Tonguç Mağaza

Tonguç mağaza Yorumları

Tonguç mağaza Şikayetleri 2021

Tonguç mağaza Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok yüksek ᛫ Yorumlar(1)

2017 yılında kurulmuş olan  tonguç mağaza,  ders çalışmayı bir zorunluluk halinden çıkarmayı hedeflemiş ve çok kısa bir süre içerisinde yoğun bir talep ile sektörde adından oldukça söz ettirmiştir.

2 hafta önce yorumlandı

Herşey için teşekkürler tonguç akademi

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Tongucmagaza Hakkında

2017 yılında kurulmuş olan  tonguç mağaza,  ders çalışmayı bir zorunluluk halinden çıkarmayı hedeflemiş ve çok kısa bir süre içerisinde yoğun bir talep ile sektörde adından oldukça söz ettirmiştir. Yoğun sınav dönemlerini zorlu bir süreç olmaktan çıkaran, anlaşılması göreceli olarak zor kabul edilen birço konuyu ve dersi öğrenciler için keyifli ve anlaşılır hale getiren  tongucmagaza, uzman kadrosu ve tecübeli öğretmenleri ile orta okul ve liseliler için ders kitapları aynı zamanda sınavlara hazırlık kitapları sattışı yapmaktadır.  tongucmagaza.com online alışveriş sitesi üzerinden kolay ve güvenilir şekilde alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Tongucmagaza Güvenilir Bir Site Mi?

tongucmagaza güvenilir mi tongucmagaza.com sitesi güvenli mi? sorularının cevaplarını ve tongucmagaza hakkında daha birçok detaylı bilgiyi bulacağınız gelbaba1.com sitemizde en güncel ve detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Daha önce site üzerinden alışveriş yapan kişilerin deneyimleri ile merak ettiğiniz aklınıza takılan birçok konuya açıklık getirebilirsiniz.

Tongucmagaza’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

tongucmagazadan nasıl alışveriş yaparım? tongucmağaza alışveriş sitesi olarak tasarlanmış basit ve anlaşılır bir e-ticaret sitesidir. üyelik ve adres gibi işlemlerinizi tamamladıktan sonra satın alacağınız ürün ya da ürünleri sanal sepetine ekleyerek ödeme sayfasına ilerleyecek ve buradan da sizden istenilen bilgileri girerek alışverişinizi güvenle kolaylıkla tamamlayabileceksiniz.

Tongucmagaza Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

tongucmagaza.com ödeme yöntemleri ile satın alacağınız ürünleri birçok farklı seçenek ile tamamlayabilirsiniz. tongucmagaza kredi kartı ile ödeme, tongucmagaza taksit ile ödeme, tonguz magaza banka kartı ile ödeme, tongucmagaza havale/eft ile ödeme, ya da tonguc mağaza kapıda ödeme yöntemlerinden dilediğinizi seçerek alışverişlerini güvenle yapabilirsiniz.

Tongucmagaza’da Hangi Markalar ve Ürünler Var?

tongucmagaza online alışveriş sitesi içerisinde birçok alanda kitaplar satın alabilir, sınavlara hazırlık kitaplarına erişebilirsiniz. tonguç TYT, tonguç AYT, tonguç LGS, tonguç sınalara hazırlık setleri, tonguç lise 1 ders kitapları, tonguç lise 2 ders kitapları, tonguç lise 3 ders kitapları, tonguç lise 4 ders kitapalrı, tonguç ortaokul ders kitapları  gibi ürünler satın alabilirsiniz.

Tongucmagaza Hangi Kargo İle Çalışıyor?

tonguç mağaza anlaşmalı kargo firması yurtiçi kargodur. Satın almış olduğunuz ürünleri  tonguç mağaza anlaşmalı kargo firmaları ile en geç 3 gün içerisinde adresinize teslim etmektedir.

Tongucmagaza Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

tonguç mağaza kargo takibi  için ürünlerinizi kargoya verdikten sonra iletişim adreslerinize tonguç mağaza kargo takip numarası göndermektedir. kargo takip numaranız ile web siteleri üzerinden sipariş takip kısmından gönderi sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Tongucmagaza İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

tonguç mağaza iptal işlemi için ürünleriniz henüz kargoya verilmediği taktirde işlemlerinizi yapabilirsiniz. tonguç mağaza iade ve değişim işlemleri için müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Tongucmagaza Şikayetleri ve Yorumları

tonguçmağaza şikayetleri ve yorumları hakkında gerçek deneyim sahibi kişilerin mesajlarını gelbaba1.com sitemizden okuyabilirsiniz. tongucmagaza.com hakkında yorum ve şikayetlerinizi sizler de gelbaba1.com sitemize yazabilirsiniz.

Tongucmagaza İletişim Bilgileri Nerdir?

tongucmagaza müşteri hizmetleri ile her türlü sorun öneri istek ve şikayetleriniz için bağlantı kurabilirsiniz. tonguc magaza iletişim bilgileri için [email protected] adresi ile iletişim kurabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri