Kanal D

Kanal d Yorumları

Kanal d Şikayetleri 2021

Kanal d Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(1)

2018 yılından beri Demirören Holding bünyesinde faaliyet gösteren Kanal D, Türk televizyonculuk yolculuğuna 1993 yılında Doğuş holding ile başlamış, 1994 yılından 2018 yılına kadar Doğan Holding markası olarak devam etmiştir.

1 yıl önce yorumlandı

Tamam bunu bütün kanallar yapıyor ama ben sanırım en çok Kanal D izliyorum o yüzden bu kanalda gözüme batıyor. Süüürekli reklam, reklam arası dizi izliyoruz. Yani dizinin son sahnesini izleyeceğiz 23 dakika reklam 40 sn dizi ve bitiş. Böyle şey olur mu ya gerçekten, gına geldi Fairy'sinden bebek bezinden...

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Kanal D Hakkında

2018 yılından beri Demirören Holding bünyesinde faaliyet gösteren Kanal D, Türk televizyonculuk yolculuğuna 1993 yılında Doğuş holding ile başlamış, 1994 yılından 2018 yılına kadar Doğan Holding markası olarak devam etmiştir. haber editörü Mustafa Aşçıoğlu olan Kanal D'nin genel yayın yönetmeni Murat Saygı'dır. 2009 yılında Türkiye'nin en çok izlenen televizyon kanalı unvanını kazanan kanal D, bu başarısını 2021 yılı itibariyle de elinde bulundurmaktadır.  Tüm Avrupa ülkelerine Türkçe yayın yapan Euro D, Kanal D'nin yurtdışındaki şubesidir. Kanal D HD yayın yapan ilk Türk analı olarak yerini almış ve Kanal D internet sitesi kanald.com.tr web sitesi ile de sanal ortamda yerini almıştır. Kanal D web sitesi dışında diğer sosyal medya platformlarında da aktif olarak takip edilebilen kanalın Twitter'da 1,5 milyona yakın takipçisi bulunmaktadır.

Kanald.com.tr'ye Nasıl Üye Olunur?

Takipçiler Kanal D web sitesine üye olarak da yayınlarını takip edebilmektedir. Kanal D ücretsiz üyelik imkanı sunan bir web sitesidir. Kanald.com.tr'ye nasıl üye olabilirim? diye merak eden takipçileri için oldukça basit bir sürecin kendilerini beklediğini söyleyebiliriz. Kanal D aboneliği mail adresi girilerek ve şifre oluşturularak kolayca tamamlanabilir. Ayrıca Kanal D üyeliği ya da bir başka deyişle kanald.com.tr web sitesine giriş facebook ile bağlanılarak da yapılabilmektedir. Kanald.com.tr üyeliği ile; izlemeye kaldığın yerden devam et, kendi içerik listeni oluştur ve sana özel eşleştirme ile önerileri keşfet özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Kanald.com.tr'de Üyelik Nasıl İptal edilir?

Kanald.com.tr üyelik iptali kullanıcılarının dilediği zaman kolayca yapabilecekleri bir işlemdir. Üye’nin üyeliğini iptal etmesi halinde Kanal D ile paylaştığı kişisel verileri kanuni yükümlülükler ve işleme amaçlarının devam etmesi halleri saklı kalmak suretiyle Kanal D tarafından silinir ve yok edilir. Kanal D Google Play, Kanal D App Gallery ve Kanal D App Store sanal marketleri üzerinden Kanal D mobil aplikasyonları indirilebilir ve yine bu aplikasyonlar silinerek bir nevi üyelik iptal işlemi yapılabilir.

Kanal D İçerikleri Nelerdir?

Kanal D en çok izlenen diziler ve programları ile tarihsel sürecinde her zaman rekabet koşullarını belirleyen bir kanal olmuştur. Kanal D yayın akışı ile tüm programlarını web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Kanal D ana haber ile başlamak gerekirse platformun pek çok içeriği saymaya başlayabiliriz. Kanal D programları; Şarkılar Bizi Söyler, Çok Güzel Hareketler 2, Neler Oluyor Hayatta, Gelinim Mutfakta, Arda İle Omuz Omuza, Arda'nın Mutfağı, Konuştukça. Yayın hayatı boyunca en çok izlenen dizileri izleyicileri ile buluşturan Kanal D dizileri arasında ilk olarak Türk Televizyonlarının en uzun soluklu dizilerinden olan Arka Sokakları sayarak başlayabiliriz. Kanal D Camdaki Kız yeni dizisi olarak tanıtımlarına başlanmıştır. Kanal D Sadakatsiz, Hekimoğlu yeni bölümleri oynayan diziler dışında tekrar bölümleri devam eden Yaprak Dökümü ve Aşk-ı Memnu gibi dizileri de yayınlamaktadır.

Kanal D Müşteri Hizmetleri

Kanal D iletişim bilgileri kanald.com.tr web sitesinde detaylı bir şekilde belirtilmiştir. Alo D hattı olarak adlandırılan Kanal D müşteri hizmetleri telefonu, Kanal D dizi ve programları ile ilgili görüş ve önerileriler için [email protected] mail adresi, Kanal D internet sitesi ile ilgili görüşler için [email protected] mail adresi ve Kanal D açık adres bilgileri bulunmaktadır.

Kanal D Şikayet ve Yorumları

Tüm ulusal kanalların ve gazetelerin takipçileri ve üyeleri Gelbaba1.com platformunda özgürce değerlendirmeler yapabilmektedir. Kanal D yorumları ve Kanal D şikayetleri bu anlamda Gelbaba.com'daki yerini almış bulunmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri