Mobile Canyon

Mobile canyon Yorumları

Mobile canyon Şikayetleri 2021

Mobile canyon Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

Dijitalleşen hayatlarla beraber yönelimlerin de değiştiği dünyada bir çok kişinin işlemlerini artık mobil cihazlar ile yaptığı günümüzde Mobilecanyon.com mobil oyun sektöründe bulunmak isteyenlere profesyonel destek sağlayan bir yapı ve onun web sitesidir. Mobilecanyon.com müşterilerine sunmuş oldukları destekle ve ürün yelpazesiyle, hiç yazılım bilgisi olmadan da yatırım yapılabilecek bir alan sunmaktadır.

sa

4 ay önce yorumlandı

Oyunu satın alana kadar herşey güzel . Para yattıktan sonra müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansız. Ürünü ise eksik teslim ediyorlar. Kazıklanmak isteyen denesin. codecalyon.com da 10 dolarlık oyunu 1000 tl ye satıyorlar. Dikkat

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Mobilecanyon.com Hakkında

Dijitalleşen hayatlarla beraber yönelimlerin de değiştiği dünyada bir çok kişinin işlemlerini artık mobil cihazlar ile yaptığı günümüzde Mobilecanyon.com mobil oyun sektöründe bulunmak isteyenlere profesyonel destek sağlayan bir yapı ve onun web sitesidir. Mobilecanyon.com müşterilerine sunmuş oldukları destekle ve ürün yelpazesiyle, hiç yazılım bilgisi olmadan da yatırım yapılabilecek bir alan sunmaktadır.

Mobilecanyon.com Güvenilir Bir Site Mi?

Mobilecanyon.com merkezi Rusya’da olan bir platform. İstanbul ve İzmir’de geliştirme ofisleri bulunan Mobilecanyon.com güvenilir bir web sitesi midir? Mobilecanyon.com yapısı itibariyle aslında kullanıcılarının en büyük sorununu çözen bir yapı. Yani Mobilecanyon.com e-ticaret platformu olarak ürününü gösterir, geliştirir ve hazır bir şekilde sunar ama gerisinin artık kullanıcının pazarlama satış performansıyla ilgili bir konu olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Mobilecanyon.com lisanslı ürünleri kullanıcılarıyla paylaşır ve kullanıcılar da uygulama olarak GOOGLE üzerinden yüklerler. Lisanssız ürünler bu şekilde yüklenemez. Bunun dışında alışverişlerde Mobilecanyon.com kredi kartı çekimlerini SSL sertifikası güvencesiyle kart bilgilerini şifreleyerek bankalara gönderir ve işlem bitince de siler.

Mobilecanyon.com’de Nasıl Alışveriş Yapılır?

Mobilecanyon.com online alışveriş sitesi ama diğer e-ticaret platformlarından farklı bir yapısı var. Çünkü diğer e-ticaret şirketlerinde ürünü alıp hayatınıza devam etmek gibi bir durum var ama burada bu böyle değil. Aslında kullanıcılar Mobilecanyon.com üzerinden alışveriş yaparken belirli bir süreç yaşayarak ilerleyecekler. Peki mobilecanyon.com’da nasıl alışveriş yapılır? Süreç yönetimini içinde barındıran satın alma işlemi esnasında Mobilecanyon.com üyelik yapılması zorunlu bir platform. Kullanıcılar dilerlerse danışarak dilerlerse web sitesindeki bilgilerden tatmin olarak satın aldıkları ürün ya da hizmetleri bir sepette toplar ve ödeme sonrası sipariş tamamlanır. Tekrarlamak lazım bu süreç boyunca Mobilecanyon.com destek ekibiyle beraber çalışılmak zorunda o yüzden iletişim bilgilerinin doğru ve tam girilmesi son derece önemli.

Mobilecanyon.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Ulslararası bir yapıya sahip Mobilecanyon.com online alışveriş yapılabilen bir site ve doğal olarak bir e-ticaret şirketi. Mobilecanyon.com kredi kartı ile ödeme harici başka bir ödeme yöntemi kabul etmemektedir. Kullanıcılar dilerlerse Mobilecanyon.com taksitlendirme imkanı da sunuyor. Bu taksitlendirme 12 aya kadar çıkabiliyor.

Mobilecanyon.com’de Hangi Ürünler Var?

Pazarda güçlü bir aktör olan ve bu gücünü profesyonel çalışmalarına borçlu olan Mobilecanyon.com’da hangi ürünler vardır? Mobilecanyon.com ürünlerinin bulunduğu web site üzerinden kullanıcılar dilediklerini tercih edip seçebilirler. Mobilecanyon.com destek ekibi kullanıcılara 6 ay ücretsiz danışmanlık hizmeti verirler. Mobilecanyon.com danışmanlık haricinde ürün geliştirme süreçlerini de yönetmektedir. Kullanıcılar yapmak istedikleri değişiklikleri destek ekibiyle paylaşır ve Mobilecanyon.com ürün geliştirme süreci bu şekilde başlar. Mobilecanyon.com destek ekibi ürünleri 2 gün içerisinde hazırlama taahhüdü de vermektedir. Gerekli testlerden sonra Mobilecanyon.com oyunu hazırlar ve kullanıcın Google hesabına yükler. Oyunun ismi ve değişiklikler gibi bütün özellikler kullanıcılar karar verir.

Mobilecanyon.com İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Mobilecanyon.com iptal işlemi için ürün satın alındıktan sonra Mobilecanyon.com destek ekibiyle görüşülüp gerçekleştirilebilmektedir.

Mobilecanyon.com Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Mobilecanyon şikayetleri ve yorumları gelbaba1.com içerikleri arasında yer almaktadır. Kullanıcıların mobilecanyon hakkındaki görüşlerini özgürce paylaştıkları bu platforma üye olarak sizler de düşüncelerinizi diğer üyeler ile paylaşabilirsiniz.

Mobilecanyon.com İletişim Bilgileri Nerdir?

Mobilecanyon.com iletişim kanalları içerisinde en etkin kullanılanı web sitesi üzerinden bağlanılabilen Mobilecanyon.com WhatsApp destek hattı üzerinden olmaktadır. Kullanıcılar dilerlerse Mobilecanyon.com e-posta adresi [email protected]’a e-mail atarak da iletişime geçebilirler. Satış ekibiyle destek ekibine ait ayrı WhatsApp destek numaralarını da Mobilecanyon.com iletişim sekmesinde bulunmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri