Türk Telekom

Türk telekom Yorumları

Türk telekom Şikayetleri 2021

Türk telekom Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(95)

Türkiye’nin ilk yerli telekomünikasyon operatörü olan Türk Telekom, 1994 yılında çıkarılan bir yasa ile PTT’den ayrılarak, 24 Nisan 1995 tarihinden itibaren Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmeye başlamıştır. değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte çalışma ve hizmetlerini genişleterek Mobil, internet, telefon, TV gibi ürün ve hizmetleri sunmaya başlamıştır.

1 yıl önce yorumlandı

Kampanyalar ve internet paketimin yükseltilmesi için haftada 3-4 kere arayan firma internetim kesildiğinde arayıp öğreniyorum ki bölgemde 2 gün internet erişimi olmayacakmış. Arasanıza bölgenizde alt yapı çalışması olacak ya da mesaj atın... Anca para alın... 2 gün eve internet vermiyorsunuz bari mobil hatta tanımlayın bikaç GB nerdeee

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Artık sorun bendedir kesin, evde çekmiyordur kablosuz dedim kabloyla bağladım ama yine bir şey değişmedi hayatımda. Vereceğiniz hizmete limon sıkayım sayın türk telekom yetkilileri.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 ay önce yorumlandı

Haksiz kazanç yapmaya alışmışlar müşteri hizmetleri ilgi 0 yalan bol insanların paralarını nasıl alacaklarını iyi biliyorlar bunlar resmi hırsız olmuşlar kimse Türk Telekom kullanmasın adamı iyi soyuyorlar tekekoma geçtiğim güne lanet olsun hakkimi helal etmiyorum benim paramla lüks yaşıyorlar Allah çıkarsın

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

6 ay önce yorumlandı

birbirinden bihaber personeliyel 10 numara olmuş türk telekom.biyle fevamr t daha çok müşteri kaybederisn. insanalrin paraları alınıp insanalr mağdur ediliyor hizmet sunulmuyor.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Ulan türk telekom sana işletme izni veren kurumun yetkilisininin imza attığı kalemi üreten fabrikanın interneti kesilsinde bir daha senin gibi firmalar kurulamasın!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Tam 4 defa modem değişti ve gelen bütün modemlerde sorun yaşadık. Artık Telekom çalışanları evin ahalisinden. Adamlar geldikleri zaman buzdolabını falan açıp kafalarına göre yiyip içecek kıvama geldiler. Neden acaba böyel bir sorun yaşıyoruz bi cevabı olmalı

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Faturamı bu gün sabah saatlerinde kredi kartıyla ödedim fakat hattım hala kapalı ve faturam hala sistemde ödenmemiş olarak görünüyor. Şimdi ben bu ödemeyi neden yaptım? Nasıl yaptım? Kim ödetti lan bu faturayı bana? :(

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Türk telekomun en övündüğü şey diğer firmalarında kendi altyapılarını kullanmaları ama ne zaman yağmur çamur olsa bizim internet çat diye gidiyor nasıl altyapı bu türk telekom. Biraz övünmeyi bırak da iş yap artık!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

7 ay önce yorumlandı

Yıllardır Türk telekom müşterisiyim ev interneti 4 telefon hattı var üzerime, yaz aylarında evde olmadığım için ve Superbox aldığım için internet aboneliğimi kapatmak istedim bana hattınızı dondurabilirsiniz teklifiyle geldiler ben de 3 ay sonrası için açma ihtimalim yüksek dedim ve mantıklı geldi dondurmak. Sonrasında hat dondurma içlemi için 48 tl ücret istediler, vermeyecekleri bir hizmet için ''hattı dondurmak için'' 48 TL !? Tekrar aboneliğimi sürdüreceğim neden böyle bir ücret talep ediyorsunuz böyle yaparsanız iptal edicem bu parayı ödemek istemiyorum dediğimde hiçbir çözüm üretemediler. Yazıklar olsun Türk Telekoma bu güne kadar ödediklerim için.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

7 ay önce yorumlandı

Denizli ili Pamukkale ilcesi Cumhuriyet Mahallesi biz 2020 yılı olmuş hala ADSL kullanıyoruz. Pamukkale gibi bir ilçede hala yıllar önceki teknoloji. En azından VDSL getirin dedik yok olmaz diyorlar paramız yok diyorlar bizden başka alt yapi yok seve seve ADSL kullanacaksınız diyorlar. yakınımızda tekstil firmasına fiber alt yapı döşediler. ama bize maalesef hala adsl..

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Türk Telekom Hakkında

türk telekom hem kurumsal hem de bireysel hizmetler anlamında oldukça geniş bir hizmet ağına ve ürün yelpazesine sahiptir. Telekomünikasyon alanında ihtiyacınız olan pek çok hizmeti bir arada bulabileceğiniz Türk telekom, 2016 yılında mobil, internet, telefon, TV ürün ve hizmetlerini ‘Türk Telekom’ adıyla tek marka çatısı altında toplamıştır. Türk Telekomünikasyon A.Ş. hisselerinin %55'i LYY (LYY Telekomünikasyon A.Ş.)., %25'i T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı'na ve %5'i Türkiye Varlık Fonu'na aittir. Geriye kalan %15'lik hissesi de halka arz edilmiştir. Temellerine bakıldığında 179 yıllık bir köklü bir geçmişe sahip olan Türk Telekom, geçen yıllar boyunca farklı kullanıcı portföyüne hitap etmeyi başarabilmiştir.

Türk Telekom Ürün Hizmetleri Nelerdir?

Türk Telekom’un sunmuş olduğu hizmetler arasında; mobil internet, evde internet, telefon ve televizyon ürün ve hizmetleri gibi bu anlamda her ihtiyaca cevap verecek türde seçenekler bulunmaktadır. Türk Telekom 47,8 milyon müşterisine sunmuş olduğu çok çeşitli paketler ile geniş bir ürün ve hizmet yelpazesinde seçim yapma imkanı vermiştir. 11 yıl üst üste Türkiye’nin en değerli Telekomünikasyon markası olan Türk Telekom, çeşitli tarifeleri ve paketleri ile bu ünvanı elinde tutmaya ve müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmaya kararlıdır. Türk Telekom paketleri bu anlamda çok geniş bir seçenekte müşterileri ile buluşmaktadır. Türk telekom internet, SMS, Konuşma (dakika), olarak en uygun ve içerik olarak en zengin tarifeleri mobil cihazlarınızda kullanmanız için sunmaktadır.

Türk Telekom Hesabıma Nasıl Giriş Yaparım?

Türk Telekom Online İşlemler aplikasyonunu telefonunuza indirerek, kalan dakikalarınızı, internetinizi, SMS’lerinizi görebilir, herhangi bir limit aşımı yapmadan kontrollü bir iletişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca son 6 aya kadarki faturalarınızı ve güncel faturanızı görebilir, ödemeler menüsünden fatura ödeme, lira yükleme, kredi kartı ile paket yükleme, ve bağış, aidat, devlet ödemeleri, oyun, eğlence, video, yemek ve fiziksel ürün ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz. Türk telekom mobil ödeme servisi anlaşmalı işyerlerinde kredi kartına ihtiyaç duymadan hızlı, kolay ve güvenli ödeme yapmanızı sağlar. Türk Telekom Online işlemler menüsünden tarife ve paket değişikliği yapabilir, sil süpür özelliği ile bedava internet, dakika, sms kazanabilirsiniz. Size özel fırsatları da bulabileceğiniz Türk Telekom online işlemler ile anlaşmalı firmalarda geçerli indirimleri değerlendirebilirsiniz. Türk Telekom şifre almak için aplikasyon üzerinde ya da web sayfası online işlemler menüsüne gelin ve “şifre alma” seçeneğine tıkladığınızda telefonunuza sms yoluyla şifre gelecektir.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom iletişim bilgileri web sayfaları üzerinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerine çağrı merkezi hizmeti sunan Turk telekom müşteri hizmetleri teknik sorunlar dahil bireysel ve kurumsal çözümler sunmaktadır.

Türk Telekom Müşteri Şikayet ve Yorumları

Türktelekom şikayet yorum ve önerileri gelbaba.com üzerinden yazılan yüzlerce müşteri yorumlarını okuyup inceleyebileceğiniz gibi, Türk telekom şikayetlerinizi bizlere yazarak sitemizi ziyaret eden be Turk telekom hakkında fikir almak isteyen misafirlerimize yardımcı olabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri