Gaming.gen.tr

Gaming.gen.tr Yorumları

Gaming.gen.tr Şikayetleri 2021

Gaming.gen.tr Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(1)

10 yılı aşan birikimi ile, önceleri kurumsal firmalarla çalışan ve daha sonra hedef pazarını ve stratejisini değiştirerek dijital oyun pazarının aktörlerini düşünen, onlara göre tasarlayan bir platform olan Gaming hakkında yenilikçi stratejisi ile başarıyı sağlamış bi yapı diyebiliriz.

1 ay önce yorumlandı

Taksit seçenekleri hiçbir yerde yok ben mi göremiyorum diye tüm sayfaya baktım ama yok alttak taksit seçenekleri ne tıklayınız diyor ama öyle bir seçenek yok Lütfen bana o sitenin resimli anlatımı yapmanızı rica ederim

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Gaming Hakkında

10 yılı aşan birikimi ile, önceleri kurumsal firmalarla çalışan ve daha sonra hedef pazarını ve stratejisini değiştirerek dijital oyun pazarının aktörlerini düşünen, onlara göre tasarlayan bir platform olan Gaming hakkında yenilikçi stratejisi ile başarıyı sağlamış bi yapı diyebiliriz. Peki Gaming kimin? Gaming Beta Oyun Teknoloji Anonim Şirketi öncülüğünde faaliyet gösteren bir işletme. Platform e-ticaret pazarına Gaming.gen.tr web sitesiyle açılmıştır ve Gaming online satış pazarında da başarılı olacağını göstermektedir.

Gaming.com.tr Güvenilir Bir Site Mi?

Gaming garanti kapsamında sunmuş olduğu ürünlere 24 ay garanti vermektedir. Tamamen orijinal ürünleri bulunan Gaming distribütörlüğünü yapmış olduğu lider firmalarla çalışmaktadır. Pazarın bilinen ve her geçen gün daha da büyüyen Gaming markası güvenilir bir markadır. Ama online satış için sadece bu tabi ki yeterli değildir. Gaming.gen.tr web sitesi güvenilir bir site midir? Gaming güvenli alışveriş yapılabilmesi için gerekli altyapıya sahip. Gaming kredi kartı çekimlerinde, sitesini 256 bit SSL sertifikası ile güvenli alışveriş imkanı sağlamaktadır. Bütün bu özellikler ışığında Gaming güvenilir bir web sitesine sahip diyebiliyoruz.

Gaming’de Nasıl Alışveriş Yapılır?

Gaming üyelik zorunluluğu olan bir web site değil ama Gaming üyelerinin bazı avantajlı uygulamaları da oluyor. Gaming sepete ekleme modeli ile çalışan bir sisteme sahip. Gaming ürünleri kullanıcılar tarafından seçilip bir sepette toplandıktan sonra benzerlerinden farklı olarak iletişim ve ödeme bilgilerinin girildiği tek bir ekran çıkıyor. Gaming ödeme seçeneği sonrası ödeme ile birlikte Gaming siparişi tamamlanıyor.

Gaming Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Gaming banka transferi işlemlerinde kullanıcıların açıklama kısmına sipariş numarasını belirtmesi işlemlerin daha hızlı ve sağlıklı ilerlemesini sağlamaktadır. Peki banka transferi harici Gaming ödeme seçeneği nedir? Gaming kredi kartı ile de ödeme alan bir siteye sahip. Gaming taksit seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiler web sitesinde bulunmaktadır.

Gaming’de Hangi Ürünler Var?

Birçok tedarikçi ile çalışan Gaming ucuz ve kaliteli ürünleri ile dikkat çeken bir platform. Peki Gaming ürünleri nelerdir? Gaming kategorik ürünleri; Gaming Hazır Sistemler, Gaming Bilgisayar Bileşenleri, Gaming Çevre Birimleri gibidir. Gaming popüler ürünleri ise; Gaming Anakart, Gaming İşlemci, Gaming Ekran kartı, Gaming ram, Gaming SSD, Gaming Hard Disk, Gaming kasa, Gaming Güç kaynağı, Gaming Monitör, Gaming Klavye, Gaming Mouse olarak sayabiliriz.

Gaming Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Gaming kargo ücreti almayan bir yapı. Kullanıcılar dilerlerse ürünlerini Gaming depolarından kendileri de alabiliyor. Peki Gaming hangi kargo şirketi ile çalışıyor? Gaming anlaşmalı kargo şirketi Yurtiçi kargo ile teslimatlarını 2 günde gerçekleşmektedir.

Gaming Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Her online alışveriş alıcısını gibi Gaming web sitesi kullanıcıları da muhakkak ki Gaming kargom nerede? sorusunun cevabını bilmek ister. Gaming alışverişleri sonrası kullanıcılara gönderilen Gaming takip numarası ile Yurtiçi Kargodan sorgu yapılabilir. Ayrıca Gaming üyeleri Gaming hesaplarının içinde bulunan siparişler sekmesi içinden Gaming kargo takibini yapabilmektedir.

Gaming İade Koşulları Nelerdir?

Gaming sipariş iptalleri, ürün henüz kargoya verilmemişse Gaming destek menüsünden yapılabiliyor. Gaming cayma hakkı için gerekli süre ise 14 gündür. Gaming ürün iadesi süreçleri için online başvuru yapılabiliyor.

Gaming Şikayetleri ve Yorumları

Gelbaba1.com'da aradığınız tüm markaların ürün ve hizmetleri hakkında yazılmış gerçek müşteri deneyimlerini bulabilirsiniz. Gaming yorumları ve şikayetlerini takip ederek firmanın ürün ve hizmetleri hakkında fikir sahibi olabilir, sizler de görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Gaming İletişim Bilgileri Nelerdir?

İstanbul merkezli Gaming müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas. Gaming sosyal medya hesaplarını 25 bin kullanıcı takip etmektedir ve her türlü talep ve öneri dikkate alınmaktadır. Gaming müşteri hizmetleri ekipleri hafta içi 09:00 – 18:00 arası kullanıcılara destek olmaktadır. Gaming iletişim e-posta adresi ise [email protected]

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri