Ups Türkiye

Ups türkiye Yorumları

Ups türkiye Şikayetleri 2021

Ups türkiye Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(6)

Dünya lojistik devi Ups Hakkında anlatacağımız çok güzel bir kuruluş hikayesi var. Henüz 17 yaşında olan Jim Casey arkadaşından 100 dolar borç alarak 1907 yılında American Messenger Company şirketini kurdu! Teslimatlarını yürüyerek ya da bisikletle yaptı. 1919 yılında ise hizmet ağı Seattle sınırları dışına taştı ve şirketi şimdiki ismini aldı. Zamanla Amerikadaki diğer eyaletlere ve tüm dünyaya hizmet vermeye başladı. UPS şu an dünyanın en büyük paket teslimat şirketi olmayı başarmıştır.

zeyneps
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 gün önce yorumlandı

Ne biçim çalışıyorsunuz bu ne sorumsuzluk ya kurye arıyor iş yerime getirmiş kargoyu yerimi bırakamıyorum adam bana kapıya çok bı zahmet al diyo alyacaksan gelip şubeden alırsın deyip suratıma tlfn kapatıyor siz bence çalışmayın gereksiz bi firma adınızı ilk defa duydum büyük beklentim vardı ama malesef 😡

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

5 ay önce yorumlandı

Ups bayiileriniz disiplinsiz ve düzensiz çalışıyorlar kargom dün bana teslim edilmesi gerekirken halen gelmedi müşteri hizmetlerinize ulaşılmıyor ne biçim hizmet veriyorsunuz

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

9 ay önce yorumlandı

gerek telefonla gerek internetten form doldurarak defalarca iletişime geçmeme rağmen yaklaşık bir aydır bu gün geleceğiz yarın geleceğiz diye oyalıyorlar alışveriş yaptığım en berbat ve işe yaramaz kargo UPS kargodur...

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

11 ay önce yorumlandı

Ups kargonun elemanları da firma gibi kaliteli, kargo yoğunluğunun yaşandığı bu süreçte bile teslimat konusundaki hassasiyetleri gözle görülür.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

11 ay önce yorumlandı

Evden kargo alımı için rezervasyon talebinde bulundum ilk gün çağrı merkezinden kuryeniz size yakın dendi. Ama alınmadı her gün düzenli olarak çağrı merkezindeki arkadaşlar resmen oyalıyolar bugün 6. Gün ve 23 dakikanın sonunda çağrı merkezi personeline ulaştım kendisi kuryemin yola çıktığını ve bugün kesinlikle kargolarımın alınacağını söyledi ve yine kargolarım alınmadı

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Bütün kargo şirketleriyle iş yapmış biriyim ama ups kadar düzgün çalışan ve müşteri memnuniyetine önem veren firma görmedim. Birçok firma koli bandı bile vermezken UPS kendileri sağlam görmediği paketleri koliliyor ve öyle yolluyor. Gerçekten çok memnunum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

UPS Hakkında

Dünya lojistik devi Ups Hakkında anlatacağımız çok güzel bir kuruluş hikayesi var. Henüz 17 yaşında olan Jim Casey arkadaşından 100 dolar borç alarak 1907 yılında American Messenger Company şirketini kurdu! Teslimatlarını yürüyerek ya da bisikletle yaptı. 1919 yılında ise hizmet ağı Seattle sınırları dışına taştı ve şirketi şimdiki ismini aldı. Zamanla Amerikadaki diğer eyaletlere ve tüm dünyaya hizmet vermeye başladı. UPS şu an dünyanın en büyük paket teslimat şirketi olmayı başarmıştır. 100 dolar borçla kurulan şirketin şu an dünya lideri olmasının altında takdir edersiniz ki şans değil bolca emek var! Yetkili servis sağlayıcısı ÜNSPED adıyla 1988 yılında Türkiye pazarına giren UPS 2009 yılında ÜNSPED2i de satın alarak Türkiye pazarında 3000’e yakın çalışanı 260’dan fazla şubesiyle 700 araçlık filosuyla sektörün lider firmaları arasına girmiştir.

UPS çalışma saatleri hafta içi her gün 09,00 - 18:00 Cumartesi 09,00 - 15:00 arası hizmet vermektedir. Ups kargo Pazar günleri çalışmamaktadır.

UPS Kargo Nasıl Gönderilir?

Ups kargo gönderimi göndereceğiniz paket miktarı ve gönderim adresine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ups kargo hesaplama için gönderinizin ücretinin tarife karşılığını ups kargo web sayfanızdan öğrenebilir yahut müşteri hizmetlerine bağlanarak fiyat alabilirsiniz. Ups gönderme ücretinin kim tarafından karşılanacağının önceden bildirilmesi paketin hazırlama aşaması için de gerekli bir bilgidir.

Ups waybill nasıl hazırlanır? göndermek istediğiniz her paket için ayrı ups waybill gereklidir. Gönderiye, tek alıcıya aynı gün içinde yollanan bütün paketler de buna dahildir. Her ups express Envelope ayrı bir gönderi olarak kabul edilmektedir. Bu yüzden her UPS envole için de ayrı bir ups waybill hazırlamanız gerekecektir. Burada dikkatli olmanız gereken en önemli hususlardan biri de ups waybill üzerine yazacağınız tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru olmasıdır. Bu bilgiler ihracat evraklarında bildirdiğiniz bilgilerle uyumlu olmak zorundadır.

UPS Kargo İle Nerelere Kargo yapabilirim?

Ups kargo ile tüm Yurtiçi gönderileriniz ve yurtdışı gönderileriniz için kullanabilirsiniz. Uluslararası lojistik ağıyla hizmet veren UPS ihracat yapanlar için de ayrıca hızlı ihracat hizmeti sunmaktadır. Ups kargo şubelerinden merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını detaylıca alabileceğiniz gibi müşteri hizmetleriyle de görüşerek de merak ettiğiniz konuları danışabilirsiniz. Ups kargo Yurtdışı ağı oldukça gelişmiş olduğundan hızlı gönderim isteyen firmaların ilk tercihleri arasındadır.

UPS Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Ups kargo takibi için kendilerini tercih eden müşterilerine çok keyifli ve sade bir arayüze sahip web sayfası tasarlamıştır. Web sayfalarına giriş yapar yapmaz anasayfa üzerinden karşınıza çıkacak ups kargo takip no sekmesinden bilgilerinizi girip kargonuzun konumunu öğrenebilirsiniz. Yurtiçi gönderiler ve yurt dışı gönderiler için ups kargom nerede iki ayrı arama butonu bulunan sitede kargolarınızın nerede olduğunu göreceksiniz.

UPS Kargo Müşteri Hizmetleri?

Ups kargo müşteri hizmetleri numarasına web sayfaları üzerinden ulaşarak her türlü sorun ve görüşleriniz için iletişime geçebilirsiniz. 7/24 çağrı merkezi hizmeti sunan UPS kargo, gönderi bilgisi, ihracat bilgisi, ups kurye çağırma hizmetleri için bilgi ve yardım almanız mümkün. Ayrıca ups kargo müşteri hizmetleriyle gönderi ücret ve tarifleri konusunda net bilgi alabilirsiniz.

Ups Kargo Şikayetleri?

Ups kargo şikayetlerini kendilerine web sayfalarından iletebileceğiniz gibi, şikayet hattı biriminden de yapabilirsiniz. Müşterilerine her zaman çözüm odaklı yaklaşan ve ihracat desteği veren Ups Müşteri yorumlarını titizlikte inceleyerek çözüme kavuşturduklarını belirtiyor. Gelbaba1.com üzerinden yazacağınız düşünceleriniz ups kargoyu tercih edenler açısından önemli olduğu kadar tercih etmeyi düşünecek potansiyel kullanıcılar açısından da fikir verecektir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri