Halsa Yatak

Halsa yatak Yorumları

Halsa yatak Şikayetleri 2021

Halsa yatak Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok yüksek ᛫ Yorumlar(1)

İsveç Mobilyacılar Birliği üyesi Hälsa Sängar AB markası olan Hälsa İskandinav tasarımlarıyla İsveç uyku kültürünün birleşimi sonucu oluşan, sağlam ve dayanıklı olmasının yanı sıra sanatsal işçilik gerektiren mobilya markasıdır. Hälsa mobilya kültürünü kendi kültürüyle harmanlamış kaliteli ürünler üreten bir yapı. Hälsa uykunuzun konforlu ve rahat olmasını sağlayan çizgileriyle gerçekten farkını hissettiren bir marka.

4 ay önce yorumlandı

Ben hayatımda böyle rahat yatak görmedimde duymadımda. ürünlerinin hepsi doğal, baya yün, pamuk, ipek kullanıyorlar. Acayip güzel yatakları var. sizde yatak alcağınız zaman halsaya uğramadan almayın. İsveç malıymış bide. o yüzden güven sorunu yaşamayın derim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Halsayatak.com.tr Hakkında

İsveç Mobilyacılar Birliği üyesi Hälsa Sängar AB markası olan Hälsa İskandinav tasarımlarıyla İsveç uyku kültürünün birleşimi sonucu oluşan, sağlam ve dayanıklı olmasının yanı sıra sanatsal işçilik gerektiren mobilya markasıdır. Hälsa mobilya kültürünü kendi kültürüyle harmanlamış kaliteli ürünler üreten bir yapı. Hälsa uykunuzun konforlu ve rahat olmasını sağlayan çizgileriyle gerçekten farkını hissettiren bir marka. Hälsa mağazaları ile girmiş olduğu Türkiye pazarında Halsayatak.com.tr web sitesi ile de daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen bir platform. Halsayatak.com.tr mağazaları; Hälsa Masko, Hälsa Masko 2, Hälsa Skyland-Hom Design Center, Hälsa Etiler, Hälsa Akbatı

Halsayatak.com.tr Güvenilir Bir Site Mi?

Kurumsal yapısıyla ve dünyanın önde gelen mobilya markalarından biri olması sebebiyle Hälsa güvenilir bir firma. Özellikle Hälsa ürün kalitesi ve satış sonrası desteği ile de bu güveni hakkettiğini göstermektedir. Peki bu firmanın e-ticaret platformu olan Halsayatak.com.tr güvenilir bir web sitesi midir? Halsayatak.com.tr kredi kartı çekimlerinde altyapısını sağlam kurmuş bir site. SSL sertifikası güvencesiyle müşterilerinin kart bilgilerini şifreli bir şekilde bankalara gönderen Halsayatak.com.tr daha sonra bu bilgileri silmektedir. Ayrıca Halsayatak.com.tr 3D teknolojisyle de dolandırıcılığın da önüne geçmiştir. Kurumsal kimliği ve altyapısıyla Halsayatak.com.tr güvenilir bir web sitesidir.

Halsayatak.com.tr’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Düzenli olarak Halsayatak.com.tr kampanyalarının bulunduğu site oldukça profesyonelce hazırlanmış. Kaliteli görsellerin yanı sıra bütün detayların düşünülmüş olması siteyi çok kullanışlı bir yapı haline getirmiştir. Peki bu kadar ince detayların düşünüldüğü Halsayatak.com.tr’de nasıl alışveriş yapılıyor? Sepete ekleme modeliyle çalışan sitede bulunan bütün ürünlerin en ince ayrıntısına kadar detaylı bilgisini bulabiliyorsunuz. Halsayatak.com.tr üyelik zorunluluğu olan bir site değil. Ama alışveriş sonunda Halsayatak.com.tr fatura ve teslimatla ilgili detaylı bilgilerin doldurulması gereken bir form bulunuyor.

Halsayatak.com.tr Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Her online alışveriş sitesi gibi Halsayatak.com.tr kredi kartı ile ödeme yapılabilen bir web sitesi. Kredi kartı ödemelerinde Halsayatak.com.tr taksitlendirme de yapmaktadır. Bunun dışında Halsayatak.com.tr banka transferi yoluyla da ödeme alabiliyor.

Halsayatak.com.tr’da Hangi Ürünler Var?

Ürün anlamında, alanında benzersiz ve rakipsiz diyebileceğimiz bir yapı olan Halsayatak.com.tr ürünleri nelerdir? Ana başlıklar halinde Halsayatak.com.tr ürünleri; Halsayatak.com.tr Yastık, Halsayatak.com.tr Yorgan, Halsayatak.com.tr Alez, Halsayatak.com.tr Karyola, Halsayatak.com.tr Başlık, Halsayatak.com.tr Baby gibi ürünler bulunuyor.

Halsayatak.com.tr Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Kaliteli ve sanatsal sayılabilecek ürünleriyle pazarın güçlü aktörlerinden olan Halsayatak.com.tr hangi kargo ile çalışıyor? Halsayatak.com.tr İstanbul içi nakliyeleri kendi araçlarıyla ücretsiz olarak sağlamaktadır. İstanbul Dışı teslimatları ise Halsayatak.com.tr Borusan Lojistik tarafından yapılmaktadır.

Halsayatak.com.tr Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Kargom nerede? Ürünün ne zaman Gelir? Online alışverişin değişmez ve haklı soruları olan bu konu ile ilgili Halsayatak.com.tr kargo takibi üyelik gerektiren bir işlem. Halsayatak.com.tr Üyeleri site üzerinden kargo takibi sekmesiyle ürünlerinin ne aşamada ve nerede olduğunun bilgisini alabilirler. Teslimatı bizzat kendisi yapan Halsayatak.com.tr müşteri destek ekibiyle iletişime geçip bilgi alınabiliyor.

Halsayatak.com.tr İade Koşulları Nelerdir?

Kullanıcıya özel ürün olması haricinde ve sözleşmelerdeki istisnai durumlar dışında Halsayatak.com.tr cayma hakkı için geçerli süre 14 gündür. Halsayatak.com.tr iade sürecinin başlayabilmesi için alıcıların bu taleplerini bildirmeleri gerekiyor. Halsayatak.com.tr iade işlemi sırasında oluşacak masraflar da Halsa’ya ait.

Halsayatak.com.tr Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Söz konusu uyku kalitesi ise insanların aldıkları ürünlerden %100 memnun kalması beklenmektedir. Gelbaba1.com yazımızın da konusunu oluşturan Halsa yatak müşteri şikayetleri ve yorumları hakkındaki içeriklere de web sitesinde yer vermektedir.

Halsayatak.com.tr İletişim Bilgileri Nelerdir?

Halsayatak.com.tr iletişim kanalları oldukça yeterli ve fazla. Web sitesi üzerinden Halsayatak.com.tr online destek hattı ile kullanıcılar destek alabiliyor. Halsayatak.com.tr iletişim formu yoluyla da siteyle iletişime geçebilirler. E-posta yoluyla iletişim için ise [email protected]’a e-posta atılabiliyor.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri