Turknet

Turknet Yorumları

Turknet Şikayetleri 2021

Turknet Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(14)

TürkNet  tam 22 yıldır telekom sektörü tecrübesi ile müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti vermektedir. Yeni nesil  operatör hizmeti sunan TürkNet bapımsız ve yenilikçi hizmet anlayışı ile kaliteyi teknolojiyi  en kaliteli  ve en uygun fiyatla tüketiciye sunmaktadır.

6 ay önce yorumlandı

Abonelerini hiçe sayan, insanları mağdur eden, saatlerce telefonlarda bekleten, bizleri aptal yerine koyan böyle bir zihniyetli şirket. Girmek bir başka zorluk Çıkmak daha bir başka zorluk ! Sade bilin yeter ama sakın yaşamayın ''söylediklerinin hepsi YALAN''. BU SEKTÖRDE GERÇEKTEN ÇOK HAYAL ÜRÜNÜ SATAN VAR VE ÇOĞALIYOR DİKKAT EDİN.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

4 ay önce yorumlandı

TurkNet aboneliği düşünenler. Ben TurkNet e başvuru yapacağıma internetsiz kalmayı tercih ederim. Hayatımda gördüğüm en kötü firmalardan. Kriz geçirmek ve stres sahibi olmak istiyorsanız buyurun alın. O kadar mağduriyet ettiler ki saya saya bitiremem. 07.11.2020 'de başvuru yaptık. 2-7 günde internet başvurusu yaparız dediler. 9-10 günde interneti bağlayamadılar. Müşteri hizmetlerine bağlanamıyorsun. Başvuru İptali için 17.11.2020 'de iptal dilekçesini mail ile istedikleri için gönderdim. Ayrıca online sistemden de iptali istedim. Aynı günde "İptal Talebiniz Başarıyla Alınmıştır" diye mail gönderildi. Telefon ile de özellikle aradım iptal etmek istiyorum diye. Yeni firmalara başvuru da yaptığımda devamlı ret cevabı aldım. Günler sonrasında da TurkNet iptal edilmediğini öğrendim ve halada iptal edilmemiş. Telden sadece yeni abone kaydından firmaya ulaşabiliyoruz. Müşteri hizmetlerine kesinlikle ulaşamıyorsun. 19 güne yakın beni mağdur ettiler. Tüketici Hakları'na da şikayet düşünüyorum. KESİNLİKLE TURKNETTEN UZAK DURUN!!! BAŞKA KİMSE MAĞDUR OLMASIN

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

6 ay önce yorumlandı

Bugün itibariyle 1,5 ay oldu ve hala internetim yok. Evden çalışma dönemindeyiz ve türknet yüzünden işlerimi yapamıyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

7 ay önce yorumlandı

Hayatım da bu kadar rencide olmadım bu kadar rezil olmadım. Müşteri hizmetleri diye bir şey yok turknet online satış müşteri hizmetlerine ulaştım zorla oda sürekli aradıgım numara müşteri hizmetlerine bağlanmıyordu atıyordu başka bir numaradan aradım hemen açtılar. Kadına dedim ki sizin abonelerinize özel müşteri hizmetleriniz yok mu ulaşamıyorum hiç bir şekilde kimseye dedim kadın burası online satış yeri dedi suratıma kapattı telefonu bu kadar rencide olmadım hayatımda sinirden kudurdum suratıma kapattılar hiç bir cevap vermeden. Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın verdiğim paralar haram zıkkım olsun Hakkımı helal etmiyorum. İnternet leş gibi 144p de video donuyor arıyorum bi soru nvar demek için kimse takmıyor kimse ilgilenmiyor sakın turknete geçmeyin hayatınız hatasını yaparsınız. Bu kadar leş bi işletme görmedim

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

8 ay önce yorumlandı

Normalde 35 mb alıyordum gayet memnundum yayınımı açıyordum bi ara 2 günlüğüne internetim gitti inşaatçılar kabloyu koparmış iyi güzel hallettim sonra internetim 16 mb düştü. Neymiş efendim 16 mb alıyormuşsunuz falan filan neyse ikna ettim 35 aldığıma şimdi de ay başından beri boş port bekliyorum. Tek bir soru sorucam benim portum varken nasıl bir anda portum gidiyor ve boş port bekleyen ben oluyorum ve mağdur oluyorum. Oyun oynuyorum en ufak şeyde ping 02/07/2020 den beri boş port bekliyorum rezalet bir internet neymiş tek ilgilendikleri internetmiş baya güzel ilgileniyorlar teşekkürler türknet

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

11 ay önce yorumlandı

13 nisanda kayıt için aradım sözde 17 nisanda kurumlum için geleceklerdi Mayis 5 oldu hala kurulum sağlanacak Rezaletsiniz tam bir fiyaskosunuz Bugün 05.05.2020 tarihinde kurulum yapılmazsa veya geri dönüş yapılarak bir bilgi verilmezse iptal işlemini başlayacağım ve çevreme hiç bir şekilde turknet baglatmamalarini şiddetle tavsiye edeceğim yaşanılan sorundan dolayı harbi çok aşırı ilgisizsiniz

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Ben yaklaşık 45 dakikadır aramaya çalıştığım turknet firmasınin müşteri hizmetlerine baglanamiyorum fakat başvururken direk baglanilabiliyor baglanincada satış bölümü burası sizi aktarıyoruz diyorlar aktarmış olsalar bile telefon çalmıyor ses kaydı girip kapatiliyor beni kanser ettiler kimseye tavsiye etmiyorum alt tarafı internet baglicaklar bağlamaz olaydilar şimdide iptal etmek istiyorum kimse takmiyor..

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

5 ay önce yorumlandı

Öncelikle buraya atılan yorumları anlamış degilim herkes müşteri hizmetleri konusunda birşey atmış ortaya telefonda müşteri hizmetleri yok online işlemlerfen destek kaydı oluşturduğunuzda hızlıca geri dönüş yapılıyor yaklaşık 1 senedir türknet kullanıcısıyım verdikleri hız ve destke konusu hiçbir zaman değişmedi çokta memnunum 5 telefon 2 bilgisayar ve 1 televizyon her akşam aynı internete baglı oluyor ve hız mükemmel yalan yanlış saçma şeyler yazmayı seviyorsunuz sanırım eksik bir yanı var evet telefon ile müşteri hizmetleri olsaydı daha iyiydi bu kötü etkiliyormu hayır kesinliklr bunun bilincinde olarak yapın başvuruyu bu zamana kadar internet kesilmesi vs hiçbirşey yaşamadım altyapı çalışması olucagı zaman bile gece oluyor ve sitede online işlemlerde koskoca yazıyor gidipte aynı ücrete taahhütlü 16 mb diye 8 mb internet almak isteyenler için diger internet servislerini arayın müşteri hizmetleri bulursunuz orada

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

6 gün önce yorumlandı

12.04.2021 de yeni bir abonelik oluşturmak için dün kendileriyle iletişime geçtim. Olabildiğince hızlı şekilde abonelik evraklarını hazır etmem konusunda defalarca uyarıldım. Birkaç saat içinde tüm evrakları hazır hale getirdim. Eşimle evden internet üzerinden çalıştığımızı, çok acil internet bağlantısına ihtiyacımız olduğunu belirtmemize rağmen sistem 19.04.2021 ye kurulum tarihi veriyor. Tüm iletişim numaralarından (08502883024,08502883030,02127034371,08502808080, 08502883887, 08502888081 bu numaralardan) ve online canlı destek hattından ulaşmaya çalışmama rağmen yalnız sesli yanıt sisteminden randevumuzun alındığına dair bir anons duyuyorum ve görüşme kesiliyor. Tek istediğim bir müşteri temsilcisine ulaşmak ve durumuna aciliyetini belirtip mümkün olan en kısa süreye yeni bir randevu alınıp alınamayacağını öğrenmek. Bir müşteri temsilcisine ulaşmak bu kadar zor olmamalı.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 ay önce yorumlandı

Akşam işten eve geliyorum biraz rahatlamak için instagrama giriyom ama oda ne ? kesilip duruyor hemde nerdeyse 1 2 aydır böyle bide bu internete para veriyorum abonelikden de çıkıcam bundan sonra bedava verselerde kullanmam eyvallah internet hızlı ama habire kesilip duruyor bir gram internette gezemiyorum

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

TürkNet Hakkında

TürkNet  tam 22 yıldır telekom sektörü tecrübesi ile müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti vermektedir. Yeni nesil  operatör hizmeti sunan TürkNet bapımsız ve yenilikçi hizmet anlayışı ile kaliteyi teknolojiyi  en kaliteli  ve en uygun fiyatla tüketiciye sunmaktadır. dijital çağda, cep telefonlarından, bilgisayara, televizyondan buzdolabına ya da ev güvenlik sistemlerine kadar internete ihtiyaç duyduğumuz bu zamanda, yetersiz ya da kötü alt yapılı internetlerden bıkan vatandaşlara, sınırsız, teknik ve alt yapısal sorunlar olmadan, hızlı internet hizmeti vermek için kurulmuş ve bu amaçla durmaksızın kendilerini yenileyerek büyümelerini sürdürmüşlerdir. Tüketici dostu hizmet anlayışı ile taahhütsüz internet hizmeti de sunan TürkNet, müşterilerini biz sözleşmeye bağlı kalmaya zorlamamakta ve böylece kesinlikle mağdur etmemektedir. Taahhütlü hizmet satışı da yapmakta ancak birçok farklı paket ve ürünleri ile müşterilerine alternatif sunmakta ve müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. Profesyonel ve kurumsal bir firmaya yakışır şekilde durmaksızın kendilerini ve hizmetlerini yenileyerek sektöre katkı sağlamaktadırlar.

TürkNet Ürün ve Hizmetleri Nelerdir?

TürkNet ürün ve hizmetleri arasında müşterileri için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve özenle hazırlanmış bir çok seçenek vardır. Bunlar arasında TürkNet sınırsız internet Özgür İletişim, TürkNet Alt Yapı Hızı Sorgulama, TürkNet Fiber İnternet gibi hizmetler vardır. Bunun yanında TürkNet engelsiz tarifeler, TürkNet hız testi, TürkNet taahhütsüz internet, TürkNet Yalın İnternet  hizmetleri de oldukça ilgi görmekte ve tercih edilmektedir. TürkNet kurulum hizmeti ile yüksek hızlı internet hizmeti alabilir ve evinize kadar gelip kurulum sağlayan TürkNet ekipleri  ile hızlı bir şekilde internet hizmetinden faydalanabilirsiniz.

TürkNet Hesabıma Nasıl Giriş Yaparım?

TürkNet hesap giriş işlemleriniz  için TürkNet online işlemler   paneline tıklayarak yapabilirsiniz. TürkNet kullanıcı adı ya da TürkNet müşteri numarası ve TürkNet  parola ile TürkNet hesaba giriş yapma işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve kişisel bilgileriniz hesap ayarlarınızı kontrol edebilirsiniz. TürkNet  müşteri numarası öğrenme  ya da TürkNet parola öğrenme için TürkNet müşteri hizmetlerini arayarak yardım talep edebilirsiniz.

TürkNet Müşteri Hizmetleri

TürkNet müşteri hizmetleri numaraları ile 7/24 canlı çağrı merkezi hizmeti alabilir, yaşadığını tüm teknik ya da kullanıcı sorunlarına çözüm talep edebilir, bilgi alabilirsiniz. TürkNet iletişim adresleri hakkında güncel bilgiye turk.net sitesi üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

TürkNet Müşteri Şikayetleri Ve Yorumları

TürkNet müşteri yorumları ve TürkNet müşteri şikayetleri  ile ilgili olarak bu zamana kadar Gelbaba sitemize yazılmış birçok mesajı inceleyebilir  ve böylece TürkNet hakkında gerçek müşteri  deneyimlerini okuyabilir en güncel ve önemli detaylara herkesten önce haberdar olabilirsiniz. TürkNet kullanıcı yorum ve şikayetlerinizi sizler de gelbaba1.com sitemize yazabilir ve mesajınızın site ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenerek onlara faydalı ve önemli bilgilerinizi aktarabilirsiniz. Aynı zamanda  mağdur olduğunuz durumlar içinse  marka sahiplerinin durumu telafi etmesini sağlayabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri