Mng Turizm

Mng turizm Yorumları

Mng turizm Şikayetleri 2021

Mng turizm Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(1)

Mng Turizm 1999 yılında MNG HOLDİNG bünyesinde kurulan ve tur operatörü olarak faaliyet gösteren A grubu seyahat acentesidir. Sektörde çok uzun yıllardır var olan Mng Turizm sektöründe kaliteli ve öncü köklü firmalardan biridir.

11 ay önce yorumlandı

28. Mart. 2020 tarihinde Corona virüs mücbir sebebi nedeniyle turumu iptal ettim ve ödediğim 1.900 TL nin iadesini talep ettim. 1 ayı geçmesine rağmen henüz ödemem gerçekleşmedi. MNG Turizm müşteri temsilcisine ulaşmak bir dert derdimi anlatamamam başka bir dert

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Mng Turizm Hakkında

Mng Turizm hakkında bilmemiz gereken en önemli konulardan biri de Uluslararası Havayolları Taşıyıcıları Birliği üyesi olmasıdır. Türkiye’nin bir çok yerinde satış ofisi ve tatil acentesi olan firma Mngturizm.com sitesi üzerinden de yurdun dört bir yanındaki müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca bir çok yabancı tur operatörü firmasının türkiye müşteri ilişkileri departmanını da kendi bünyesinde yönetmektedir.

Mngturizm.com Hizmetleri Nelerdir?

Mngturizm.com bayram turları oldukça tercih edilen hizmetirinin başında gelmektedir. mngturizm yurtdışı otelleri dünyanın dört bir yanında ziyaretçilerine uygun fiyatlar sunarken, yurtiçi otellerde erken rezervasyon fırsatı vermektedir. Bünyesinde turlar, uçak biletleri, ve sadece otel de satın alabileceğiniz mngturizm.com yurtdışı turlar için her zaman ziyaret edilen acentedir.

Mngturizm.com’dan Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Web sayfalarını ziyaret ettiğimizde aradığını hizmeti size uygun tarih ve bölgede seçip dilerseniz online olarak satış sayfasından yapabilirsiniz. Dilerseniz de incelediğiniz hizmeti mngturizm.com müşteri hizmetlerini arayarak telefon üzerinden rezervasyon hizmetini tamamlayabilirsiniz.

Mngturizm.com Erken Rezervasayon Nasıl yaparım?

Yaz turizmi için kışın son aylarında başlayan erken rezervasyon fırsatları için web sayfasını ara sıra kontrol etmek yıl boyunca hayalini kurduğunuz tatil için daha ekonomik fırsat sunar. mngturizm erken rezervasyon yapmak için internet adresinden ileri tarihli olarak gitmek istediğiniz bölgede oteli seçip neredeyse çoğu zaman yarı fiyatına erken rezervasyonunuzu gerçekleştirmeniz mümkün.

Mngturizm.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Mngturizm ödeme seçenekleri tüm müşterileri düşünerek tasarlanmış bir alt yapıya sahiptir. Tüm kredi kartlarına taksitle ödeme yapabileceğiniz gibi, nakit olarak da tatilinizi veya uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Mngturizm.com otelde ödeme gibi seçeneklerle müşterilerini memnun etmeyi amaçlamış köklü bir firmadır.

Mngturizm.com Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

mngturizm.com rezervasyon iptali için mutlaka firma yetkilileriyle, tatilinizin süresi başlamadan iletişime geçmeniz verdiğiniz ücreti geri alabilmeniz için oldukça önemlidir. mngturizm.com rezervasyon iptal şartları almış olduğunuz hizmetlerde farklılık göstereceği için hizmeti alırken tatil detaylarını dikkatle incelemenizi her zaman öneririz. mngturizm.com rezervasyon değişikliği yapmak da oldukça basit firma yetkilileriyle iletişime geçerek isteklerinizi hemen gerçekleştirmeniz mümkün.

Mngturizm.com Müşteri Şikayetleri?

Mükemmel müşteri deneyimi anlayışı gereği mngturizm.com müşteri şikayetlerini her zaman titizlikle inceleyen ve çözüm için uğraşan bir anlayışla çalıştığını her fırsatta belirtmektedir. Müşterilerine uluslararası standartlarda hizmet vermek amacıyla mngturizm.com şikayet birimi bulunmaktadır. Gelbaba.com mngturizm için şikayet ve beğenilerinizi yazmanız ve daha kısa sürede çözüm almanız için büyük bir fırsat.

Mngturizm.com İletişim Bilgileri Nelerdir?

Müşterilerine hem acente hem web sayfası üzerinden hizmet veren mngturizm.com iletişim bilgilerine web sayfalarını ziyaret ederek ulaşmanız mümkün. Çağrı merkezi ise 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri