Kinguin.net

Kinguin.net Yorumları

Kinguin.net Şikayetleri 2021

Kinguin.net Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok yüksek ᛫ Yorumlar(1)

Merkezi Polonya’da olan Kinguin.net dijital oyun sektöründe farklı bakış açılarını bir araya getirip tek bir platformda sunan bir e-ticaret yapısıdır.

Problem Çözüldü 👍

Kenan
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

11 ay önce yorumlandı

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Teşekkür Mesajı

Teşekkürler ilgilendiğiniz için.

Kategoriler
Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Kinguin.net Hakkında

Merkezi Polonya’da olan Kinguin.net dijital oyun sektöründe farklı bakış açılarını bir araya getirip tek bir platformda sunan bir e-ticaret yapısıdır. Kinguin.net kurucusu Viktor Romaniuk Wanli’nin amatörce başlamış olduğu oyun satma tecrübelerinden sonra, oyun pazarının hızlı bir şekilde e-ticarete yöneleceğini öngörmesiyle bu alanda yatırım yapması ve yine zaman içinde bu alanda devreye sokmuş olduğu bir çok platformu tek çatıda toplamasıyla faaliyetine başlayan Kinguin.net dijital oyun pazarında lider konumundadır. 2016 yılında Kinguin.net Türkiye pazarında Türkçe yayınlara başlamasıyla ülkemizde de söz sahibi bir pozisyona girmiştir. Dünya üzerindeki bütün alıcı ve satıcıların buluştuğu bir platform olan Kinguin.net ucuz oyun bulabilmek için çok rağbet gören bir web sitesi olma özelliğini her geçen gün güçlendirmektedir.

Kinguin.net Güvenilir Bir Site Mi?

10 milyona yakın kayıtlı üyesi bulunan ve dünyanın dijital oyun pazarında en aktif e-mağazasına sahip olan firma için akla gelen sorular arasında Kinguin.net güvenilir mi? sorusu da yer almaktadır. Kinguin.net şeffaf yapısıyla da dikkat çeken bir site. Kinguin.net her ay toplam satış rakamlarını web sitesinde paylaşmaktadır. Kinguin.net SSL sertifikası güvencesi ve Kinguin.net 3D teknolojisiyle kullanıcıların kredi kartı bilgilerini korur ve güvende tutar. Büyümesini müşterileriyle olan olumlu ilgisine borçlu olan Kinguin.net güvenilir bir web sitesidir.

Kinguin.net’te Nasıl Alışveriş Yapılır?

Alışveriş yapılabilmesi için Kinguin.net üyelik gerektiren bir web sitesidir. Kinguin.net üyesi olduktan sonra alışveriş gerçekten çok kolay ve hiç vakit kaybetmeden tamamlayabilirsiniz. Kinguin.net kayıt işlemi için sosyal medya hesaplarından da giriş yapılabilmektedir.Üye olduktan sonra ve ödemeyle birlikte kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden oyun ya da satın alınan ürün size ulaştırılmaktadır.

Kinguin.net Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Bir e-ticaret platformu olan Kinguin.net ödeme seçenekleri oldukça fazla ve bu alanda yelpazeyi sürekli geliştirmekte olan Kinguin.net, teknolojik altyapısını güçlü tutarak kullanıcılarına daha iyi hizmet sunmaktadır. Kinguin.net kredi kartı ile ödeme yapılabilen bir web sitesidir. Kullanıcılar isterlerse Kinguin.net banka transferi de kabul etmektedir. Diğer Kinguin.net ödeme yöntemleri; Kinguin.net Paypal, Kinguin.net PaySafeCard ve Kinguin.net BoaCompra.

Kinguin.net’de Hangi Ürünler Var?

Alanında zirvede bulunan Kinguin.net’de hangi ürünler bulunmaktadır? Kinguin.net Buhar, Kinguin.net Battle.net, Kinguin.net NCSoft, Kinguin.net Uplay, Kinguin.net Free2Play, Kinguin.net Xbos 360, Kinguin.net Playstation 3, Kinguin.net Playstation 4, Kinguin.net Xbox One, Kinguin.net Playstation 5, Kinguin.net Android, Kinguin.net Nintendo, Kinguin.net Epik.

Kinguin.net İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Kinguin.net Ön sipariş sistemi kullanan bir platform. Kullanıcılar Kinguin.net iptal işlemleri Ön siparişlere 3 gün kalaya kadar yapılabilmektedir. Kinguin.net Müşteri Koruması özelliğine sahip siparişlerde ürün anahtarı gelmediği müddetçe iptal işlemi yapılabilmektedir. Satın alınan hiçbir ürün için üyelere, Kinguin.net iade yapmamaktadır. Kinguin.net iade için geçerli şartlar Kinguin.net web sitesinde bulunan hizmet sözleşmelerinde bulunmaktadır.

Kinguin.net Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Gelbaba1.com'da yapılmış, dijital oyun sektöründe yer alan firmalar ile ilgili kullanıcı değerlendirmeleri arasında Kinguin.net şikayetleri ve yorumları da yer almaktadır. Çok kısa sürecek gelbaba1.com üyeliği ile sizler de yorum ve şikayetlerinizi gelbaba1.com'da geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz.

Kinguin.net İletişim Bilgileri Nerdir?

Kinguin.net iletişim için üyeler, web sitesi üzerinde bulunan form ya da 24 saat ulaşılabilen canlı destek hattından faydalanabilirler. Üyeler, blog ve Kinguin.net Sosyal Medya hesaplarından da siteyi takip edebilirler.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri