Yurtiçi Kargo

Yurtiçi kargo Yorumları

Yurtiçi kargo Şikayetleri 2021

Yurtiçi kargo Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(64)

Yurtiçi Kargo Türkiye’nin ilk kargo firması olarak 1982 yılında Dr. İbrahim Arıkan tarafından kurulmuştur. Sloganı ‘’söz verdiğimiz gibi’’ olan Yurtiçi Kargo’nun 17 bölge müdürlüğü, 33 aktarma merkezi, 1000’e yakın şube ve acentesi, 16 binden fazla çalışanı ve filosunda bulunan 5000’in üzerinde araç ile Türkiye’nin 81 ilinde ve KKTC’de hizmet vermektedir.

1 yıl önce yorumlandı

Şimdi sizlere bir yurtiçi fıkrası anlatacağım. Aralarında max. 1km olan iki şubeden birine gelen kargom (mesajı da bana yakın olan şubeden geldi) aradığımda önce dağıtımda dendi, mesai bitimine doğru gelmeyince şubeye gittim dağıtım merkezine geri gönderilmiş bir gün sonra diğer şubeye gönerilecek ordan tekrar dağıtıma çıkacakmış. Şu ilgili şube ilgili bölge olayını kendi aranızda çözmeden yalan yanlış mesaj göndermeyin bari.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Yurtiçi kargo bence en laçka şirket. Tamamen çalışanların inisiyatifinde ilerliyor herşey. Telefon ile bilgi almak mümkün değil. Eve teslim kargolarda ne hikmetse asla eve gelemiyor ya da gelmiş oluyorda biz hiç evde olmuyoruz niyeyse?

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Bugüne kadar sorun yaşamadım mı evet yaşadım ama çözmek isteyince en azından karşınızda bir muhattap buluyorsunuz ve adamlar uğraşıyor. Hem hızlı hem güvenilir tavsiye ediyorum sağol yurtiçi kargo

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

11 ay önce yorumlandı

Firma çalışanlarının elinde oyuncak olmuş..yetkililerin hiç bir yetkisi yok..aynı konu yüzünden yıllardır defalarca şikayette bulunuyorum hatta terbiyesizliği yapan karğo görevlilerinin telefon numaralarını da iletiyorum.. beni arayıp gerekli uyarıyı yaptık diyorlar..ertesi gün yine aynı şekilde mağdur ediliyorum..50 yaşında kadınım dizimde problem var 4. Katta oturuyorum karğo elamanı beni arıyor ve diyorki aşşağı gelin karğonuzu alın ..almazsanız şubeye bırakırım ordan alırsınız..hatta geçen hafta iki sokak öteye çağırdı gidip ordan aldım..diyorumki neden getirmiyorsun..diyorki apartmana girmemiz yasak ..firmayı arıyorum soruyorum yok böyle bir uygulamamız 30 kg geçmeyen karğolarınızı kapınıza kadar getirmekle yükümlü elamanlarımız....ama elamanlar başka konuşuyor...Neyse anlıycağınız müşteriler yurtiçi ka şikayetler bir işe yaramıyor ve malesefki internet deki alış veriş sitelerinin çogu yurtiçi kargo ile anlaşmalı onlarda bu anlaşmaya güvenerek bizleri taciz etmeye devam ediyorlar.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

Problem Çözüldü 👍

1 yıl önce yorumlandı

yurtiçi kargoda bir abim vardı, abi kargon geldi evde misin diye sabah arardı. sonra o güzel insanlar nasıl olduysa gitti, evde bulamadığı için kargo teslim edemeyen gençler geldi. şimdi ne yapıyor yurtiçi kargo, bahane de kalmadı.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Teşekkür Mesajı

yurtiçi kargo işini iyi yapıyor, teşekkürler.

1 yıl önce yorumlandı

Bir tane kağıt parçası göndermeye tam 25 TL ücret alıyorlar. Tek bir sayfa. Yazık yani buna bir çözüm üretmeleri lazım. İlla dolambaçlı yollar mı deneyelim başkalarının üyeliklerini mi kullanalım düzgün bir şekilde ama insanları bu kadar yamultmadan iş yapmanız lazım

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Yeni bri yurtiçi kargo şubesi açıldı evimizin yakınında. Adamlar o kadar vurdumduymaz ki. Koca bir çuval araçtan indirirken yırtıldı adamlar kahkahalarla güldü ayakları ile itip kenara aldılar. Şubenin içinde yürüyecek yer yok her yer birbirine girmiş durumda ve işin ilginç yani herkes de halinden memnun

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

11 ay önce yorumlandı

Kaba sözler kötü davranışlar Hakaret edici sözler müşteriye hizmet çok kötü

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

11 ay önce yorumlandı

Beni Telefonla arayıp evde yokmuşsunuz o yüzden Kargonuz teslim edilmedi denildi böyle bir şeyin olması mümkün değil birde takip no ile baktığımda teslim edildi ve şahsım tarafından alındı olarak gösterilmiş hem teslim edilmedi diye arayıp hem nasıl faturaya teslim edildi olarak gösteriyorsunuz 40 gündür 3 aile bireyi olarak hepimiz evde karantinadayız bizim ürünü teslim almama gibi bir durumumuz yok. İşte bu yüzden bu üçkağıtçı firma ile Kargo getirmemelerini özellikle sitelerden rica edicem.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

5 gün önce yorumlandı

Şubeyi arıyorum telefona bakmıyorlar... Kardeşim gönderim ne durumda bilgi alamıyorum gelecekmi gelmicekmi? gözün yollarda bekletiyorlar mesaj atıyorlar gönderi teslim edilecektir diye umutlandırıyorlar akşam oluyor teslim edilemedi diye bilgi bırakıyorlar hiç Bi şekilde muhatap bulamıyorsunuz. Çok sorumsuzlar.. Yazıklar olsun

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Yurtiçi Kargo Hakkında

2003 yılından bu yana 220’den fazla ülkeye yani dünyanın her yerine müşterilerinin uluslararası gönderilerini iletmek için Avrupa’nın en büyük kargo şirketlerinden olan Geopost ile işbirliği yapmıştır. Kurulduğu tarihte ilk kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo 1992 yılında acenta sistemine geçerek marka bağlılığı olan çalışma azmi yüksek kişiler ile yola devam ederken aynı şekilde büyümesini de hızlandırmıştır. 1993 yılında ilk defa sahada bilgisayar kullanımına başlayarak bugün gelmiş olduğu teknolojik altyapının da temellerini o günlerde atmış oldu. 1997 yılında Uluslararası Taşıma Birlikleri Federasyonu (FIATA) üyesi olmuş, 1999 yılında TS EN ISO 9002 belgesini almıştır. Sektördeki ilerleyişine her zaman teknolojik gelişmeler doğrultusunda katkı yapan Yurtiçi kargo 2000’li yılların başında el terminalleri kullanan, internet üzerinden kargo hizmeti sunan, Türkiye’nin kamudan sonra ilk ve en büyük online ağı Kargo Operasyon Sistemi ‘KOPS’u kullanmaya başlan firması konumundaydı.

Yurtiçi Kargo Nasıl Gönderilir?

Yurtiçi kargo gönderileriniz için yurtiçi kargo şubelerinden size en yakın olanına gidip gönderi bilgilerinizle kargonuzu teslim edebilirsiniz. Dilerseniz bulunduğunuz adrese yurtiçi kargo kurye talebi yapıp zahmetsiz şekilde gelen kuryeye paketinizi verip kargonuzu gönderebilirsiniz. Yurtiçi kargo hesaplama hakkında bilgi almak için kuryeden destek alabilir yurtiçi kargo müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz. Dilerseniz web sayfası üzerinden yurtiçi kargo gönderi hesaplama sekmesinden merak ettiğiniz tüm soruların cevabını alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Nerelere Kargo Yapabilirim?

Yurtiçi kargo dünyanın her yerine gönderi yapabilen ilk Türk kargo şirketidir. Yurtiçi kargo yurtdışı gönderileri için yurtiçi kargo şubelerinden ve yurtiçi kargo müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Ayrıca yurtiçi kargo Türkiye ve Yurtiçi Kargo KKTC’nin her noktasına kargo gönderimi yapmaktadır.

Yurtiçi Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargo takip ve teslim bilgileri için şube teslimatınız esnasında size verilen makbuzda yazılı olan yurtiçi kargo takip numaranız ile web sayfalarından sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Dilerseniz kargo takip numaranızla müşteri hizmetleri aracılığıyla kargonuzun durumunu öğrenebilir ya da şube üzerinden yurtiçi kargo gönderi sorgulama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kargo takip numaranızı bilmiyorsanız ya da kaybettiyseniz müşteri hizmetlerinden adınız soyadınız ve alıcı ismi ve gönderi tarihlerinizi söyleyerek yardım talep edebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri

Türkiye!nin ilk yerli kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo kurulduğu günden bu yana müşterilerine aynı kalitede hizmet vermek için çalışmaktadır. Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri iletişim bilgileri için web sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Gönderilerinizle ile ilgili olarak her türlü hizmet ve yardım talep edeceğiniz Yurtiçi kargo 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir.

Yurtiçi Kargo Şikayetleri

Gelbaba.com üzerinde yurtiçi kargo şikayetlerini okuyarak yurtiçi kargo işleyişi hakkında bilgi alabilir kullanıcıların yaşadığı sorunları inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda Yurtiçi kargo şikayet ve beğenilerinizi bizlere yazarak sitemizi ziyaret edecek misafirlerimize yardımcı olabilirsiniz. Firmalar hakkında yaşadığımız deneyimleri online platformlarda yazmak firmaların yaşanan sorun hakkında eyleme geçip çözüm üretme hızını etkiler.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri