Milenastil

Milenastil Yorumları

Milenastil Şikayetleri 2021

Milenastil Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

Merkezi İstanbul Tekstilkentte bulunan Milena Stil muhafazakar giyim alanında uzmanlaşmış butik işletmeciliği yapan bir yapıdır. Milena Stil hazır giyim ürünlerini kadınların hem iş hem de sosyal hayatta kullanabilecekleri modelleriyle buluşturmaktadır.

1 ay önce yorumlandı

Ürünler kalitesiz ben değişim için elbise gönderdim bir aydır mesajlarima bakmıyorlar sadece oyalıyorlar ürün kargoda ürün şubede ürün yola çıktı gibi mağdurum

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Milena Stil Hakkında

Merkezi İstanbul Tekstilkentte bulunan Milena Stil muhafazakar giyim alanında uzmanlaşmış butik işletmeciliği yapan bir yapıdır. Milena Stil hazır giyim ürünlerini kadınların hem iş hem de sosyal hayatta kullanabilecekleri modelleriyle buluşturmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alan bir yapıya sahip olan Milena Stil sosyal medya hesaplarını takip eden 300 bin kullanıcısıyla bunu başarmış görünüyor. Milena Stil markası her geçen gün daha fazla ilgi görmekte ve büyüme yolunda Milenastil.com web sitesi ile dünyaya kapılarını aralayan bir butik olarak dikkat çekmektedir.

Milena Stil Güvenilir Bir Site Mi?

Online alışveriş refleksinin artması ile birlikte çoğalan birçok online alışveriş sitesi içerisinde muhakkak ki kötü niyetli ya da az korunan siteler bulunmaktadır, yada kredi kartı kullanmayan güven sorununu aşamayan kullanıcılar için Milena Stil kapıda ödeme seçeneği ile kullanıcılarının bu sorununu çözmüş bir butik işletmesi. Daha önce de belirttiğimiz gibi Milena Stil müşteri memnuniyetine fazlasıyla önem veren bir yapı. Bu doğrultuda politikalar uygulayan Milena Stil güvenilir bir işletme olduğunu en azından kendisini takip edenlere ispatlamış. Milena Stil kredi kartı çekimlerinde ya da kişisel bilgilerin saklanması esnasında web sitesini Rapid SSL sertifikası ile korumaktadır. Güçlü ve etkin altyapısıyla Milenastil.com güvenilir bir web sitesidir.

Milena Stil’de Nasıl Alışveriş Yapılır?

Kullanıcılar dilerlerse Milena Stil mobil uygulamaları ile alışveriş yapabilirler. Bunun dışında Milena Stil online alışveriş platformu milena.com web sitesi üzerinden, kullanıcılar sepete ekleme modeli ile seçtikleri ürün ya da ürünleri bir sepette toplarlar. Seçme işlemi bittikten sonra Milena Stil alışverişi tamamla seçeneği ile kullanıcıları üye giriş ekranına yönlendiriyor. Kullanıcılar, Milena Stil üyeliksiz devam et seçeneği ile devam edebilirler ya da Milena Stil üyesi olabilirler bu aşamadan sonra. Her halükarda Milena Stil müşterisi fatura ve iletişim bilgilerini gireceği bir form doldurmalıdır. Bu süreç tamamlandıktan sonra site kullanıcıları Milena Stil ödeme ekranına yönlendirmektedir.

Milena Stil Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Sitenin güvenilirliğini arttırarak ve bütün kullanıcılara ulaşabilmek adına Milena Stil kapıda ödeme seçeneğini sunuyor. Peki bunun dışında Milena Stil ödeme seçenekleri nelerdir? E-ticaret platformu olan Milena Stil kredi kartı ile ödeme kabul ediyor. Bunun dışında eft ya da havale yolu yapılarak, Milena Stil banka transferi seçeneğini de sunmaktadır. Milena Stil banka transferlerinin Meryem Alpaslan adına yapılması gerekmektedir.

Milena Stil’de Hangi Ürünler Var?

Milena Stil muhafazakar hazım giyim uzmanlığında faaliyet göstermektedir. Peki Milena Stil ürünleri nelerdir? Milena Stil’de ne tür kıyafetler bulunur? Milena Stil ürünlerine kategorik olarak bakmak gerekirse; Milena Stil Üst Giyim, Milena Stil Alt Giyim, Milena Stil Elbise, Milena Stil Tulum, Milena Stil kombinler, Milena Stil Dış giyim, Milena Stil Şal & Eşarp olarak sayabiliriz.

Milena Stil Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Kullanıcıların Milena Stil alışveriş tutarı, 200 TL ve üzerinde olması durumunda Milena Stil ücretsiz kargo hizmeti veriyor. Standart Milena Stil kargo ücreti ise 10 TL olan Milena Stil anlaşmalı kargo şirketi hangisidir? Milena Stil PTT kargo ile çalışmaktadır.

Milena Stil Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Alışveriş sonrası kullanıcılar teslimata dair doğru bilgilendirmeye önem vermektedir. Bunu bilen Milena Stil müşteri memnuniyetini esas alan bir yapı olduğundan web sitesinde bulunan Milena Stil kargo takibi ve Milena Stil sipariş takibi sekmelerinden Milena Stil kargom ne zaman gelir? diye soran kullanıcılarını düşünmüş. Milena Stil kargo takibi sekmesine Milena Stil sipariş numarasının girilmesi yeterli olmaktadır.

Milena Stil İade Koşulları Nelerdir?

Milena Stil sipariş iptali işlemi için Milena Stil siparişinin henüz kargoya verilmemiş olması gerekiyor. Milena Stil cayma hakkını kullanmak isteyen alıcılar için 14 gün süre vermektedir. Milena Stil ürün değişimi ise stok durumuna göre yapılabiliyor. Milena Stil stok durumu ürünlerin detaylarında bulunmaktadır.

Milena Stil Şikayetleri ve Yorumları

Milena Stil, Gelbaba1.com'da yer alan muhafazakar hazır giyim kategorisindeki pek çok firmadan birisidir. Milena stil yorumları ve şikayetleri için gelbaba1.com web sitesini ziyaret edebilir, bu firmadan alışveriş yaptıysanız sizler de deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Milena Stil İletişim Bilgileri Nelerdir?

Kullanıcılar E-posta ile iletişime geçmek istiyorlar ise Milena Stil iletişim e-postası [email protected]’dur. Milena Stil iletişim sekmesinde bulunan Milena Stil mobil hat üzerinden destek alınabiliyor. Ayrıca Milena Stil iletişim formu üzerinden yapılan başvurular da en kısa sürede değerlendirilmektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri