Anasayfa gelbaba Kategoriler

Cep Telefonu ve Aksesuarları

Başlıca Cep Telefonu ve Aksesuarları markaları hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetlerine göz atın, kullanıcı deneyimlerinden yararlanın.

Samsung Mobile yorumları

Samsung Mobile

Yorumlar (4)

Huawei yorumları

Huawei

Yorumlar (3)

Turkcell Cep Telefonu yorumları

Turkcell Cep Telefonu

Yorumlar (2)

Casper Via yorumları

Casper Via

Yorumlar (1)

Easycep yorumları

Easycep

Yorumlar (1)

General Mobile yorumları

General Mobile

Yorumlar (1)

Smartcep yorumları

Smartcep

Yorumlar (1)

Xiaomi yorumları

Xiaomi

Yorumlar (1)

Alcatel yorumları

Alcatel

Yorumlar (0)

Alfa Mobile (N11) yorumları

Alfa Mobile (N11)

Yorumlar (0)

Arıbaş İletişim yorumları

Arıbaş İletişim

Yorumlar (0)

Armodimobil yorumları

Armodimobil

Yorumlar (0)

Asus Cep Telefonu yorumları

Asus Cep Telefonu

Yorumlar (0)

Auris Mobile yorumları

Auris Mobile

Yorumlar (0)

Avrupa Gsm yorumları

Avrupa Gsm

Yorumlar (0)

Baran Gsm yorumları

Baran Gsm

Yorumlar (0)

Başaran Aksesuar (Gittigidiyor) yorumları

Başaran Aksesuar (Gittigidiyor)

Yorumlar (0)

Beyhan Aksesuar yorumları

Beyhan Aksesuar

Yorumlar (0)

Bilge Teknik Malzeme yorumları

Bilge Teknik Malzeme

Yorumlar (0)

Bz Bilişim yorumları

Bz Bilişim

Yorumlar (0)

Çağlar Gsm yorumları

Çağlar Gsm

Yorumlar (0)

Celly yorumları

Celly

Yorumlar (0)

Cep Dünyası yorumları

Cep Dünyası

Yorumlar (0)

Cep Ekspress (Gittigidiyor) yorumları

Cep Ekspress (Gittigidiyor)

Yorumlar (0)

Cep First yorumları

Cep First

Yorumlar (0)

Cep Telefonları Hakkında

Kablolu ev telefonlarından kişisel cep telefonlarına geçişten bu yana teknoloji dünyasında belki de en büyük ilerlemeye şahit olduğumuz 90lardan bu yana artık marka ve model isimlerini dahi takip etmek bile oldukça güç Sayısız marka ve model, sayısız işleve sahip cep telefonları artık kendi içinde rekabet içerisinde kendini sürekli güncelleyen  versiyonları ile tüketicilere sunulmaktadır. Gelbaba olarak sizler için hazırladığımız Cep Telefonları Kategorisi altında hem Türkiye'deki ve dünyadaki tüm cep telefonu markaları hakkında hem de Türkiye içinde cep telefon satan  firmalar hakkında başlıklar bulabileceksiniz. Aynı zamanda Türkiye dışında faaliyet gösteren online satış sitelerinin Türkiye'ye gönderim yapanları hakkında da en doğru ve güncel bilgilere erişebileceksiniz. Hem firma ve marka hakkında hem de ürün deneyimleri hakkında yararlı bilgiler edinebilmeleriniz için büyük bir titizlikle oluşturduğumuz kategoriler altında aradığınız her şeye kolay bir şekilde erişmenizi hedefledik.

Cep Telefonu Markaları

Artık bir lüks olmaktan çıkan ve temel haberleşme ihtiyacımızı karşılayan hem de özellikleri ve donanımı sebebi ile sosyal medya ağlarımızı, e-maillerimizi, ajandamızı, yönetebildiğimiz, hava durumunu ya da günlük haberleri takip edebildiğimiz, alışverişimizi yapabildiğimiz, indirilebilen mobil uygulamalar ile sınırsız bir fayda sağlayan cep telefonları hemen hemen herkesin en az bir tane sahip olduğu bir eşya sınıfındadır. Durum böyleyken birçok firma ve marka cep telefonu üretmekte ve sürekli olarak kendini yenileyerek ya da büyük bir marka imajı oluşturarak tüketiciler tarafından yoğun talep görmekte ve hatta daha piyasa yeni ürünler çıkarmadan ön satışlarını yapmaktadırlar. Tüketicinin en çok sevdiği ve tercih ettiği markalar arasında ise; Apple, General Mobile, Honor, Huawei, Oppo, Realme, Samsung, Vestel, Vivo, Xiaomi, Reeder, Lg, Microsonic   gibi seçenekler vardır. Bu sektör devi markalar ve ürünleri hakkında aradığınız ve cevabını merak ettiğiniz tüm bilgilere Gelbaba sitemizden erişebilecek, kullanıcı deneyimlerini okuyabilecek ve sizler de deneyimlerinizi paylaşabileceksiniz. Mükemmel bir tüketici dayanışması içerisinde satın almayı planladığınız ürünler için tam fayda sağlayacağınız marka ve modeli bu şekilde hem de en uygun şekilde satın alabileceksiniz. Yalnızca cep telefonu markaları hakkında değil, güvenilir, orijinal, garantili ve faturalı şekilde cep telefonu ve cep telefonu aksesuarları satan firmalar hakkında da bilgi edinebileceksiniz. Cep telefonu satan firmalar arasında tüketicilerin en tercih ettiği; Trendyol, Hepsiburada, N11, Vatan Bilgisayar, Amazon, Morhipo, Gittigidiyor, PTT AVM, Beko, Arçelik, Media Markt, Opparaya, Avmden, Apple, Gürgençler, Evkur, Teknosa, Özşanallar gibi firmaların online satış sitelerinden ürünleri satın alabilir ve satın almadan önce yine Gelbaba ile firmalar hakkında detaylı bilgi ve müşteri deneyimleri okuyabilirsiniz.

Son Model Cep Telefonları

Gelişen teknoloji ile birlikte yeni oluşan ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin talebi ile her zaman kendilerini ve ürünlerini güncelleyerek piyasaya sunan firmalar, teknoloji sevenleri oldukça heyecanlandırmakta. Son çıkan cep telefonu modelleri ve yorumlarını da her zaman olduğu gibi Gelbaba ile inceleyebilir ve hangisini almanın doğru olacağını kendiniz karar verebilirsiniz.

En Dayanıklı Cep Telefonu Modelleri

Tek düşmede ekranı çatlayan ya da kırılan, düşer düşmez bozulan cep telefonlarından sonra tüketiciler daha dayanıklı cep telefonu modellerine ya da cep telefonu koruyucularına yönelmiştir. Çalışma koşulları sebebi ile telefonları sürekli olarak düşme kırılma ya da ıslanma sorunu ile karşılaşanlar daha dayanıklı cep telefonlarını tercih etmektedir. Bu konuda da Gelbaba sitemizde tüketicilerin yorumlarından ve deneyimlerinden faydalanarak en dayanıklı cep telefonlarına erişebilir ve sürekli olarak yeni bir gider kaleminden kendinizi kurtarabilirsiniz. Telefon tamiri ya da kırılma bozulmalar sebebi ile telefon yenileme işlemleri ile uğraşmamak için en iyi tercihlerinizi deneyimlerden faydalanarak seçmek için hazırladığımız kategorilerde sizler için her ayrıntıyı düşündük.