Tatil Sepeti

Tatil sepeti Yorumları

Tatil sepeti Şikayetleri 2021

Tatil sepeti Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(27)

Tatil Sepeti 2002 yılında temelleri atılan 2004 yılından itibaren 50 milyonun üzerinde ziyaretçi sayısı ile Türkiye'nin en önemli turizm operatörlerinden biridir. Online satışta yurtiçi operatörler arasında önemli bir yere sahip olan Tatilsepeti.com 2009 yılında dünyanın en büyük otel tedarikçilerinden Expedia ile anlaşarak yurt dışı tatil satışlarına da başlamıştır.

11 ay önce yorumlandı

Hakkınızı bilir hakaret etmeden savunursanız hakkınızı alırsınız arkadaşlar. Ben zaten iptal paketi satın almıştım para da hesabıma yattı.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

9 ay önce yorumlandı

Tatilimi iade garantili almıştım tabii ki ama bazı firmalar iade sigortalı olanları bile iade etmediklerini biliyorum. Tatilsepeti bizi hiç yormadı, iademizi yaptı gayet memnunum. Bir daha bir daha buradan tatilimi alırım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Sevgili tur operatörleri bu kötü günler elbet geçer ama sizin tutumunuz unutulmaz, en azından ben unutmayacağım. Milletin virüs yüzünden pisikolojisi bozulmuş bir de sizin rezervasyonları iptal etmemeniz için attığınız taklalara kafa yoruyorlar...

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

30 Mart promosyon benelüx Paris turumu malum dünyayı tehdit eden corona virüsü tehlikesini sebep göstererek iptal etmek istedim hatta ücret iadesi yapmayın ben onun yerine başka bir rezervasyon yapayım dedim. Bunun karşılığında aldığım cevap iptal edemiyoruz olunca ben de sinirlendim ve görüşmenin sonunda çalışan bana nereye şikayet ederseniz edin dedi. Ben de yasal merciler başta olmak üzere tüm platformlarda şikayetimi dile getireceğim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Ocak ayında mayıs ayı için 2 gece 3 günlük çeşmede tatil satın aldık ve virüs sebebi ile ertelemek istiyoruz. Bu erteleme talebi için ödediğimiz fiyatın 3-4 katını talep ediyorlar. Yani bilmem farkında mısınız ama ülkede şehirlerarası yolculuk yasak bu nasıl bir haraç kesme yöntemidir anlamış değilim!!!!!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 ay önce yorumlandı

Tatil sepeti yeterli kontenjan olmadığı halde oda satıp ücreti aldı,otele gittiğimizde öğrendik ki 4 oda olduğunu bildikleri halde bizi arayıp bilgi verme gereği bile duymamışlar. Üstüne durumu bilmediğimiz için 2 kişi daha ekledik gruba toplamda 4 kişi odasız kaldı. Bu aşamada 10 tane şikayet kaydı oluşturduk ama hala bir geri dönüş yok. Buarada tatil bitti hala bir geri dönüş yok. Herhangi bir aksilikte karşınızda kimseyi bulamıyorsunuz. Ancak kendiniz ararsanız tekrar şikayet kaydı oluşturuyorsunuz yine de cevap yok. Tatilsepetinin sitesine girip fiyat bile bakmayın paranızla rezil olursunuz, tatiliniz rezil, stresli ve perişan geçer. Gerçekten buraya dizi dizi küfür yazmak istiyorum ama terbiyem müsade etmiyor. Bu kadar kötü çalışan bir şirket görmedim. Bu olayın da peşini bırakmayacağım heryerde bu rezilliği paylaşacağım ki kimse bizim gibi parasıyla rezil olmasın.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

7 ay önce yorumlandı

Firma bu konuda hiçbir birimi ile yapıcı değil ve çözüm üretmiyor. Tatil için bir daha tatil sepetini kesinlikle tercih etmeyeceğim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

7 ay önce yorumlandı

Erken rezervasyon yaptığımız otel kapanınca bizi farklı bir otele yönlendiren Tatilsepeti sonrasında aradaki fiyat farkını tarafımıza ödemedi. İlk rezervasyon yaptırdığımız otelin gecelik fiyatı 200 TL daha pahalıydı. Bu konuda yardım istemekten sıkıldı ve artık her platformda şikayet edeceğim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

7 ay önce yorumlandı

Green paradise Beach otele 14-18 Eylül 2020 tarihleri arasında rezervasyon yaptırmak için Tatil Sepeti'ni aradım ve odanın opsiyonladığını söylediler ve ertesi gün 12-1 arası havale yapmam için hesap numarası verdiler. Bugün parayı yatırdığımda otelde yer olmadığı konusunda dönüş dahi yapılmadı ben tekrar aradığımda istediğim günler için rezervasyon yapılmadığını askıda kaldığını söylediler. Ben eğer gitseydim kapıda kalacaktım. Güvenilirlik sıfır. Benim müsait günümü yaktılar. Paramıda hafta içinde iade edeceklerini söylediler ben başka oteller için yer ayırtacağımı bunun için paramın iade edilmesi gerektiğini söyledim hiçbir şekilde yardımcı olmadılar

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

7 ay önce yorumlandı

tatilsepeti.com üzerinden coreltravel tarafıbdan Palmet Beach Resort Otele tatile gittim. İlkgün Anabina haricinda yanbina var. Burasının odalarının anabina ile hiçbir alakası yok . Yan binada klimanın nem suyu banyonun küvetine tavandan akıtılıyor. Tavan nemli duvarlar ,yatak ,çarşaf nemli. Klima kontrolü yok direkt bağlanmış. Nem içinde soğuktan ve nemden ayrıca klimanın bakterili virüslü suyunda uyumanız imkanız. Cihazlar bozuk. 4 oda değiştirdik. Saatlerce tamirat yapıldı. Yinede anabinadan normal oda verilmedi. Yoğun şikayetimiz üzerine 2. gece normal oda verildi. Biz şikayetlerimize devam ettik. 4. günde biz ikinci 3 günlük uzatma için oda satın almıştık. Çıkışgiriş işlemleri yapılmıştı. Odayı derhal boşaltmamızı istediler. Oda kalmamış bizim odayı daha yüksek fiyata satmışlar. Bu arada içicek kısım sorumlusu Serkan bey elemanı eşime sözlü saldırıda bulunmuştu. Bizim heberimiz olmadan hem suçlu hem güçlü olarak odayı boşalttırdılar. Can güvenliğimiz için kabul etmek zorunda kaldık. Zaten bu arada otelin sahilinde bir kişi ölmek üzereydi. Daha sonra öldüğünü öğrendik. İyice psikolojimiz bozuldu. Hak etmedikleri halde bir gece ücreti iade edilmedi.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Tatil Sepeti Hakkında

Turizm sektörü gibi şartların zor rekabetin yüksek olduğu bir iş kolunda elde ettiği başarılı grafik sayesinde 2013 yılında Londra merkezli yatırım fonu Bancroft Private Equity’den yatırım alarak büyümesini hızlandırmıştır. tatilsepeti.com en geniş ürün seçeneği, en doğru bilgi, en uygun ödeme koşulları ve müşteri odaklı satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle bir tatil sitesinden beklediklerinin de ötesinde, bir tatil alışverişi deneyimi sunma misyonuyla faaliyetlerine devam etmektedir. Tatil Sepeti’nde sizler için de birbirinden farklı tatil önerileri bulunuyor. Eğer tatilinizi henüz planlamadıysanız Tatil Sepeti’ndeki önerilere bir göz atabilirsiniz.

Tatilseepeti.com Hizmetleri

Türkiye’de tatil deyince akla ilk gelen isimlerden olan tatilsepeti.com yurtiçi otelleri, yurtdışı otelleri konusunda birbirinden farklı destinasyonlarda birbirinden keyifli konaklama seçenekleri sunuyor. Tatilsepeti.com bayram turları seçeneklerinde de oldukça iddialı. kısa bayram tatillerini sevdiklerinizle keyifli ve eğlenceli anlara dönüşmesine aracılık yapan tatilsepeti.com acenteleri veya direkt web sayfaları üzerinden tatilinize karar verebilirsiniz. Erken rezervasyon ve havalanı transferi hizmeti de sunmaya başlayan tatilsepet.com müşterilerinin konforlu tatili için bir çok detaylı hizmet vermektedir.

Tatilsepeticom’dan Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Tatilsepeti.com rezervasyon yapmak için web sayfasında yer alan "Kayıt Ol" bağlantısına tıklayıp üyelik bilgilerinizi girerek kaydınızı yapın. Sayfanın sol tarafındaki "Tatil Ara" bölümünden istediğiniz özelliklerdeki, sayısız tatil seçeneğini inceleyebilirsiniz. ‘’Detayları incele’’ bölümünden seçtiğiniz otel ya da turlarla ilgili ayrıntıları görebilirsiniz. ‘’Soru sor’’ kısmından Hakkında daha detaylı bilgi almak istediğiniz tatil seçenekleriyle ilgili soru sorabilir, tatil danışmanınızdan kısa sürede yanıt alabilirsiniz. "Rezervasyon Yap" kutucuğunu kullanarak dilediğiniz tarih aralığı ve kişi sayısı için satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.Bu süreçlere ek olarak, planladığınız tatil öncesinde beklenmedik iptal durumlarına hazırlıklı olmak için, 10 TL’den başlayan fiyatlarla "Erken Rezervasyon Güvence Paketi" satın alabilir ve tesise giriş gününüzün 72 saat öncesine kadar rezervasyonunuzu koşulsuz ve kesintisiz iptal edebilirsiniz.

Tatilsepeti.com Erken Rezervasyon

Tatilsepet.com erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilmek oldukça kolay. Erken rezervasyon nedir dersek İleri tarihli planladığınız tatiller için sezon öncesi satın alma işlemi olarak tanımlayabiliriz. Tatilsepeti erken rezervasyon sorgulama işlemleriniz için web sayfasını kullanabilir, müşteri hizmetleriyle görüşebilir ya da size yakın tatilsepeti.com acenteleri ile görüşebilirsiniz. Kampanyalardan yararlanabilmek için web sayfalarını sık sık kontrol etmenizi öneririz.

Tatilsepeti.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Tatilsepeti.com ödeme seçenekleri arasında, kredi kartı ile nakit veya taksit imkanı sunmaktadır. Ayrıca BKM express ve banka kartı ile tatilsepeti.com banka kartı ile ödeme oldukça tercih edilen ödeme yöntemlerinden biridir. Tatilsepeti.com otelde ödeme seçenekleri anlaşmalı olduğu bazı otellerde geçerlidir.

Tatilsepeti Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Tatilsepeti.com rezervasyon iptali için müşteri hizmetleriyle görüşerek haklarınızı öğrenebilir ve işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. tatilsepeti rezervasyon değişikliği yapma seçeneğini kullanarak aslında tatilinizi iptal etmek yerine farklı bir tarihle değiştirebilmeniz de mümkün. Tatilinizi satın alırken rezervasyon değişikliği ve iptali hakkında bilgi almanız rezervasyon iptal sigortalı tatil ve turları seçmeniz olası aksiliklerin önüne geçmektedir.

Tatilsepeti.com Müşteri Şikayetleri

Gelbaba1.com üzerinden müşteri yorumlarını inceleyerek müşteri şikayet ve memnuniyetlerini okuyabilirsiniz. Tatilsepeti.com şikayet değerlendirme birimleriyle yapacağınız görüşmede sorunlarınızı bildirip çözüme kavuşturmanız da mümkün. Müşterine yurtiçi ve yurtdışında her zaman en iyi hizmeti sunmak için çabalayan tatilsepeti.com müşteri memnuniyetine önem veren vizyonuyla çalıştığını belirtip, kendilerini tercih eden misafirlerine her zaman çözüm odaklı yaklaştıklarını ifade ediyor.

Tatilsepeti.com İletişim Bilgileri Nelerdir?

Tatilsepeti.com iletişim bilgilerine web sayfaları üzerinden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi ve acente telefon numaralarının yer aldığı tatilsepeti iletişim adresleri web sayfalarında güncel şekilde yer almaktadır. Firmanın e-mail adresi şu şekildedir. [email protected]

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri