Vivense

Vivense Yorumları

Vivense Şikayetleri 2021

Vivense Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(18)

Vivense.com Türkiyede birçok tedarikçiye ürettirdiği ve sizlere özel hizmet veren iç mimarlar ve tasarımcılar tarafından geliştirilen ürünleri ile yepyeni ve ilham veren mekanlar yaratmak için müşterilerine hizmet sunmaktadır. Gerek vivense.com online satış mağazası üzerinden gerekse de showwroomlarında sizlere hizmet sunan vivense.com showroollarını ziyaret ettiğinizde sizlere ücretsiz iç mimar hizmeti, ürünlerde kullanılan materyallerin tanıtımı, kumaş çeşitleri ve beraberce keyifle içilecek bir kahve ile sizleri ağırlamaktadır.

3 hafta önce yorumlandı

vinense 30 desi üzerini apartman kapısı önüne bırakıyor, ve utanmadan sıkılmadan muhatap bulamadığımız bulamadığımız bir yetkili bulamıyoruzyazdıklarımıza otomatiğebağlanmış bir msj atıyor, ey vivense apartman önüne bıraktığın 30 desi üzeri gelen ürünü sokaktamı açıp kontrol edeceğiz bu saçmalığınıza ne zaman son vereceksiniz ?...

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 ay önce yorumlandı

Cok memnun kaldim mali gayet guzel yorumlari okuyuncasi cok cekindim acaba nasil diye gayet guzel geldi tskler vivense kargom erkenden geldi tsklerrr

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

4 ay önce yorumlandı

kaç haftadır beklediğim vivenseden aldığım masa lambası kırık geldi .

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

4 ay önce yorumlandı

Çok talihsiz bir şekilde 1 Kasım 2020 tarihinde sitenisinden alışveriş yaptım.Sipariş no: 51af02219373. Tarafıma teslim edilen kargo paketinden öncelikle komidinlerin rayları eksik çıktı.Kurulum Talimatı ve resimlerle anlatım ile ise de teslim edilen parçalar arasında uyuşmazlık vardı.Bahsettiğim uyuşmazlık montajının farklı olması boyutundadır.Elimizdeki parça ve montaj malzemeleriyle (vida benzeri ara mazlemeler) hediye olarak aldığımız için komidini yapmaya çalıştık.Sonrasında ise müşteri temsilcinizle mail atarak soruna çözüm aramaya çalıştık.Mailimize 1 gün dönüş yapıldı.Ray teslimi ile sorunun çözülüp çözülemeyeceği soruldu.Kurulum ve malzeme uyuşmazlığı sebebiyle ancak raylar teslim edildiğinde anlayabileceiğimizi ifade ettik.Beklediğimiz raylar tarafımıza 16 Kasımda yine eksik olarak teslim edildi.Çünkü ürünü 2 çekmeceli olmasına rağmen 4 takım yerine 2 takım gönderilmişti.Tekrar detaylı talepte bulunduk.Bugün itibariyle elimize ulaşan rayları uzun uğraşlar sonucu montajlarken fark ettik ki tarafımıza teslim edilen raylar montaj malzemeleri ve parçalarla bu komidinin çalışması imkansız. Bu süreç bizim yaklaşık 1 ayımızı aldı ve elimizde sinir harbiyle geçen saatlerimiz, markayı tercih ettiğimiz için alamadığımız bir hediyemiz kaldı.Şuanda da acilen iade talebi oluşturduk.Kimbilir ne zaman çözülecek

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

5 ay önce yorumlandı

Merhaba, Bu güne kadar vivense üzerinden 3847 TL değerinde alışveriş yaptım. Şunu gördüm ki ürünlerin kalitesi en düşük düzey, Buradan insanlara ürün görsellerinin başarılı gösterene kadar keşke kaliteli ürünler üretseniz. Dün akşam yemek masam geldi ve bir çok yerinin hasarlı, de monteye aykırı ve uyuşmayan yerler mevcut. Montelenme yapmak için gönderdiğiniz yardımcı kâğıt tamamen vasat ötesi. Şuan evimdeki 2500 TL lik yemek masamı resmen çöpe atmış bir para olarak görüyorum. Yemek masasının yaslanma yeri olan bir bank mevcut ve yaslandığım zaman kırılacakmış gibi gıcırdama sesi geldi. Korkumdan duvar tarafına koydum. Yemek masası arasında açıklık var ve bank ayakları farklı renkte. Güzel görseller yükleyerek insanları kandırmayın! tamamen vasat bir ürün kaliteniz var.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

6 ay önce yorumlandı

MAYIS AYINDA ALIŞVERİŞ YAPTIK YATAK ODASI SALON TAKIMI EN GEÇ TESLİM TARİHİ TEMMUZ SONU DEDİK AMA EŞYALAR AĞUSTOS 25 İNDE GELDİ AMA EKSİK PARÇALI VE KIRIK DOLAP KAPAĞI VE BİZE DENİLEN ŞEY İLK 14 İŞ GÜNÜ İÇİNDE GELİCEKTİR. BUGÜN 08.10.2020 TARİHİNDEYİZ NE GELEN VAR NE SORAN BIRAKIN ARAMALARINI BİZ BİLE ULAŞAMIYORUZ MUHAAP OLACAK KİMSE YOK!!!!!!!! VİVENSE PİŞMANLIK VE HAYAL KIRIKLIĞI SİZ SİZ OLUN SAKIN AMA SAKIN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

6 ay önce yorumlandı

Vivense’nin ana yatırımcısı Türkiye’deki yatırımlara odaklanmış en büyük özel sermaye şirketi olan Actera Group’tur. Actera’nın yatırımcıları, Kuzey Amerika, Avrupa, Uzakdoğu ve Ortadoğu merkezli emeklilik fonları, kalkınma bankaları ve devlet yatırım kurumları da dahil olmak üzere, dünyanın önde gelen büyük uluslararası kurumsal yatırımcılarıdır. TANITIM MÜTHİŞ AMA SAKIN SİPARİŞ VEREYİM DEMEYİN. OKUYUN. Sipariş Tarihi:15-08-2020 Sipariş No:a1c501865319 SİPARİŞ DETAYI Irmak 4 Kapılı 6 Raflı Çok Amaçlı DolapYD3-780 Adet: 1 (Aslında 4 kapılı 4 raflı vardı, nereye gitti bilemiyorum ama benim sitelerinde görüp istediğim buydu, yazışmalarım var) . Son parti dün (19 Eylül 2020) geldi SİPARİŞ TARİHİNE DİKKAT ve ŞİMDİ REZALETİ OKUYUN. İnternet sitelerinde 4 kapılı 4 raflı deniliyordu. Yazıştım, bir ana raf olması lazım sabit olarak ve belirtilen bu 4 raf yeri değiştirilebilirmi diye. Çünkü mantıken biri sabit 3’ü yer değiştirilebilir raf çift olmadığı için genelde olmaz. Doğruladılar. Siparişi geçtim. Ürün geldi. Açtık, önce ufak parçaları çıkarttık çünkü bayağı ağır, iki kişi zor kaldırıyordu. Malzeme ve montaj şeması üstteydi. Malzemeye baktık, 12 adet minifiks ve vidası takım olarak meydanda yoktu, ayrıca 2 de raf eksikti (biz bunu hala biri sabit 4 ayarlı raf olarak düşündük ve toplam 5 eder, sipariş başlığında yanlışlık yapılmış herhalde dedik). Minifiksleri istedim. İlgilendiler ve raflarla birlikte gönderilecek dediler. Raflar acil değil sonrada gelebilir, önce dolabı kuralım ortalıktan saçılmış malzemeler kalksın dedim ve bir hafta-on gün kadar sonra bir paket geldi. Açtım, firmanın montaj paketi dediği, daha önceki sevkiyatta gelmiş olan menteşeler, raf kulpları, vidalar vs çıktı. Bu zaten gönderilmişti dedim ve sonunda dün raflar, minifiks paketi ve SIKI DURUN montaj paketi bir daha gönderilmişti. Büyük parçaları ambalajdan çıkarttık VE EVET ŞAKA GİBİ OKUYUN ŞİMDİ. Minifikslik bağlantıya gerek yoktu hepsi geçme ve vidalamaydı. DOLAP biri sabit ve 2 çıkartılabilir raf için deliklere birlikte TOPLAM 3 RAFLIYDI. Hayret içerisinde web sitelerini açtım, 4 raflı kalkmış, yerine aynı YD3-780 koduyla 3 raflı konulmuştu ve ayrıca 6 raflı (YANİ SİPARİŞİMDEKİ GİBİ) aynı adlı bir dolap daha vardı. ŞOKE OLDUM. PEKİ BANA GELEN DOLAP NE ÖYLEYSE ? SEÇTİĞİM-YAZIŞTIĞIM VE ONAYLADIĞIM 4 RAFLI (yazışmalarım duruyor), SİPARİŞ DETAYIM 6 RAFLI, GÖNDERİLEN 3 RAFLI. GELDE BU FİRMAYA GÜVEN.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

6 ay önce yorumlandı

31 agustosta “tüm alısverıslerde ucretsız teslımat” Reklamına kanarak aldıgım koltuga sırf Şırnak/silopiye gelebılsin dıye artı 490 tl para da ödedim. 9-21 eylul teslımat tarıhlıydı fakat 22 eylülde bile hala hazırlanıyor gosterıldı.İptal ettirdim. Hıc tavsiye etmiyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

7 ay önce yorumlandı

İnsanlarla dalga geciyorlar bi masa kurulumu icin rezil ettiler bizi gönderdikleri masada defolu çıktı rezil bi magza cimere kadar yazdım Twitter üzerinden yazdım dönüş bile yapmadılar sadece parayı alana kadar ondan sonrası yoooooookkkkk

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

7 ay önce yorumlandı

Kızımın genç odasının 2 çekmecesinin vidaları büyükmüş o yüzden kurulumu olmadı ayrıca çekmecenin birininde kolu takılmadı onunda vidası küçükmüş haftalardır arıyoruz gelen giden yok kurulumu yapan adamı arıyoruz bugün geleceğim diyor oda gelmiyor. Yeni evli olduğumuz için yatağımız geldiğinde poşetten çıkarmamıştık evimizi kurarken poşetinden çıkardık yatakta sorun cıktı yırtık vardı onun içinde aradık sureniz geçmiş ama size olanak sağlayacağız dediler. Onun içinde gelen giden yok biz onları aramaktan sıkıldık bir daha Vivense'nin kapısından geçmem!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Vivense Hakkında

Vivense.com Güvenilir Bir Site Mi?

Vivense.com hem online alışverişlerde hem de showwroomları aracılığıyla yaptığı alışverişlerde müşterilerinin aklındaki acaba vivense.com güvenilir mi? sorusunu hizmet ve ürün kalitesi ile ortadan kaldırmayı başarmıştır. Ürün kalitesi ve yaygın showroomları aracığıyla sizlere en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye çapında 20 adet showroomu bulunan sitenin tedarikçi ağı tüm Türkiyeye yayılmış durumdadır.

Vivense.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Vivense.com dan alışveriş yapmak için geniş seçenekler arasından dilediğinizi beğenmek ve alışveriş sepetinize ekleyerek işlemlerinizi tamamlamaktan ibarettir. Vivense.com da birçok farklı ürün ve kampanya arasından dilediğinizi seçerek sepetinize ekleyebilir daha sonrasında sepeti onayla seçeneği ile teslimat adresinizi girerek ödeme ekranına yönlenebilirsiniz. Ödeme işlemlerinizi tamamladıktan sonra sipariş detaylarınızı görüntüleyebilirsiniz. Vivense.com da ödemelerinizi Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3,6,9 ve 12 taksit ile ödeyebilirsiniz.

Vivense.com’da Hangi Ürünler Var?

Vivense.com birçok farklı üreticinin ürünlerini sizler için bir araya getiren ve iç mimarlarının ve tasarımcılarının dizaynları sayesinde bu ürünleri de tedarikçilerine ürettiren bir firmadır. Vivense.com ürün kategorileri; oturma odası grupları, yemek odası mobilyaları, çalışma odası mobilyaları, mutfak mobilyaları ,çocuk ve genç odası mobilyaları, halı, aydınlatma ve dekorasyon ürünleridir.

Vivense Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Vivense.com anlaşmaşı kargo firmaları yerine lokal taşıyıcı partnerleri ile işbirliği yapmaktadır. Teslimat için müşterilerinden herhangi bir ücret almayan firma kurulum için 119 TL ücret almaktadır. Teslimat yaptığı firmaların daha önce mobilya kurulum işinde faaliyet göstermesine dikkat eden Vivense.com bu konuda çok hassas davranmakta ve zamanında teslimat konusuna özen göstermektedir.

Vivense.com Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Vivense.com kargo takip işlemlerinizi siparişleriniz hazırlandıktan sonra hesabınız bölümünden ve çağrı merkezi üzerinden yapılabilmektedir. Tahmini teslimat süreniz siparişinizi tamamladıktan sonra size bildirilmekte ve bu sürelere uyum için azami çaba sarfedilmektedir.

Vivense.com Şikayetleri ve Yorumları

Vivense.com gerek online satış tecrübesi gerekse showroomlarında sunduğu hizmet kalitesi ile her zaman müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Vivense.com dan alışveriş yapmadan önce vivense.com müşteri şikayetleri ve vivense.com müşteri yorumları hakkında bilgi sahibi olmak ve daha ince yaşanan sorunları öğrenmek için sitemizde vivense.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Vivense.com İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Vivense.com sipariş iptali ürünler size teslim edildikten sonra 14 gün içerisinde yazılı ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla bildirim yapılarak vivense.com teslimat şirketine yine teslim edildiği gibi demonte halde teslim edilmesi suretiyle gerçekleştirilebilir. Ürünler vivense.com’a ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde ödeme yaptığınız yöntem ile ürün bedelleri iade edilir.

Vivense.com İletişim Bilgileri Nelerdir?

Vivense.com iletişim kanalı [email protected] üzerinden atacağınız mailler ile sağlanabilmektedir. Ayrıca sosyal medya üzerinden vivense.com’u takip edebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri