Dekopasaj

Dekopasaj Yorumları

Dekopasaj Şikayetleri 2021

Dekopasaj Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(6)

Dekopasaj.com hakkında ilk akla gelen kullanılmış mobilya ve dekor ürünlerinin alınıp satıldığı bir platform olduğudur. Eski sahiplerinin gereksiz gördüğü ve elden çıkarmak istediği bu tür ürünler yeni sahiplerinin evlerinde ya da iş yerlerinde belki de bahçelerinde yeni bir anlam kazanıyor ve Dekopasaj.com sitesi hakkında kullanıcıları tarafından olumlu düşünceler giderek yaygınlaşıyor.

4 ay önce yorumlandı

12 Ekimde koltuk aldım 600 tl. Teslim edilmedi ve bildirdim.Mail ile satıcının iptal ettiği söylendi.Kısaca toplam 1,5 ay geçti paramı geri alamadım.Sakın alışveriş yapıp paranızı kaptırmayın.Suç duyurusunda bulunacağım.Mal yok milletten para çarpıyorlar.Tam mahkemelik,hiç muhattap yok yada böyle bir firma yok

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

5 ay önce yorumlandı

1440 tl’lik ürün aldım, satıcı satışı iptal etti , 9 Ekimde iptali gerçekleştireceğiz diye mail geldi, 19 Ekim 2020’de aradığımda hala satış gerçekleşmemişti. Bugün ayın 26’sı hala geri ödemem yapılmadı. Mahkemeye verilmesi gereken firma

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

11 ay önce yorumlandı

Dekopasaj ikinci el ev eşyaları için çok uygun bir site. Fiyatlar iyi ve ürünlerde asla kırık dökük şeyler değil. Satıcılar dürüst davranıyor. Tercih ediyorum bende evde kullanmadığım eşyaları dekopasajdan satıyorum

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

10 ay önce yorumlandı

1 yıldır el oyması eski model berjer arıyordum komik fiyata dekopasajda buldum aldım boyadım kılıflarını değiştirdim verniğini yaptım evimin havası değişti. ba yıl dım. iyi ki böyle uygulamalar var ve daha da artar

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

11 ay önce yorumlandı

Beğendiğim birkaç parça ürünü mağaza fiyatlarının çok altına aldım ve evimde değerlendirmediği yemek masamı bu uygulama ile sattım. Satarkenki güzel yanı atıyorum 1000 tl fiyat belirlediğiniz bir ürüne 200 tl olur mu diye abuk sabuk teklifler değilde max %25 altında teklif verilebiliyor olması. Letgo'da bu nedenle ürünü ilandan çekniştim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

11 ay önce yorumlandı

sosyal medya hesaplarında çıkan reklemlarla siteye girdiğinizde çıkan şeyler birbirinden farklı 2, el çok harika bir kültür ama bizim ülke daha anlayamadı bunu. millet artık kullanmadığını satıyor bizimkiler çöpe atsan olcak şeyleri satıyor...

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Dekopasaj.com Hakkında

İkinci el mobilya ve dekor ürünlerinin alıp satılabildiği güvenilir ve hızlı sonuç alınabilen platformların sınırlı olması nedeniyle uygun fiyata uygun müşteri bulmak oldukça zordur. dekopasaj.com alışveriş sitesi bu konudaki açığı en güzel ve verimli şekilde doldurmak için çalışmalarını sürdürmektedir. İkinci el eşyaların daha iyi satış deneyimi ile doğru ürünlerin doğru müşterilere ulaştırılmasında kaliteli bir aracılık hizmeti oluşmaktadır. Dekopasaj Türkiye’de kullanılmış mobilyaların alınıp satıldığı bir numaralı internet sitesi olmayı hedeflemektedir.

Dekopasaj.com Güvenilir Bir Site Mi?

Dekopasaj güvenli mi? Bu konu kullanılmış ürünlerini satanlar ve bu ürünlere teklif verenler açısından merak edilen bir durumdur. Site aracılığı ile yapılan satış ve alış işlemlerinde finansal işlem güvenliği ve sorumluluğu Dekopasaj.com’a aittir. Ürünlerin iade edilme ihtimalini göz önünde tutarak 48 saat alıcının ödediği tutarı satıcının hesabına geçirmez ve sistem güvenli bir şekilde hem satıcıyı hem de alcıyı korur. dekopasaj.com güvenilir mi? İkinci el ürünlerin kullanılmışlık ve hasar durumuna göre değişen kriterler belirlenerek site aracılığı ile şeffaf bir şekilde alıcıların görmesi sağlanmıştır. Dekopasaj.com güvenilir bir yapı ile hizmet vermektedir.

Dekopasaj.com’dan Nasıl Alışveriş Yapılır?

Dekopasaj.com’dan ürün satın almak için sitede yer alan satıcı ve alıcı bilgilerini eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Dekopasaj’dan üye olarak ya da üye olmadan ürün alabilirsiniz. Dekopasaj.com alışveriş konusunda güvenliği ve dürüstlüğü temel alan bir anlayışı benimsemektedir. Dekopasaj, alıcıdan tahsil ettiği ödemeyi bir havuz hesapta bekletir. Ürünün tesliminden sonra, 48 saat içerisinde alıcı iade talebi oluşturmadığı takdirde ödeme satıcının hesabına aktarılır. 48 saatlik iade süresi dolduktan sonra Dekopasaj'ın hizmet bedeli kesilerek satıcının hesabına parayı aktarır. Dekopasaj.com tarafından ödemenin yapılabilmesi için profilinde isim, soyisim ve IBAN numarasının kayıtlı olması gerekmektedir. Dekopasaj’da nasıl ürün satın alabilirim? konusuna açıklık getirdikten sonra, dekopasaj.com’da nasıl ürün satılır? sorusuna da yanıt aramaya çalışalım. ‘’Evden sat’’ ya da ‘’Depodan sat’’ seçeneğiyle konsinye hizmetlerinden faydalanmak için pazara ürün çıkarılabilir. Evden sat seçeneğinde ücretsiz bir şekilde ilan oluşturulur, ilan kriterlere uygunsa 24 saat içerisinde sitede yayınlanır. Ürün satıldığında sitenin ya da kendinizin nakliye imkanları ile gönderebilirsiniz. Evden sat seçeneğinde dekopasaj.com %25 oranında hizmet bedeli alır. Depodan sat ile yine evden sat prosedürü işler, devamında ürün teslim alınarak dekopasaj depolarına götürülür. Sonrasında ürün en doğru şekilde siteye yüklenecektir. Dekopasaj, konsinye hizmetini kullanarak satılan üründen %50 oranında hizmet bedeli almaktadır.

Dekopasaj’da Hangi Markalar ve Ürünler Var?

Dekopasaj.com markalar kategorisinde Mudo Concept, Ikea, Doğtaş, Tepe Home, Kervan, Enza, Lazzoni gibi tanınmış markaların ürünlerini bulmak mümkündür. Dolap, masa, koltuk, sandalye, yatak, aydınlatma ve birçok tamamlayıcı ürün seçeneğini Dekopasaj.com ürünleri arasında bulabilirsiniz.

Dekopasaj Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Dekopasaj nakliye hizmeti veren bir firmadır. Sitede satılan ürünler genellikle mobilya tarzı cüsseli ürünler olduğu için Dekopasaj.com nakliye hizmeti ile müşterilerine ürünlerini göndermektedir. Bunun dışında daha küçük boyutlu ürünlerin ulaştırılması noktasında Dekopasaj anlaşmalı kargo firmaları (ya da nakliye şekli) sepetin onaylanması sırasında karşınıza çıkacaktır. Dekopasaj kargo fiyatları bir başka deyişle Dekopasaj nakliye ücreti alıcı tarafından ödenmektedir.

Dekopasaj Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Dekopasaj kargom nerede veya Dekopasaj kargo ne zaman gelir? sorularının yanıtları kargo firmaları ile klasik gönderim yapan firmalara göre biraz değişiklik göstermektedir. Dekopasaj siparişimin ulaşması ne kadar zaman? alır sorusuna site şu şekilde cevap vermektedir; Genellikle siparişin İstanbul adresine ulaşması satıcının uygunluğu, bulunduğun teslimat ilçesine bağlı olarak 20 iş günü zaman alabilir. Diğer belirtilen illere ayda 1 teslimat sağlamakta

Dekopasaj Şikayet ve Yorumları

Dekopasaj kullanıcı yorumları ile Gelbaba’da site hakkında fikir sahibi olmak isteyenlere destek olabilir, Dekopasaj.com müşteri şikayetleri ile kullanılmış ürünlerini almak ya da satmak isteyenlere fikir verebilirsiniz. Dekopasaj yorumları ve Dekopasaj şikayetleri insanlara her alanda olumlu katkıda bulunacaktır. Gelbaba dekopasaj sayfasında yapılan müşteri yorumlarını ve şikayetlerini yakından inceleyebilirsiniz.

Dekopasaj İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Dekopasaj iptal ve iade koşullarında dikkat eteniz gereken konu aldığın ürünün teslimatından sonra 48 saat içinde iade talebinde bulunmanızdır. Ancak Dekopasaj iade talebi yalnızca ürün ilanındaki gibi çıkmadığında, belirtilmeyen bir hasar olduğunda kabul edilmektedir. Dekopasajda ürün satıcısına geri gönderildikten sonra para iadesi yapılmaktadır. İadeler alıcıya tamamen ücretsizdir.

Dekopasaj İletişim Bilgileri Nelerdir?

Dekopasaj.com iletişim yöntemleri arasında sitenin telefon numarası ve sorularınıza yazılı cevap bulabileceğiniz soru sorma ekranı bulunmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri