Netsiparis.com

Netsiparis.com Yorumları

Netsiparis.com Şikayetleri 2021

Netsiparis.com Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

Arslan Bilgisayar olarak 1996 yılında başlayan serüven 2003 yılında Netsiparis.com olarak devam etmiş ve bugünlere gelmiştir. Netsiparis.com bu zaman zarfında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her e-ticaret firmasının öncelikli sorunu olan güven sorununu çözmüş bir platformdur. Netsiparis.com 50.000’in üzerinde ürün ve sayıları 10 binleri bulan üyeleriyle pazarda dikkat çeken bir online alışveriş sitesi olmakla kalmayıp, ürün yelpazesini her geçen gün çeşitlendirmektedir.

7 ay önce yorumlandı

buradan sunlux xl-9522 barkod okuyucu aldım 2 ayda arızalan dı gönderdim 1 ay onlarda kaldı hiçbir şey yapmadan tekral bana gönderdiler alışveriş yaparken böyle yerlerden lütfen uzak durun birde alay ettiler üstüne üstelik

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Netsiparis.com Hakkında

Arslan Bilgisayar olarak 1996 yılında başlayan serüven 2003 yılında Netsiparis.com olarak devam etmiş ve bugünlere gelmiştir. Netsiparis.com bu zaman zarfında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her e-ticaret firmasının öncelikli sorunu olan güven sorununu çözmüş bir platformdur. Netsiparis.com 50.000’in üzerinde ürün ve sayıları 10 binleri bulan üyeleriyle pazarda dikkat çeken bir online alışveriş sitesi olmakla kalmayıp, ürün yelpazesini her geçen gün çeşitlendirmektedir.

Netsiparis.com Güvenilir Bir Site Mi?

25 senelik birikimi ile pazarda büyük bir kitleye ulaşmayı başarabilen Netsiparis.com bu başarısını müşterileriyle olan doğru ilişkisine borçludur. Güven konusu e-ticaret sektöründe aşılması zor bir engeldir. Peki Netsiparis.com güvenilir mi? Netsiparis.com Yapısal anlamda olgunlaşmış, aynı zamanda teknolojisine yatırım yaparak kullanıcılarının güvenli alışveriş yapmasını da sağlamış bir platformdur. 128 Bit Comodo SSL sertifikası güvencesinde ve Netsiparis.com 3D Secure teknolojisi güvenli alışveriş yapılmasını sağlamaktadır. Hem Yapısal hem de Teknik anlamda Netsiparis.com güvenilir bir web sitesidir.

Netsiparis.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Netsiparis.com üye olmadan alışveriş yapılabilen bir web sitesi değil. Kullanıcılar dilerlerse web sitesinde belirtilmiş sosyal medya hesaplarından da Netsiparis.com üzerinden alışveriş yapabilmektedir. Üye girişi yapıldıktan sonra Netsiparis.com seçilen ürün ya da ürünleri sepete ekle ve alışverişi bitir butonuyla ödeme ekranına geçilir ve sipariş ödeme sonrası tamamlanır. Netsipariş.com’dan nasıl ürün satın alabilirim? sorunuza siteden ilk alışverişiniz sırasında çok kolay bir şekilde yanıt bulabilirsiniz.

Netsiparis.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Bir e-ticaret platformu olan Netsiparis.com kredi kartı ile ödeme almaktadır. Ayrıca Netsiparis.com Banka transferi ile de ödeme alabiliyor. Netsiparis.com kullanıcılarının banka transferlerinde alıcı olarak Arslan Bilgisayarı yazmaları gerekmektedir. Netsiparis.com Banka hesap bilgileri web sitesi üzerinde bulunmaktadır.

Netsiparis.com’da Hangi Ürünler Var?

Sayıları 50000’i geçen ürün çeşitliliği ve Üyelerine sağladığı avantajlı fiyatlarla pazarda önemli bir aktör olan Netsiparis.com’da hangi ürünler bulunmaktadır? Netsiparis.com ürünlerin anabaşlıkları; Netsiparis.com Bilgisayar, Netsiparis.com Yazıcı Tarayıcı, Netsiparis.com Barkod Ürünleri, Netsiparis.com Telefon, Netsiparis.com Elektronik, Netsiparis.com Dekorasyon, Netsiparis.com Beyaz Eşya, Netsiparis.com Kozmetik, Netsiparis.com Giyim, Netsiparis.com Takı Mücevher, Netsiparis.com Müzik Aletleri, Netsiparis.com Saat, Netsiparis.com Gözlük, Netsiparis.com Kırtasiye, Netsiparis.com Hediyelik Eşya.

Netsiparis.com Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Netsiparis.com Aras Kargo ile çalışmaktadır. Netsiparis.com Kargo ücreti 7TL + KDV’dir. Netsiparis.com teslimatları Resmi tatiller harici hergün yapılmaktadır. Netsiparis.com kargo süresi ise 1 ile 3 iş günü arasında değişiyor. Netsiparis.com anlaşmalı kargo firması ile gönderileinizi kısa sürede alır ve sorunsuz takip edebilirsiniz.

Netsiparis.com Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Kullanıcılar, Netsiparis.com kargo takibi için Aras Kargo tarafından düzenli olarak e-posta ya da sms yoluyla bilgilendirilirler ya da Netsiparis.com kargo takibi için hesaplarının içinde bulunan siparişlerim sekmesinin detaylarından da takip edebilirler. Netsiparis.com kargom nerede? sorusuna bu yöntemler ile kolayca yanıt bulabilirsiniz.

Netsiparis.com İade Koşulları Nelerdir?

Netsiparis.com iade için web sitesinde bulunan şartlara uyulması halinde, fatura tarihinden sonraki 7 gün içinde yapılabilmektedir.

Netsiparis.com Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Netsiparis şikayetleri ve müşteri yorumları gelbaba1.com kalitesi ve sadeliği ile sizlerle. Gelbaba1.com'da şikayetleriniz ve yorumlarınız hiç olmadığı kadar değerli.

Netsiparis.com İletişim Bilgileri Nerdir?

Netsiparis.com iletişim için [email protected] mail adresine e-posta yoluyla ya da Netsiparis.com web sitesinde bulunan danışmanlık formu yoluyla yapılabilmektedir. Ayrıca Netsiparis.com sabit telefon numarası ve Netsiparis.com sosyal medya hesapları site üzerinde bulunmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri