Lookadiköy

Lookadiköy Yorumları

Lookadiköy Şikayetleri 2021

Lookadiköy Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok yüksek ᛫ Yorumlar(1)

2013 yılında online alışveriş sitesi olarak faaliyetlerine başlamış olan Lookadikoy.com, daha sonra Kadıköy’de ilk mağazasını açmıştır. Bir süre sonra Lookadikoy.com yine Kadıköy’de 2. mağazasıyla da müşterilerinin hizmetine girmiştir. Lookadikoy.com kadın giyim üzerine kurgulanmış olsa da çok az Lookadikoy.com Erkek ürünü de bulunmaktadır. Ama Lookadikoy.com’a Kadın giyim sitesi olarak bakmak yanlış olmayacaktır.

Problem Çözüldü 👍

11 ay önce yorumlandı

Lookadiköy'den sweatshirt aldım, iade etmek istedim muhattap bulamadım, bulduğum muhattap iade etmek istememle alakalı çok ilgisiz, alakasız ve kötü bir üslupla konuştu. Anlam veremedim. Anladığım kadarıyla genç heyecanlı arkadaşlar da, biz de müşteriyiz kardeşim, velinimet deil miyiz ne zaman değişti bu işler?

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Teşekkür Mesajı

🙏🏻

Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Lookadikoy.com Hakkında

2013 yılında online alışveriş sitesi olarak faaliyetlerine başlamış olan Lookadikoy.com, daha sonra Kadıköy’de ilk mağazasını açmıştır. Bir süre sonra Lookadikoy.com yine Kadıköy’de 2. mağazasıyla da müşterilerinin hizmetine girmiştir. Lookadikoy.com kadın giyim üzerine kurgulanmış olsa da çok az Lookadikoy.com Erkek ürünü de bulunmaktadır. Ama Lookadikoy.com’a Kadın giyim sitesi olarak bakmak yanlış olmayacaktır.

Lookadikoy.com Güvenilir Bir Site Mi?

Lookadikoy.com kadın giyim konusunda kendine has bir tarzı ve portföyü olan bir web sitesidir. Lookadikoy.com bir çok e-ticaret platformuyla partnerlik yaparak bu portföyü daha da genişletmeye devam etmektedir. Lookadikoy.com güven sorununu aşabilmek için Lookadikoy.com kapıda ödeme yöntemiyle de satış yapmaktadır. Lookadikoy.com kredi kartı çekimlerinde 128 Bit SSL sertifikası güvencesiyle müşterilerinin kart bilgilerini korur ve güvenli bir alışveriş sağlar. Bütün bu özellikleri değerlendirdiğimizde Lookadikoy.com güvenilir bir web sitesidir.

Lookadikoy.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Kullanıcıların alışverişlerini yapabilmesi için Lookadikoy.com üyelik gerektirmeyen bir yapıya sahip. Lookadikoy.com kullanıcısı beğendiği ürün ya da ürünleri sepete ekle yöntemiyle birleştirip topluca ödemelerini yapabilir ve alışverişini tamamlar. Özellikle üye olmayan Lookadikoy.com kullanıcılarının ödeme öncesi karşılarına çıkacak formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaları gerekiyor.

Lookadikoy.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Kadıköye’de bulunan 2 mağazasının yanısıra Lookadikoy.com e-ticaret platformu olarak hangi ödeme seçeneklerini sunmaktadır? Lookadikoy.com kredi kartı ile ödeme almaktadır. Eğer kullanıcı dilerse Lookadikoy.com kapıda ödeme yöntemiyle de ödeme alabilmektedir. Lookadikoy.com kapıdan ödeme sadece nakit olarak yapılabilmektedir.

Lookadikoy.com’da Hangi Ürünler Var?

Kendine has tarzı ve portföyü olan Lookadikoy.com’da hangi ürünler bulunmaktadır? Kadın giyim üzerine faaliyet gösteren Lookadikoy.com’daki ürün başlıkları; Lookadikoy.com Aksesuar, Lookadikoy.com Alt Giyim, Lookadikoy.com Üst Giyim, Lookadikoy.com Dış Giyim, Lookadikoy.com Elbise, Lookadikoy.com Tulum.

Lookadikoy.com Hangi Kargo İle Çalışıyor?

150 TL ve üstü alışverişlerde Lookadikoy.com ücretsiz kargo hizmeti sunmaktadır. Peki Lookadikoy.com anlaşmalı kargo firmaları hangileridir? Lookadikoy.com Aras Kargo ile çalışmaktadır. Bazı bölgelerde farklı kargo şirketi seçeneği de bulunmaktadır.

Lookadikoy.com Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Lookadikoy.com kargo takibi için site üzerinde bulunan Sipariş takibi menüsünden detaylı bakılabilmektedir. Lookadikoy.com kargo takip numarası ile kargo firmalarının sayfalarından da sorgulama yapılabilir ve Lookadikoy.com kargom nerede? sorusuna yanıt bulunabilir.

Lookadikoy.com İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Lookadikoy.com iade için kullanıcıların 1 hafta süresi bulunmaktadır. Lookadikoy.com İade için gerekli şartlar internet sitesinde bulunmaktadır. Lookadikoy.com iade edilen ürünlerin bedeli, teslimat gerçekleştikten sonraki 10 gün içerisinde yapmaktadır.

Lookadikoy.com Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Şikayetlerinizi ve yorumlarınızı firma bazında yapabileceğiniz, ürün ve hizmetler hakkında da düşüncelerinizi aktarabileceğiniz yeni tüketici dayanışma alanınız gelbaba1.com'da Lookadikoy şikayetleri ve yorumlarına da rastlayabilirsiniz. Firma ürün ve hizmetleri hakkında yapılan yorumlarla fikrinizi netleştirebilir, kendi deneyimlerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Lookadikoy.com İletişim Bilgileri Nerdir?

Kullanıcılar, Lookadikoy.com iletişim için [email protected] mail adresinden ya da Lookadikoy.com web sitesi üzerinde bulunan Lookadikoy.com mobil hattını arayarak sağlayabilirler.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri