Tatildukkani.com

Tatildukkani.com Yorumları

Tatildukkani.com Şikayetleri 2021

Tatildukkani.com Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yüksek ᛫ Yorumlar(1)

Okan Tütünçim tarafından kurulan ONP Turizm Yatırımları LTD ŞTİ bünyesinde 2013 yılında kurulmuştur. turizm sektöründe faliyet gösteren tatildukkani.com hakkında misafirlerinin beklentilerini karşılayan en iyi hizmeti en uygun fiyatla sunmayı hedefleyen alanında lider bir turizm şirketi ve acentesi diyebiliriz.

9 ay önce yorumlandı

Sektörün önde gelen bilindik operatörlerinin bir çoğundan daha kaliteli hizmet veriyorlar. Özellikle müşteri temsilcilerinin geçen sonbaharda termal otellerle ilgili yönlendirmeleri ile 3 aile düşündüğümüz otelden vazgeçip tavsiye ettikleri oteli tercih etmiştik, çok da iyi yapmışız. Ben hala tatildukkanı sitesine bakmadan son kararımı vermem. İşallah şu virüs belasından da bu yaz kurtulmuş oluruz da millet kafa dağıtacak tatil ihtiyacını karşılar.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Tatildukkani.com Hakkında

Aynı zamanda İstanbul Bağdat Caddesinde de acentesi bulunan tatildukkani.com müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir. Yurt İçinde 1000 farklı tesis Kıbıs’ta ise 50 üzerinde tesis için konaklama uçak bileti ve transfer hizmeti sunmaktadır. Kalite standartlarında müşteri memnuniyetinin ilk sırada olduğunu ifade eden tatildukkani.com yatırımlarını gün geçtikçe arttırmaktadır.

Tatildukkani.com Hizmetleri

Tatildukkani.com bünyesinde yurtiçi otelleri, yurtdışı otelleri, uçak bileti, havaalanı transfer gibi farklı hizmetler sunmaktadır. tatildukkani.com bayram turları gibi kısa süreli tatillerde uçak bileti transfer ve konaklama paketlerinde oldukça güzel fırsatlar sunuyor.

Tatildukkani.com Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Tatil.com rezervasyon yapabilmek için web sayfaları üzerinden tur veya tatilinizi seçip ödeme yaparak ya da almak istediğiniz hizmete karar verip müşteri hizmetlerini arayarak da gerçekleştirmeniz mümkün. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak daha önce yaptığınız rezervasyonlarınızı da sorgulatabilirsiniz.

Tatildukkani.com Erken Rezervasyon

Tatildukkani.com erken rezervasyon hakkında birbirinden farklı ve cazip seçenekler sunmakta. Dilerseniz tam tur bir tatil paketi alabilir dilerseniz yalnızca uçak bileti bakabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatları ve daha nice güzel fiyatlar için tatildukkani.com sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

Tatildukkani.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Tatildukkani.com ödeme koşulları müşterilerin talepleri doğrultusunda oluşturulmuş şekildedir. tatildukkani.com kredi kartı ile ödeme en çok tercih edilen ödeme seçeneklerinin başında gelmektedir. Yine de müşterilerin isteği üzerine otelde ödeme seçeneği de anlaşmalı olduğu bazı otellerde geçerlidir.

Tatildukkani.com Rezervasyon iptali Nasıl Yapılır?

Bir çok turizm şirketinde olduğu gibi bazı tatil fırsatları iptal seçeneği olmaksızın satılmaktadır ve müşteriler bu fırsatı satın alırken bunu kabul etmiş sayılır. Tatildukkani.com rezervasyon iptali yapabilmeniz için satın almış olduğunuz tur paketinde iptal sigortası yaptırmış olmanız gerekmektedir. Rezervasyon iptali için en doğru bilgiyi tatildukkani.com üzerinden iletişime geçerek öğrenmeniz doğru olacaktır.

Tatildukkani.com Müşteri Şikayetleri

Tatildukkani.com şikayetleri için sizlere hizmet vermekte olan gelbaba1.com’u kullanmanız bizi çok mutlu edecektir! Tatildukkani.com için tüm görüş öneri ve şikayetlerinizi bize yazarak düşüncelerinizin çok fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Tatildukkani.com İletişim Bilgileri Nelerdir?

Web sayfaları üzerinden tüm iletişim bilgilerini veren tatildukkani.com ayrıca 7/14 çağrı merkezi hizmeti vermektedir. Tatildukkani.com müşteri hizmetleri numarası üzerinden rezervasyon işlemlerinizi yapabilir, tatilinizi satın alabilir ve yaşadığınız her türlü sorun için yardım talep edebilirsiniz. Diğer tüm sorunlarınız için [email protected] adresinden yetkiler ile görüşmeniz mümkün.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri