Turkcell

Turkcell Yorumları

Turkcell Şikayetleri 2021

Turkcell Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(46)

Türkiye’nin lider operatör ve teknoloji şirketi Turkcell 1991 yılında kurulmuş Gsm, 2G, 3G, 4G ve 4.5G operatörü olarak faaliyet göstermektedir. Turkcell pazar payı ile Türkiye’de lider konumda bulunmaktadır.

taha
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Gün aşırı bildirim gibi ama yanıt bekleyen lanet birşey gönderiyorlar. Telefon ekranında "Kabul Et" ve "Reddet" gibi iki şık oluyor cebinizden telefonu alırken vs yanlışlıkla kabu ederseniz saçma sapan bi paket veya çekilişe katılıyorsunuz. milyon dolarlık firmasın, elektrikli otomobil yapacaksınız hala milletin 5 lirasındasınız.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Evde kalınca tabi limitler kotalar falan hak getire. Ama Turkcell bu dinler mi basmış hepsinden ücreti. Böyle bir zamanda bile bu kadar para odaklı olması anlaşılır gibi değil. Beklicem bakalım belki insafa gelir ya da devlet bu durumda bir müdahele eder. :(

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Turkcell şu drone larını yaşlıların alışverişi için kullansan ya böylece 40 yılda bir de olsa hayırlı bir iş yapmış olursun. Hep alma bir kere de şu millete birşey ver Turkcell

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Elektrik sayçları okunmayacak doğalgaz yine aynı ama Turkcell şakır şakır alıyor paraları. Hiç umurlarında değil adamların valla ne ilginç sektör. İndirim yapayım halka bi güzelliğim olsun bu zor zamanda diyen yok. Turkcell otur, SIFIR!!!!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Covid-19 nedeniyle yayınlamay başladığınız yine duygu dolu ama tamamen sömürü amaçlı reklamlarınızı gülerek izliyorum. Bakalım abonelerden faturaları alırken de boşverin canım bu ayda bizde olsun diyecek misiniz?

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Emrahv. Ay boyunca fatura çıkarmasın dediğin bu özel kurum sen evde oturuyorsun diye fatura çıkartmadiginda. Bu özel kuruma çalışan bir çok maaşlı personelin maaşını sen mi ödeyeceksin. Örümcek beyinli düşünceler..

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Yaramaz

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

7 ay önce yorumlandı

Uzun zaman önce Turkcell'den Türk Telekom'a Turkcell'in bu tarz haksız ve abartılı faturaları yüzünden geçmiştim. İki gün önce Turkcell kurumsal'a 7 farklı hattımızı taşıdık. Fiyat ve tarife konusunda anlaştık. Kurumsal'a geçiş yapmadan önce bir telefonum arızalandığı için gelen aramaları diğer hattıma yönlendirdim. (Yaklaşık 2 yıldır bu hattıma yönlendirdiğim farklı bir şirket hattım daha var. -Kontörlü. Sadece 6 ayda bir hat kapanmasın diye 20-30 TL yüklüyorum ve hiç sorun yaşamadım.) 56 TL sabit fatura gelen hattımı diğer numarama taşıdıktan sonra 10.09.2020 13:20 tarihinde 0532 757 10 55 numaralı Turkcell tahsilat hattından bir kadın tarafından arandım. "Hattınıza ait borcunuz bir anda yükseldi farkında mısınız? Size bir ara fatura kesildi, 222 TL'yi ayın 12'sine kadar yatırmanız gerekiyor." Turkcell'i arayıp bu kişinin icra memuru üslubuyla konuşması hakkında şikayet talebi oluşturmak ve bu faturaya itiraz etmek istedim. Ve harika sonuç! Ne bir şikayet talebi oluşturabildim, ne de faturayla ilgili bir talep oluşturabildim. Çünkü çağrı yönlendirmek ücretliymiş! Sadece 15 gündür çağrı yönlendirme kullandığım hattım için 342 TL fatura çıkarılmış ve bunu ödemek zorundaymışım! Bir de faturayı ödemeyip kaçma ihtimalime karşı ara fatura kesilmiş :) Kurumsal'a geçirdiğim 6 hattımı 7 günlük cayma sürem dolmadan iptal edeceğim. Tüm hatlarımı tekrar dolandırıcılığa maruz kalmadığım Türk Telekom'a geçireceğim. Bu faturayla ilgili iptal bildirimi yarın gelmediği takdirde taşıma işlemlerimi başlatıyorum. Sosyal medya uzmanıyım. Her mecrada bu konuyla ilgili karşınıza çıkacağımı da bilmenizi istiyorum. Telefona bile takılmamış, ne internet ne konuşma paketi aşılmamış olan hatta sadece yönlendirme ile ilgili olarak 300 TL ekstra yansıtılması aleni bir dolandırıcılıktır. Hattımı Esenyurt Turkcell İletişim merkezinden satın alırken de yönlendirme ile kullanacağım bilgisini verdiğim halde "yönlendirme paketi diye bir şeyimiz var, bu da 9 TL, faturanıza ekleyelim de böyle şeyler olmasın" diye uyaran kimse de olmadı. Yönlendirme için bile paket sattığınızı tahmin edemediğim için özür dilerim. Kurumsal hatlarıma indirim tanımlama teklifinizi falan da istemiyorum. Derdim para değil. Bu dolandırıcılığınıza boyun eğmeyeceğimi bilmenizi ve o fatura iptal edilmediği sürece ve öğlen beni arayıp itici bir üslupla benimle konuşan personelinizle ilgili işlem yapılmazsa bu işin peşini bırakmayacağımı da bilmenizi istiyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

11 ay önce yorumlandı

1 sene kontratım dolmuş unutmuşum neyse hadi güncelleyelim dedim fiyatlar akıl alır gibi değil. tamam kalitelisin türkcellsin ama burası da türkiye asgari ücretin yarısı gibi tarifeler var iş gereği hem internet lazım hem dakika ama yok yahu insaf biraz.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

11 ay önce yorumlandı

Turkcell superbox çekim gücü zayıf telefonumdaki turkcell hattın interneti cayır cayır.. ben bişey anlamadım bu işten. Eve sabit internet bağlatmayalım senden toplasan 30-35 gün yazlıktayız diye superbox aldık evde kullanamıyoruz.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Turkcell Hakkında

36 milyonu aşan abone sayısı, Türkiye’nin %98 inden fazla alanı kapsamı alanında bulundurması ve ülkemizde altyapı yatırımları ile lider konumda bulunan firma aynı zamanda yerli arama motoru yaani nin de geliştiricisi konumundadır.

2000 senesinde o zamanki adıyla İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmeye başlayan şirket aynı zamanda New York Stock Exchange’de eş zamanlı olarak işlem görmeye başlamıştır. 2003 senesinde dünyanın en büyük operatörleri ile beraber bölgenin lider firması olarak GSM Association yönetim kurulu’na girmiştir.

Müşterilerine mobil ve sabit şebekeleri üzerinden birçok hizmet sunan Turkcell bir entegre iletişim ve teknoloji hizmetleri şirketidir. Turkcell Türkiye’de HSPA+ teknolojisini kullanan ilk operatörlerden biri olmuştur. Yurtdışı iştirakleri ile de bölgede iletişim alanında lider bir firma olduğunu ortaya koymaktadır.

Turkcell Ürün ve Hizmetleri Nelerdir?

Turkcell bireysel ve kurumsal hizmetleri ile sektörün öncü kuruluşu olarak birçok farklı teknoloji ile sizlere hizmetler sunmaktadır. Başta iletişim operatörü olarak sizlere onlarca farklı paket ve avantaj sunan Turkcell müşterilerine alternatif imkanlardan oluşan bir seçim şansı sunmaktadır. Turkcell Faturalı ve faturasız tarifeler yanında faturalı hatları farklı kategorilerde be paket özelliklerinde müşterine sunan Turkcell farklı fiyat politikaları ile de sektöre yön veren konumundadır. Müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan Turkcell paketler oldukça talep almaktadır. Turkcel ayrıca dijital servisler ve internet hizmeti ile evlere de girmektedir. Aynı zamanda televizyon hizmeti de sunan TurkcellTV+ ile de herkesin evine misafir olmaktadır. Dijital servisler olarak sunduğu Turkcell hizmetleri; bilinmeyen numara servisi Upcall, Yönlendir, Turkcell avans TL, Turkcell şimdi ara, Kim aramış ekstra, Turkcell fatura takip, yönlendirme paketi, akıllı faks, evden cebe transfer, ikinci numaram bip’te, yaani mail, askercell, cep açık, yaani, mobil ödeme ile mobil hasar sorgulama, veli bilgilendirme sms servisi, bütçem servisi, findeks kredi notu öğrenme servisi, adalet bakanlığı uyap sms bilgi servisi, şans oyunları servisi, Tv+, fizzy, dergilik, playcell, goller cepte, tribün cepte, mobil oyuncu, lifebox gibi birçok ürün sunmaktadır.

Turkcell ev interneti hizmetinde de birçok farklı abonelik yöntemi ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Birçok farklı kampanya ile ev interneti hizmetinde Türkiye'nin öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Turkcell, cihaz kampanyaları, mobil paket kampanyaları, dijital servis kampanyaları ve ev çözümü kampanyaları ile hem yeni müşterilerinin hem de mevcut abonelerinin ilgisini daima canlı tutmayı başarmaktadır.

Turkcell kurumsal hizmetler alanındaki birçok akılcı çözüm ile iş ortaklıkları ve teknolojik gelişimlere imza atmaktadır. Turkcell veri merkezi ile işletmelere bulut teknolojisini kullanma imkanı, güvenli ekonomik ve operasyonel maliyet tasarrufu sağlayan uçtan uca hizmetler bütünü, sistem entegrasyon ve güvenlik işlemleri, iş uygulamaları ve büyük veri analizi konularında işletmelere kurumsal hizmetler sunmaktadır.

Turkcell operatör olarak hizmet sunduğu müşterilerine çeşitli cihaz kampanyaları ile dünyanın lider telefon markalarına sabit ücret ile telefon faturalarına ek ödeme kolaylıkları sayesinde erişim imkanı sunmaktadır. Turkcell akıllı cihaz kampanyalarına hem web sitesi üzerinden hem de Turkcell yetkili bayilerinden üzerinden katılabilirsiniz.

Turkcell Hesabıma Nasıl Giriş Yaparım?

Turkcell aboneleri bütün işlemleri web sitesi ya da mobil uygulama üzerinden rahatlıkla yapabilmektedirler. Turkcell hesabım uygulamasını cep telefonunuza indirerek turkcell hesabım giriş sekmesinden giriş yapabilirsiniz. Operatör aboneleri paketlerinde ne kadar dakika hakları kaldığını, kaç gb internetleri kaldığını ve fatura detaylarına mobil app ve web sitesi üzerinden ulaşabilmektedirler.

Zaman içerisinde teknolojik gelişmelere ayak uydurarak dijitalleşme yolunda adımlar atan iş kolları Turkcell dijital iş servisleri çözümleri sayesinde gelirlerini ve verimliliklerini arttırmada, iş süreçlerini hızlandırmada, maliyetlerini düşürmede Turkcell çözümlerinden yararlanmaktadırlar.

Turkcell Müşteri Hizmetleri

Turkcell Müşteri Hizmetleri yılın 365 günü ve 24 saat kesintisiz çağrı merkezi hizmeti vermektedir. Turkcell kullanıcılarının her türlü sorun, şikayet, teknik sorun, ürün ve hizmet satın alımı gibi birbirinden farklı ihtiyaçlarına yönelik hizmet veren çağrı merkezi her zaman kaliteli hizmet sunmak için çalışıyor. Turkcell müşteri hizmetleri numarası ve turkcell iletişim bilgileri için web sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Müşteri Şikayetleri Ve Yorumları

Gelbaba1.com üzerinden Turkcell şikayetleri hakkında bilgi alabilir, Turkcell fiber şikayetleri ve diğer tüm hizmet hakkında yazılmış yüzlerce deneyimi okuyabilirsiniz. Eğer siz de turkcell kullanıcısıysanız kullanıcı deneyimlerinizi gelbaba1.com’a yazarak sitemizi ziyaret eden misafirlerimize yardımcı olabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri