Yorumlar (0)

Askom Teknoloji Ürünleri yorumları

Askom Teknoloji Ürünleri

Yorumlar (0)

Asted Teknoloji yorumları

Asted Teknoloji

Yorumlar (0)

Atak Teknoloji yorumları

Atak Teknoloji

Yorumlar (0)

Avcılar Bilgisayar / Nf Teknoloji yorumları

Avcılar Bilgisayar / Nf Teknoloji

Yorumlar (0)

Aynet Teknoloji yorumları

Aynet Teknoloji

Yorumlar (0)

Aztek Teknoloji yorumları

Aztek Teknoloji

Yorumlar (0)

Babaoğlu Teknoloji yorumları

Babaoğlu Teknoloji

Yorumlar (0)

Baburtech Teknoloji yorumları

Baburtech Teknoloji

Yorumlar (0)

Baki Teknoloji yorumları

Baki Teknoloji

Yorumlar (0)

Batu Teknoloji yorumları

Batu Teknoloji

Yorumlar (0)

Baytek Teknoloji (Teknopcsarf) yorumları

Baytek Teknoloji (Teknopcsarf)

Yorumlar (0)

Teknoloji Marketler Hakkında

Teknoloji marketleri sayılarının artması ve yaygınlaşması teknolojinin gelişimi, çeşitli cihazların fiyatlarının ve ulaşılabilirliğinin makul seviyelere inmesi ile her geçen gün yükselen bir ivme kazanarak büyümektedir. Teknoloji marketleri ile eskiden bir ya da birkaç ürün çeşidini sunan elektronik mağazalarından farklı olarak piyasada yer alan ve sirkülasyonu fazla olan teknolojik aletleri ve cihazları bir arada bulmak mümkündür. Cep telefonları, video kamera, fotoğraf makinesi, bilgisayar, laptop, tablet, çeşitli bilgisayar donanımları, televizyon, ses ve görüntü sistemleri, uydu alıcılar, çeşitli beyaz eşyalar, küçük ev aletleri, bilgisayar oyunları, kablolar, ve daha pek çok elektronik aleti teknoloji teknoloji marketler çatısı altında bir arada bulabilirsiniz. Teknolojinin doğasına uygun olarak her geçen gün hızla değişen ve gelişen teknolojik ürünleri bu tür marketlerde ve online satış platformlarında yeni modelleri ile bulmanız mümkündür. Teknoloji marketleri elektronik ürünlerin en çok satıldığı kanalların başında gelmektedir. Son yıllarda online teknoloji market diyebileceğimiz ve çeşitli alışveriş siteleri ve teknoloji marketlerin online satış platformları da tüketicilerin yoğun olarak tercih ettikleri seçenekler arasında yer almaktadır.

Teknoloji Marketlerden Yapılan Alışverişin Avantajları

Teknolojik marketler ürün çeşitliliği ve stok kapasitesi ile satın almayı düşündüğünüz pek çok ürünün hemen hemen tüm model ve renklerini bulabileceğiniz yapılardır. Ayrıca tekno marketler çok çeşitli kampanyalar düzenleyerek aynı ürünü daha uyguna alma imkanı da oluşturmaktadır. Bankacılık düzenleme ve denetleme kurulunun taksitlendirmeyi düzenleyen kararı ile beyaz eşyada 12, elektronik eşyalarda 6 ay, bilgisayar ürünlerinde en fazla 12 ay, tablette 6 ay olarak taksitlendirme yapılabilmektedir. 3500 TL altı televizyon alımlarında 12 ay, bu tutarın üzerindeki televizyonlarda da 6 ay taksit yapılmaktadır. Teknoloji marketler kullandırdıkları alışveriş kredileri ile kredi kartı limitini etkilemeden 36 aya kadar vade ile ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Teknoloji marketler indirim kuponları, en iyi fiyat garantisi, dileyen müşterilere uygun fiyatlara garanti uzatma seçeneği, sigorta ve kasko imkanları sunmaktadır. Kurumsal yapıları ve çok sayıda şubeleri bulunması itibariyle ürün değişimi konusunda tek bir mağazaya bağlı kalmazsınız. Bazı teknoloji marketlerinde yaptığınız alışverişler nedeniyle puan kazanma şansınız da olabilmektedir.

Teknoloji Marketlerden Online Alışveriş Güvenli Mi?

Teknoloji marketlerin satış yaptıkları en önemli kanal online alışveriş siteleridir. Online satış kanallarının payı bu sektörde de hızla artmaktadır. Teknoloji marketlerin e-ticaret kanallarını alışveriş kredisi ile ödeme, kapıda ödeme gibi hizmetlerle donatması müşteri memnuniyetini ve alışveriş oranını arttıran girişimler olarak sektördeki yerini almaktadır. Pek çok tüketicinin fiyat ve kampanya olarak da takibini kolaylaştıran online satış kanalları ile bu alandaki yatırımlar her geçen gün artmaktadır. Türkiye'de en güvenilir teknoloji marketler ve çeşitli e-ticaret platformlarından alınan elektronik aletlerle ilgili gerçek müşterilerin deneyimlerini, şikayetlerini ve yorumlarını gelbaba1.com web sitesinden takip edebilirsiniz. Teknoloji market şikayetleri, yorumları gelbaba1.com'da.